Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Резултати от понеделник до неделя?нови  
Автор water_dragon (реалист)
Публикувано09.02.04 01:36



Какви са резултатите за една седмица от групата на Аткинс?


При мен 3.5кг.

Вярно не са много,но при условие че не гладуваш направо съм изумена.

И ВСЕ ПАК ЗЕМЯТА СЕ ВЪРТИ


Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: water_dragon]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 03:57



Super,
Tova e zabelezitelno. Mozesh li da mi kazesh kakvo hapvashe prez tazi 1 sedmica, imashe li niakoj produkt s kojto se hraneshe osnovno, ili prosto spazvashe iziskvaniata na Atkins, t.e. ne poveche ot 20 vaglehidrati na den.
Az ot niakolko sedmici vlizam v tozi klub i izkazvanuata na uchastnicite po otnoshenie na dietata na Atkins sa izkliuchitelni. Az sum reshila da zapo4vam diietata ot ponedelnik i si sastaviam menuto. Preporuchaj nesto, molia te. Iska mi se i az da postigna takav dobar rezultat.



Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: water_dragon]  
Автор Grafinia-T (непознат)
Публикувано09.02.04 09:30



Вчера се притеглих 3.860 за 7 дни.
Днес вече ми е 8 и знам, че ще започна да смъквам значително по-бавно и по-малко кг. Продължаваме смело напред, че пролетта наближава и трябва да сме фини и елегантни. Вчера се сетих, че трябваше да си направя снимка с дигиталната камера миналата седмица и една в края на първа фаза, но пропуснах....
Тази седмица съм решила да спра в менюто си да консумирам яйца, че вече ще започна да кукуригам....Успех на всички.




Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: water_dragon]  
Автор Kocapa (много непозната)
Публикувано09.02.04 11:14




/ме говори мръсотии на ум
След 7 дни - 1 кг. само
А съм дисциплинирана
От днес - супата Няма хлабаво

Сара


Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: Kocapa]  
Автор Hot lce (член)
Публикувано09.02.04 13:40



Не сменяй диетите като носни кърпички. Това няма да те доведе до нищо хубаво. Организма ти вече не знае какво се изисква от него.
Самия Аткинс пише, че някои хора са с повишена резистентност и при тях трябва повече време за постигане на успех.



Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: Kocapa]  
Автор z22 (zaice)
Публикувано09.02.04 14:14



да и аз мисля,че за всеки е индивидуално и не трябва да се отчайваш и да сменяш диетата,защото все пак е минала само една седмица.Може би при теб трябва да мине повече време ,за да може за се изгорят наличните въглехидрати и да почнат да се изразходват поетите мазнини,а и при хора,който имат повечко кг. -по-лесно се свалят в началото.






Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: Kocapa]  
Автор ocean ()
Публикувано09.02.04 16:09



Не се ядосвай и аз съм като теб - само 1 кг за седем дни.
Вчера и аз си направих супа, защото нещо ми писнаха тия меса със зеленчуци.
Аз продължавам и тая седмица.



Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: z22]  
Автор Kocapa (много непозната)
Публикувано09.02.04 16:42




на мен ми е 2-ра седмица на Аткинс

И миналата седмица не беше по - различно

Както вече казах... отслабвам.... но само умствено

Обядвах суджук на скара... със салата от зеле

Постояноство му е майката

Сара


Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: Kocapa]  
Автор Deata ()
Публикувано09.02.04 16:49



И аз да се отчета
почти 4 кг. за една седмица
при това не бих казала, че съм следяла въглехидратите- в смисъл такъв че на обяд си изяждам по 1 порция салата, на вечеря също- не съм ги мерила в чаши
но иначе само безкофиеново кафе, чай и вода
месо под всякаква форма и предимно зелева салата
въпреки ,че в събота ядох на обяд постно зеле, малко свинско с гъби и сметана и броколи с кашкавал запечени -бях на гости
сутрин не закусвам нищо- освен кафето и плътно в 12 обядвам , после вечерям към 19.30
Чувствам се перфектно, не ми се яде нищо сладко, никакви там баници, солетки и бейк ролс.а около мен колежките ми хрупат цял ден точно такива боклуци- не мога да се позная
продължавама- дори може да изкарам повечко седмици така - предполагам няма да ми навреди



Тема Re: Резултати от понеделник до неделя?нови [re: water_dragon]  
Автормeмo (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 17:05



Аз съм на края на втората седмица и съм -4 кг.
Не съм се чувствала гладна, но пия по половин кафе сутрин, защото като не пия, след обяд към 3-4 ме спуква главата.
Иначе си угаждам - миналата неделя си хапнах Филадалфия със сметана, какао и подсладител - вкуснооооо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.