Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема 40кг.свалихнови  
Авторrpeшниk (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 22:11



За пръв път влизам в този клуб,на 38г.мързи ме да се регистрирам
ако някой го интересува ще му кажа как да свали колкото си поиска килограма
без да дава на никой никакви пари
Преди две години дадох над три хиляди марки(тогава ги имаше още)за така рекламираните хапове,като се почне от хербалайф та се стигне до ксенитал
диетите на професор(някакво жена беше не я помня не е важно,важното е че се набутвах яко с пари)и абсолютно никакъв резултат нямаше,свалях по малко и послре отново само след месец си ги връщах та и по пет шест от горе
намерих начин съвсем случайно и свалих 40 кг за два месеца,
Ако някой го интересува ще му кажа начинат,навярно сте го чували но не сте го изпробвали,много е ефикасен и най важното не се качват кила след това
а яденето е царско



Тема Re: 40кг.свалихнови [re: rpeшниk]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 22:26



I na kraia kakva e cialata rabota ne razbrahme?



Тема Re: 40кг.свалихнови [re: pepi]  
Авторrpeшниk (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 22:44



Значи нито ще и права реклама на тази диета нито ме интересува иска ли някой да я опита,но щом четете в този постинг явно имате нужда,сега видях че по надолу е посочена ,това е диетата на Аткинс,исках да посоча че дадох сумати пари за диетолози и хапове и нямаше ефект,а тая книга я купих от Смолян съвсем случайно бях там,дадох 10лв. и си реших проблема в момента това ми е любимата книга
За тези които не я знаят ще напиша,това е хранене без въглехидрати
ще ти дам едно примерно меню с което започнах
закуска-три варени яйца с един домт в 8ч към 10 и 30 една краставица
обяд-свинска пържола и салата чай към 16ч. другата пържолка със салата
вечеря-пържени тиквички
към 22ч пак нещо хапвам но да няма въглехидрати
и така аз свалих 40кг никога не съм чувствал глад,винаги си ям като огладнея
и повече пари за този проблем не давам
Някой ще каже излиза скъпо,само месо салати и витамини
ами като не си на диета пак даваш тия пари,ако някой нещо го интересува и не му се купува книгета да ме пита ще му казвам,не от друго а от кеф че свалям когато си искам и колкото си искам



Тема Re: 40кг.свалихнови [re: rpeшниk]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано21.01.04 22:59



az vinagi sam bila mngo protiv atkinsovata dieta no mai 6te si promenq mnenieto po tozi vapros. Sas sega6nata mi dieta se borq s 3 kg ve4e 2 sedmici i se 4udq kakvo da qm.




Тема Re: 40кг.свалихнови [re: rpeшниk]  
Авторaзия (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 08:54



а колко време ти отне свалянето на 40-те кила?



Тема Вие не четете ли вестници?нови [re: rpeшниk]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 14:55



още преди два месеца съобщиха, че британската асоциация на медиците е отправила официално предупреждение за сериозните опасности, които крие диетата на Аткинс (т.н. пържолена диета)
радостта ни беше твърде кратка...



Тема интересен линкнови [re: rpeшниk]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 15:10



ако четеш английски

http://www.atkinsdietalert.org/



Тема Re: 40кг.свалихнови [re: rpeшниk]  
Автор шokoлaд4e (непознат )
Публикувано22.01.04 16:44



Здравей,
Можеш ли да ми кажеш някакво примерно меню ,с което мога да сваля 3 кг
и ако да ,то за колко време ще стане?
П.С. На мен пък доста ми харесва тази идея БЕЗ ВЪГЛЕХИДРАТИ

Грешник, можеш ли да изброиш и най-срещаните въглеридрати,понеже аз много не разбирам от тези неща, но отчаяно се опитвам да се отърва от 3 кг стана вече месец, а като се замислиш 3 кг не са чаак толкова много

Благодаря за съдействието.



Тема Re: 40кг.свалих [re: шokoлaд4e]  
Авторrpeшниk (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 20:46



Три кила ли са ти проблема,да ти имам проблема,яж само зеленчук и месо,всякакво и си готова,може и яйца,ми какво меню да ти дам,аз примерно ям каквото ми се яде но да няма въглехидрати(хляб,тестени изделия,лимони
плодове,боб,ороз,леща)никакво сладко,като ми си дояде сладко пия чайс много захарин и той ми убива апетитът за сладкол
Трудно е първите два три дни,и след това не се чувства глад,аз спирам да закусвам огладнявам чак след обяд,вечерам по някога ям и през ноща
40кг. свалих за три месеца горе долу,невероятна диета е много готина,като искаш да свалиш понамаляваш яденето и сваляш като ти дойде апетит ядеш три четри пържоли и няма проблеми после нищо не качваш просто спираш да сваляш, и най важното пии витамини,
никога не чувствай голям глад
примерно закуска-едно сварено яйце с 100грл шунка
като огладнееш и не е обяд хапни нещо малко към обяд една пилешка пържола 160гр със салата 100гр
след обяд пак нещо малко и на вечера пак някаква пържола съсъ салата или пържени яйца,на другият ден опитай с риба и така,сменяй



Тема Re: 40кг.свалих [re: jennifer_]  
Авторrpeшниk (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 20:51



Не знам защо не я харесваш но за моят вълчи апотет тя е единственното решение,свалям кила не гладувам имам сила да работя да хода на ски
чувствам се екстра,никога обаче не пропускам витамините,а поняккога си правя пирове от време на време,изяждам почти цяла торта толумбички абе квото се сетиш сладко,НО на другият ден конпенсирам с диетата пак




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.