Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 04.07.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Е, тук вече разсмя и малките деца!нови [re: OK]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.01.04 00:53



Дарлинг, ама ти си наистина някаква супер смешка!!!! Значи първо казваш Ima mnogo izsledvania za vredata ot Atkins и после след два дена напъване ми вадиш не изследване, а уеб сайт на една лобистка организация, която сама си признава, че няма никакъв research или доказателства за вредата от Аткинс, но те чувствали, че трябвало да издадат warning. Ти си истински шедьовър! Моля те, продължавай в този дух, не спирай да напъваш тази самотна сива клетка и след два дена очаквам да ми пуснеш линк към статията за смъртните случаи, причинени от Аткинс (пак без никакви доказателства, за да не си разваляш стереотипа). Дерзай, ОК, ти си моят любим анимационен герой в този клуб!



Тема Аткинс илинови [re: no_bs]  
Автор Anddrea (непознат)
Публикувано09.01.04 02:10



не, но от понеделник започнах да се храня,според една препоръка за ниско въглехидратно хранене ,която намерих в този сайт от миналото лято. храня се с яйца,месо(предимно пиле и риба,че не обичам телешко и свинско),много салати - според това предписание,никакъв хляб,ориз,картофи,царевица, плодове и сладки неща..е,това най-общо...започнах на 140 паунда, тази сутрин бях 136.5. но не намерих в архива тук кой знае колко за втората фаза на тази диета,освен че се включват ядки и плодове и въглехидр. са 40 гр.ма ден.
освен това 'позасилих 'тичането на пътечка - 4 мили на прлично бърза скорост.

та исках само да се похваля и да благодаря на всички за идеите и това,че споделяте собствения си опит в желанието да намалим килограмите:)



Тема Re: Аткинс илинови [re: Anddrea]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.01.04 02:50



Браво и успех!



Тема Re: О, и още нещо....нови [re: no_bs]  
Автор Shanya ()
Публикувано09.01.04 03:58



ти не се притеснявай за детето ми - има си майка, която най-добре знае какво е най-доброто за него!



Тема Re: dieti v americaнови [re: no_bs]  
Авторpazi boje (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 04:13



No-bs(nadiavam se tova ne e istinskoto ti ime),
Az niamam nishto obshto s vashata diskusia, no mi pravi izkluchitelno grono vpechatlenie otnoshenieto i tona ti kum uchastnici v diskusiata kato Shanya naprimer, koito suvsem dobronamereno davat mnenie. Znaesh li, kolkoto i da te uchudva tozi fakt, ne si ti osnovnia i edinstven iztochnik na cenna i viarna informacia na sveta.
S nai-dobri pojelania, ili kakto po tvoi vkub obichash da pushash angliiski frazi, all the best (za da ne me napadnesh, burzam da kazha che s moia skromen Ph.D.ot Ivy League university ne go prikazvam kato tebe dobre ezika i ne moga da hvashtam vsichki nuansi).



Тема Re: О, и още нещо....нови [re: Shanya]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.01.04 04:14



Аз не се притеснявам. А иначе пак сама си противоречиш - нали казваш, че тук има много дебели деца. Те да не би да си нямат майки? И да не мислиш, че техните майки не им мислят доброто? Само че виждаш ли докъде са я докарали. Но както и преди си казахме - всеки има право да направи сам своя избор. Би ми било интересно да разбера ти самата с какво се храниш. От написаното от теб досега останах с впечатление, че смяташ, че на практика повечето храни тук са вредни по един или друг начин. До какво решение си стигнала в това отношение? Мисля, че след като темата е диети (и следователно начин на хранене) в Америка, на всички ще е интересно. Нали това правим - споделяме кой как се храни.



Тема Re: dieti v americaнови [re: pazi boje]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.01.04 04:18



pazi boje, не беше нужно да се "преобличаш" в нов и анонимен ник, за да ми го кажеш.

Редактирано от no_bs на 09.01.04 04:29.



Тема Re: dieti v americaнови [re: no_bs]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 05:08



ami magicheska zdravoslovna hrana ne znam dali ima, no bih preporuchala vsichko maksimalno neobrabotvano:)
koeto pak spored men e izlishno da byde spomenavano na chovek sys sr inteligentnost, kakyvto iskreno se nadqvam, che si ti.

prava si , che nadali tova shte da e nai-osnovnata prichina za nadebelqvaneto.
i vse pak estrogen overload si e seriozen faktor kakto za napylnqvane, zadyrjane na voda etc. taka i za golqm ama golqm kup bolesti:)



Тема Re: dieti v americaнови [re: no_bs]  
Авторpazi boje (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 09:12



Всъщност нямаме нищо общо един с друг, не знам кой визираш от всички изразили критика към теб.
Аз отдавна следя твоите писания в друг клуб (Българи в Америка) и базирам заключенията си на по-дългосрочни наблюдения. Не знам колко се грижиш за визията и корема си, но помисли малко и за нещо по-дълбочинно, а? Като например, дали комплексите ти могат да се преодолеят по друг начин освен чрез злобни нападки към останалите изказали мнение? Мнението ми е напълно несвързано с казаното по темата, но много ме подразни нападката към детето на Shanya и това че пиейки сок ще затлъстее след време по нейна вина (????), защото ако освен време за превземки по клубовете беше отделила и малко време да помислиш с какво се захранва едно малко дете след кърмата, може би сама щеше да се усетиш какви нелепости ръсиш. Едва ли.



Тема Re: dieti v americaнови [re: pazi boje]  
Авторxex (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 10:55



Остави я, няма смисъл, тя няма да разбере.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.