Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема PU-ERH-TEA?  
Авторнoвa в kлyбa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 14:34



Някой пробвал ли е китайският чай "PU-ERH-TEA" на капсули? Рекламират го по кабелните телевизии. Цената му е 39 лв. за 90 капсули, които се пият 3 пъти на ден по 1 преди ядене.



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: нoвa в kлyбa]  
Авторв нeтa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 14:57



http://www.pu-erhtea.com/index.htm



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: нoвa в kлyбa]  
Автор Teletubbies (непознатa)
Публикувано08.12.03 10:31



Не искам да те разочаровам, но го пробвах преди година, и нямаше никакъв ефект.



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: Teletubbies]  
Авторнoвa в kлyбa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 08:37



Благодаря, наистина ме разочарова! Аз го пия от 1 седмица и май не виждам някакъв ефект. Само дето се изръсих толкова пари!



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: нoвa в kлyбa]  
Автор Teletubbies (непознатa)
Публикувано10.12.03 09:58



О, ако ще те успокои, аз тогава инвестирах и в едно друго чудо - reduce fat fast, или нещо подобно май се казваше. Също толкова безполезно.

Но пък като се замисля, че и парите, инвестирани в кръчми, освен сланинки по дупето май нищо друго не оставят след себе си...

Та какво изобщо значи разумна инвестиция?

Абе диета му е майката...



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: Teletubbies]  
Авторнoвa в kлyбa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 17:26



Тия всичките простотии дето ги рекламират май са само за будали като мен! Досега се бях лъгала само веднъж за някакви анансови капсули, които също бяха пълен блъф! Беше преди много години и се заклех, че повече няма да ме хванат за "канарче", но ето че отново сглупих! И то не защото съм имала някакви проблеми с теглото, а по-скоро от суета, нали разбираш, всички сме й подвластни. Явно съм оглупяла, защото съм в майчинство и вече 10 месеца си стоя само в къщи да си гледам детето /и тъпото TV, което ме кара да затъпявам от ден на ден/. По време на бременността качих нормално, т.е. 14-15 кг. и в интерес на истината явно съм свалила част от тях /не знам точно колко, защото не се меря да не си развалям настроението!/, щом си влезнах в дънките, които преди няколко месеца не можех изобщо да си помисля да ги вдигна по-нагоре от ханша. При това не пазя диети /те не са за мен!/, нито се движа, освен обичайното покрай къщната работа. Но край, влезнах си в дънките и не свалям нито грам повече - имам поне 5-6 кг., които са ми в повече в сравнение с преди и благодарение на които ходя само с тези дънки, опънати по мен /а преди ги обувах без да ги разкопчавам, бях си ги взела 2 номера по големи, за да ми седят изсулени. Е, сега ми седят като свинско черво върху наденица/! Но съм решила, че няма да си купя нито една нова дреха!Ей така, за стимул и назидание!

Извинявайте, аз май се отплеснах с глупости! И това се дължи на оглупяването от седенето в къщи!



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: нoвa в kлyбa]  
Автор Teletubbies (непознатa)
Публикувано11.12.03 11:12




Много весел постинг е твоят!
Да ти е живо и здраво детенцето, а тези килограми, които биха ти погъделичкали приятно суетата, ако си идат, не ги мисли!
Имай предвид, че след раждане трябва доста време, за да може организмът да си възвърне нормалния хормонален баланс.
Така че с и без тези измишльотини, на дънките им е писано да станат пак изсулени. Късмет!



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: Teletubbies]  
Автор gus_gus (непознат )
Публикувано11.12.03 14:07



Мислиш ли? Още колко време? Ако стане така, ти обещавам, че ще те черпя! Една пастичка може би? Сега съм решила да скачам на въже в къщи, но не знам откъде да си купя въже, а нали не мога да излизам, заради малкия! Ти знаеш ли къде се продават въжета за скачане?



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: gus_gus]  
Автор gus_gus (непознат )
Публикувано11.12.03 14:10



Хей, да не си помислите, че "gus_gus" идва от "гъз_гъз"!!

Забравих да кажа, че "gus_gus" съм пак аз: "нова в клуба"

Редактирано от gus_gus на 11.12.03 14:11.



Тема Re: PU-ERH-TEA?нови [re: gus_gus]  
Автор Teletubby (непознатa)
Публикувано12.12.03 16:15



Видях, че някой в друг пост вече ти е отговорил за въженцето, което е чудесно, защото аз не бих могла...
Имам волята евентуално да НЕ ПРАВЯ нещо (например да посегна към любимия шоколад), но чак воля да ПРАВЯ нещо (напр. 1000 подскока на главата на нещастните ми съседи) нямам... И въженце, честно казано, нямам...
Иначе е адски полезно - почти колкото копъра, който не мога да ям, защото ми мирише на анасон -> мастика -> леле, на 20 г. как се напих с мастика... ... та сега, като съм на ресторант и ми дойде изненада, поръсена с копър, не ме питай какво едночасово изчопляне на яденето пада

Отклоних се от темата май...
Исках да ти кажа, че много ми харесва чувството ти за хумор! Адски свежо е да мога да прочета нещо различно от безумните безкрайни спорове какво да се яде или не.
И на второ място исках да кажа, че сега на собствен гръб изпитвам силата на TV. В момента тече една поредна реклама за най-доброто от световната класика, събрано на много CD-та, и мама започна да въздиша, колко прекрасно би било човек да има тази колекция... и музиката била вълшебна, а колко хубаво е да си пуснеш нещо такова, вместо телевизора, където само за убийства и мутри говорят... ама пък много пари струва... но ти знаеш ли, че една приятелка получила за миналата Коледа от дъщеря си такава колекция? (Това споменато като любопитен факт, а не като намек.) В този момент на мен ми хрумна "ювелирната" идея да вземем тези пусти CD-та и да си ги запишем, колко му е... Докато си работя на компютъра, то ще си стане без проблем. Мда, снощи купих от Метро празни CD-та и днес се боря с цял чувал дискове. Добре, че няма много работя, иначе в офиса не биха ме изтърпяли. На мен пък още около обяд ми писна, но няма как... дава ми сили единствено фактът, че все още незаписаната камара се топи полека-лека... и че утре е събота, т.е. с презаписите чак в понеделник пак ще се мъча...
А, и не на последно място искам да спомена, че мъжете харесват забавни жени с чувство за хумор (а ние го имаме!), и чак след това гледат дали носиш дрехи М или L... съдя по себе си и времето, когато мярката ми беше дори XL. E, мъжете и по XXL си падат, ама това пък е съвсем, съвсем друга тема
Чао и със здраве!!! И бъди все така свежа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.