Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ще отговоря на всичкинови [re: elena]  
Авторanedi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 11:45



Ще отговоря на всички, които ми писаха, само ще ми отнеме малко време, защото тези дни съм по-заета.
Ще продължавам да пиша и във клуба, също така докъто посещавам терапевтичните групи в Холандия пак ще споделям опита си тук.Тези дни ще намеря време да отговоря по подробно.



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: anedi]  
Авторmimi_mini (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 15:13



A taka i v xolandia shte xodime ami ti spetsialno za teia terapevtichni kursove li shte xodish do xolandia ili si v xolandia. Az pitam zashtoto i az sum na dieta i az sum v hollandia. Inache da kaja che straxoten forum vodish i ne se sreshtat chesto takiva otzivchivi xora oshte poveche che ti go pravish bezplatno az probvax da iskam suvet ot edna iasnovidka samo da mi kaje kak e iala po vremeto na dietata si na dr-Atkins obache poneje iavno za vsiaka duma se plashta ne mi oburna gram vnimanie. Az ne zagubix nishto zashtoto i bez neia si nauchix uroka za dietata. A na tebe pojelavam zdrave shtastie i na vsichki v kluba za dietite!



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: mimi_mini]  
Авторanedi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 19:37



Aко се намираш във Холандия, потърси американската компания Weight Watchers , от холандският им сайт, ще научиш къде най-близо около теб се намират. В ежедневниците им също има реклама по която ще се ориентираш.
В момента аз не съм в Холандия, но ще бъда там два месеце това лято и ще посещавам една от групите им в Apeldoorn.
Както вече споменах отслобвонето си е индустрия от която се изкарват добри пари.Пиша в този клуб защото и читателите му , ме убедиха, че има смисъл да го правя.
А и всеки обича да върши неща в които има смисъл.



Тема още по-зленови [re: anedi]  
АвторTиkвa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 19:45



Оказа се, че след като смених режима съм качила 2-3 кг през последната седмица. А като казвам "смених режима" имам предвид, че просто смених типа храна, който ям, а не количеството и общите калории пак не са повече от 1400. Случи се само 2 дена да преям и то защото имах Рожден ден с торти, алкохол, знаеш как е. Сега определено мога да се контролирам, не става дума за "binge eating", нерви и т.н., но явно това съвсем не е достатъчно и вече се видях в чудо. Единствената ми надежда си остава спорта, но явно и той не е ефективен.
Между другото, направих си изследвания и се оказа, че тироидните хормони са в нормата, т.е. всичко си ми е наред. Няма обективна причина да не отслабвам...




Тема Re: Гоня вече 51 свален килограм [re: anedi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано05.04.04 01:26



Браво момиче!
Мисля, че това, което споделяш е много ценно! Продължавай да пишеш!



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограм [re: anedi]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано05.04.04 04:00



Невероятна си... Благодаря ти за опита и ценните съвети, които споделяш с нас... Думите ти звучат адски мотивиращо и карат човек да се замисли... Продължавай в същия дух. Сигурна съм, че по този начин помагаш на много хора, включително и на мен... Сърдечни поздрави!

Вики 04/10/03

Тема Re: една "странна" ситуация [re: Tиkвa]  
Автор BR (непознат)
Публикувано05.04.04 05:01



Zdrasti. V USA li si?



Тема Re: една "странна" ситуация [re: BR]  
АвторTиkвa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 05:25



Здрасти.
Да, в САЩ съм.
Защо питаш?



Тема Re: една "странна" ситуация [re: Tиkвa]  
Автор BR (непознат)
Публикувано05.04.04 05:56



shtoto i az sym v syshtata situacia v kachvaneto v kraia na semestyra. i to ne ot preiajdane poradi stres, a ot samia stres (prosto hranata se prerabotva po drug nachin) i nedospivaneto (ujasno zabavia metabolizma). moje bi triabva da obmenim syveti za tova. sega tepyrva zapochva pri men.. oshte 4 sedmici :)



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограм [re: anedi]  
Автор polrtex (непознат )
Публикувано05.04.04 06:27



Anedi,

poniakoga (chesto) se okazvam v slednata situacia i dosta chesto voliata mi se prechupva.. i padam v bezdunnata iama na sladkite neshta :-)

znachi, kato cialo za sebe si sum ustanovil che ne moga, ili mi e mnogo trudno da kontroliram iadeneto si na sladki raboti. T.e. vednuzh iziam li edno sladko neshto, dokato ne si napulnia turbuha sus sladki neshta (nezavisimo ot kakuv tip) ne moga da si nameria miasto - osobeno ako ima sladki neshta v obsega mi. Kato cialo tova sustoianie po-gore beshe opisano kato binge eating . Znachi, problema e slednia:

Chesto na rabota organizirat praznuvane na rozhdennite dni na kolegite vuv firmata. I kakto se polaga v takiva sluchai, redovno ima torta, i rani drugi takiva "zdravoslovni" hrani. Znachi, ako niakoi mi predlozhi da iam torta, imam dostatuchno volia da otkazha, i da kazha neshto ot roda na "Blagodaria, obache gi otkazah tortite" :-) Obache, za neshtastie, chesto ostaviat tortata niakude naokolo (napr. v staiata za pochivka), taka che misulta za torta mi se zagnezdva v glavata - vposledstvie neizbezhno se okazvam niakude pokrai tortata, i togava mi se prechupva voliata. Dolu gore sushtata situacia se obrazuva i ako niakoi priatel ti podari takova nezhelano sladko (za rozhden den ili praznik) - niama kak da kazhesh "ne, blagodaria", ili da go izhvurlish v koshcheto. I posle kato posidi "sublazunta" niakude pokrai men niakolko chasa.. i pak se izkushavam..

Kato stava vupros za tova sam da ne si kupuvam razni sladki neshta, uspiavam da ne go pravia - vse pak kupuvaneto im iziskva niakakvo usilie. Obache kogato se obrazuvat takiva situacii kogato ostaviat niakakvi sladki neshta naokolo.. se prechupvam. Iasno e che niama kak da kontroliram tova drugite kakvo iadat, kakvo praviat i t.n. I vuprosa mi kum teb e - sbluskvala li si se s podobna situacia, i ako da, kak se spraviash s neia ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.