Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 05.10.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Културни мисли на пълен стомахнови [re: Dark lady]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано20.01.04 13:10



Филмът The Hours почти изцяло възпроизвежда книгата и въпреки че според мен повечето филми правени по-книги се получават по-слаби, в случая не мога да кажа кое е по-добро - и двете са страхотни! и актьорите във филма са супер...

Аз четох българския превод на книгата и предполагам че в оригинал ще е още по-хубава



Тема Re: Културни мисли на пълен стомахнови [re: Cornflake girl]  
АвторDark lady (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 16:26







Тема The Hours и един друг часнови [re: Cornflake girl]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано21.01.04 00:54



Тюх, да му се не види - аз The Hours ги гледах в самолета на път за България миналата година с един дебел чичо до мене и всичко това в клаустрофобично миниатюрните седалки на британските авиолинии и не мога да твърдя, че в тази обстановка бях в състояние да оценя филма по достойнство. Може би по-скоро трябва да взема да прочета книгата The Hours.

Сега обаче настъпи един друг час - часа на припкането - така че отивам да се превъплъщавам в една нова Светлана Захарова и да си представям, че триумфално превземам Beacon Hill (в атлетИЧЕСКИ, а не политически смисъл ).



Тема Re: The Hours и един друг часнови [re: no_bs]  
Автор Cornflake girl (любопитна)
Публикувано21.01.04 09:45




Направо ти се чудя на енергията!
Работа, тренировки, книги, политика... Нищо чудно и скоро да решиш да се кандидатираш за кмет на твоя град



Тема Re: The Hours и един друг часнови [re: Cornflake girl]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано21.01.04 13:42



Хмм, ти сега не ме навеждай на такива мисли.... Че откакто Арни стана губернатор на Калифорния, пътят на емигрантите в местното управление стана още "по-възможен" . Хихихи, по тоя повод се сетих, че наскоро в родния ми град в България се носел слух, че съм се кандидатирала за директор на младежкия дом! Трябва да взема да се обадя да видя докъде е стигнала кандидатурата ми. Ако спечеля позицията така ще ги стегна - сутрин в 5 лек крос на мегдана пред кметството , после преглед на местния и националния печат и разбор на прочетеното, след това продължаваме с избрани откъси от "Педагогическа поема", за тези, които още тъгуват по славното минало или "Любов и омраза в Бевърли Хилс" за по-напредничавите... Даааа, идеи много, но стана време да вървя на работа. Лек ден на всички в клуб "Диети"!



Тема Re: The Hours и един друг часнови [re: no_bs]  
АвторDark lady (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 17:01



Snoshti se zapisahme na Gold's Gym. Tui che veche oficialno sum sportiska Ti si napulno prava che prava che pri jelanie mojesh da postignesh sushtite celi bez da investirash v gym. No az az obicham da se glezq po vsichki frontove, tui che i gym-a go razglejdam taka. Dugata golqma prichina e che moga da hodq na mazaj na polovin cena. Az, osobeno muja mi, hodim vsqka sedmica, tui che tova namalenie si e vajno za nas. Puk i, no_bs, nie nqmame edna svobodna staq v basement-a, poradi prichinata che nqmame basement oshte:) Mnogo seriozno se oglejdame za kushta, ama neshto vse ne im haresvame, puk novite kushti sa kato izlqti po kalup.
Piq si az kafeto i vijdam che si proizvela mnogo slisleni izrecheniq rano rano. Tova e geroistvo za mene, koeto me navede na mislta piesh li kafe i po kolko. Az mnogo obicham hubavo kafe i kato che li prekalqvam za nego.
Snoshti mi hrumna ideqta da se zapisha za 10K maratona, na teb ne ti li e minavala tazi ideq. Dnes pochnah da kroq planove za trenirovkite do togava. Ne sym ubedena che znam tochno koga e , no okolo april - mai struva mi se.
Vchera kato pregledah v posledstvie tova koeto sum napisala pochna da mi minava prez uma da vzema da se registriram. Vinagi kogato pisha burzam mnogo i se poluchava ujasna kasha s taq latinica. No puk ot druga strana kato imam predvid rqdkoto mi uchastie v klubovete, se pitam dali si zaslujava. I oshte edna parola da pomnq
. Ne mi stigat drugite 1000 v glavata. Kaji ima li nqkakvi predimstva na registriranoto uchastie pred anonimnoto.
Bqgam che imam da meet-vam deadline dnes



Тема Re: The Hours и един друг часнови [re: Dark lady]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано22.01.04 00:53



Е, браво за Gold's Gym. Тъкмо тълпите от ентусиасти, изпълняващи новогодишните си "резолюции", са станали по-рехави и ще имаш поле да се развихриш. Аз обичам да ходя на фитнес, защото ме мотивира. А масажите са ми голяма слабост, за която за съжаление намирам време само като си ида в България .... Значи търсите къща и вие, това е хубаво. Ти в кой щат си? Може и да си казвала, някакво Колорадо ми се върти в главата, но едва ли е това.

Станах и аз фен на кафето от няколко месеца. Никога не съм била от кафепийците, но за мъжа ми кафето е религия - той пие само сутрин, но си купува някакви там специални смеси, сутрин го мели да е прясно смляно и така хубаво мирише, че започнах и аз да попийвам. А с единия от шефовете ми пийваме латенца от D&D като ни дойде музата. Но аз не го пия за събуждане, а просто заради вкуса и аромата. Събуждането ми е мъка през 5-те минтуи между отварянето на очите и бухването под душа, после съм неспираема!

За маратона какво да ти кажа... Май не съм marathon material.... Не съм голям любител на масовите мероприятия. Но на много хора им харесва, а и е цел и ти помага да останеш мотивиран.

За регистрацията - аз се регистрирах, защото ми писна от copy cats в "Българи в Америка". Сигурно знаеш какво чудо беше по едно време. За мен е по-лесно, не се налага да се логваш всеки път, можеш да избереш да си логнат постоянно, хората те познават, ако като мен пишеш най-вече в няколко клуба, можеш да си разменяш бележки и т.н. Въпрос на личен избор. Доколкото се придържаш към един и същи ник и не пишеш с 10 различни анонимни ника, както някои хора правят, в един и същ клуб, не е голям проблем дали си или не си регистрирана.

Айде да вървя да вдигам, че после ме чака сериозна почерпка! Днес станах леля за втори път - брат ми и снаха ми си имат момиченце, тази сутрин се роди! Голяма радост! Още една мадама в клана No_BS! Вече сме мнозинство! Girls rule!!!!



Тема Re: The Hours и един друг часнови [re: no_bs]  
АвторDark lady (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 01:08



Chestito, leljo!
Da vi e jivo i zdravo momichenceto i pochvai da kupuvash podyrici na mladata dama. Kak shte q krystqt gospojicata?
I az ticham, shte pisha po-podrobno ytre.
I obeshtavam da piem po edno za vashe zdrave



Тема Re: Разни мислинови [re: Dark lady]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано26.01.04 13:02



Благодаря ви и на двете! Аз от 5.1 се опитвам да смъквам кг, досега кърмех доста, но от тогава минах на 1 път дневно, а и бебка е вече на 10.5 месеца така че пречених, че е крайно време да се взимам в ръце. Не писах тези дни, защото се бях посветила на четене и вече доста повече неща са ми ясни. Като цяло НВД ще ми е доста по-лесно от Аткинс. Вероятно ще опитам като спра да кърмя напълно, сега ме е страх. Правих зелевата супа 2 пъти, намалих макс сладките неща (на питането как върви - трудно ), но не мога да се откажа напълно. Явно поне няма да е от раз. С гимнастиката имам проблем, успявам по 10-15 мин на ден, направила съм си един комплекс, но не ми харесва особено, та благодаря за сайта.

Още веднъж благодаря и на двете ви, че ме приехте нормално и отговорихте. Нали мога да разчитам на помощ когато започна? Защото уж вече са ми доста ясни принципите, но ми е трудно да се опитам да си съставя меню
А и още нещо, при НВД има ли фази? Не можах засега да открия инфо за това.

Благодаря ви!

И честито за госпожицата!



Тема абенови [re: no_bs]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 00:43



както вече някой беше постнал линка за AtkinsDietAlert - това не ви ли смущава? и аз съм чела такива изводи на много други места, достоверни и реномирани източници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.