Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 20.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:Началото, вече ясно, после...книганови [re: anedi]  
АвторCияйнa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 16:21



Скъпа, anedi!
Желая ти много здраве и много хармония около теб!
Ти си един чудесен писател! Аз поех този път, първо започнах с много тренировки, след това много четене, след това разделяне и криене на шоколада... всичко е познато, боли, няколко пъти се разплаках. И аз съм решена да се боря до край.
Имам едно предложение до теб, а то е за здравето на всички нас!
МОЛЯ ТЕ ПИШИ!!!!!! не на всеки от нас поотделно, пиши, пиши,пиши.... аз съм готова да платя в аванс за една такава ЦЕННА НАСТОЛНА КНИГА.... моля ви, сестри подкрепете ме!!!! Дължим го на ANEDI!



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: Cибeлa]  
Авторaп (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 17:08



благодаря ти за усилията!!!!!!



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: Cибeлa]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано22.06.05 11:38



Подкрепям мнението тази тема да се закове. Особено постинга на Сибил, обобщаващ темите на Анеди. Вярвам, че докато я има закована горе може поне малко да повлияе безумните решения "дали да мина на вода за 10 дни за да сваля 20 кг до бала/сватбата/морето/срещата с любимия, който си идва от чужбина"
Към Феникс! Предлагам да "ковнем" една тема с "най-доброто" от "Диети" - не с диетите, защото вече имаме такава тема, а с линкове към най-интересните дискусии, най-интересните теми, или най-обсъжданите теми...
Определено тази е един БИСЕР, който всеки уважаващ себе си човек, който има нужда да свали някое килце трябва да прочете!! Спомням си за още няколко такива теми...

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Линкове_Анеди!нови [re: Иpeтo]  
Автортoo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 12:57



Ире, веднага се присъединявам и аз към вас относно идеята да се качи темата на Анеди най-отгоре, също така и линкове към други полезни теми, които са разисквани в миналото!

Съвсем наскоро прочетох тази тема на Анеди и докато се ориентирам, че е от преди една годинааа.... Но когато разбрах, че е по старичка темата се зарових из форума и се опитах да си извадя за себе си линковете към темите по етапите за които е говорила Анеди.
С най-голямо удоволствие ще споделя, какво открих

1. Това съм си го кръстила Анеди_въведение, защото него първо намерих, а и мисля че Анеди е писала за първи път тогава/в този постинг се разисква и темата за мотивацията, която е един от етапите за които е писала/:



2. Анеди_етапи:


3. Анеди_принципи за пълнеене_емоционален:


4. Анеди_хранителен дневник:


5. Анеди_видове храни_алтернатива:


6. Анеди_нискокалорични рецепти_готвене:


Ако някой е открил още някой неин постинг ще се радвам да го побликува.
Късмет на всички.




Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: Иpeтo]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано22.06.05 14:52



Няма лошо , идеята е добра .Но на първа страница има доста заковани теми - малко неприятно за хората , които искат да си пуснат тяхната тема.
Предложих на Миленка да събере в една тема двете теми за диетите - тогава ще има и повече място .И ще можеме да ковнеме и тема с The BEST OF CLUB DIETI



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: fenixx]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано22.06.05 16:12



Тук съм съгласна с теб. Кофти е, когато 3/4 от първа страница е накичена със заковани теми .
Обаче въпросната тема ще е доста статична, тъй като само ще дава линкове към най-интесните и най-обсъжданите теми. Мен ако ме питаш аз бих заковала само 2 теми най-отгоре: правилата на клуба и "прочети преди да попиташ", както е в мамешкия клуб. Там даваш линк към темите и ако някой иска само да се информира - отваря и чете. Ако иска да обсъжда нещо - може да се включи директно в темата, към която е посочен линк.
Предлагам да преместим дискусията в лични, или ако искаш повече момичета (и момчета) да се включат в обсъждането -- дай да пуснем отдлна тема.

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: Иpeтo]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано22.06.05 16:42



Еми решете си го това вие и само кажете накрая какво сте решили.Аз нямам претенции и така си пускам темите.



Тема Re: Гоня вече 51 свален килограмнови [re: anedi]  
АвторKateto (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 22:03



Heeyy zdravei mn se radvam za teb....naistina ti zavijdam za6toto az ne moga da se pohvalq sas sa6tiq uspeh:((( kolkoto i da se opitvam ne moga da si promenq misleneto....mislq 4e imam nqkakyv seriozen problem i neznam kak da se spravq s nego!!! tyrsq si kompaniq i imam nujda ot nqkoi takyv kato teb da mi dava kuraj:)))
oh aide 4e se otplesnah....4ao 6te 4akam da mi pi6e6 moje i na e-mail-a mi : kateto_sport@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.