Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 19.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема с молба за съвет  
Автор OBЦA (непознат )
Публикувано13.10.03 14:16



55 кг. съм на 28г. 160 см.От 2 седмици съм на.."Аткинс". Нищо не съм свалила(нито грам).На ден изяждам горе-долу това:
1.закуска-кафе(слабо без захар)
2.обяд-салата(зеле и моркови или домати и краставци)+ 1 омлет
3. вечеря-2 кренвирша+ салата
От време на време хапвам някоя заквасена сметана на "Данон".За 2 седмици-нищо.Смятам, че е взжно това, чесъм с естроген и естрадиол-депо.Вероятно хормоните спираъ отслбването.
Какво ще ми предложите да променя в диетата за сваляная на 5кг. възможно най-трайно?
Благодаря предварително.



Тема Re: с молба за съветнови [re: OBЦA]  
Автор Gigi ()
Публикувано13.10.03 14:39



Извади от менюто си заквасената сметана и кренвиршите. Замени ги с кисело мляко възможно най-нисък процент масленост и пилешко месо. Иначе диетата ти е много хубава. Аз съм отслабвала с диета "Японско чудо", която е нещо подобно на това, което ядеш. При нея за седмица се свалят 7 кг., но ако имаш повечко за сваляне. Има много траен ефект.



Тема Re: с молба за съветнови [re: Gigi]  
Автор OBЦA (тъпа овца)
Публикувано13.10.03 14:44



Дай ми я тази диета (ако не е проблем)



Тема Re: с молба за съветнови [re: OBЦA]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано13.10.03 15:24



наблягай на чисто месо, кренвиршите да не са основното нещо!
много еднообразно меню, имаш сайт от който можеш да гледаш кое колко калории и колко въглехидрати е.
Сметаната е добре, не я сменяй с нискомаслено мляко!
Ако я замениш, по-добре е да е високомаслено.
А и това все пак са два различни продукта.
Бъди търпелива... в петък стават 2 семици и спомена ми е че почна от 57 кг, а сега си 55.
ПП: Не го приемай като наказание
А за хормоните, попитай Христо, Спайдерчо, Гал



Тема Re: с молба за съветнови [re: Dideto]  
Автор OBЦA (тъпа овца)
Публикувано13.10.03 15:56



Всеки ден кантара ми показва различни килограми-вечер 55, а сутрин 57.Целта ми е да падна под 55.Кога ще мога да хапна някакви плодове?



Тема Re: с молба за съветнови [re: OBЦA]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано13.10.03 16:34



сладурано не се мери всеки ден!



Тема Re: с молба за съветнови [re: Gigi]  
Автор romburak (непознат)
Публикувано13.10.03 17:38



7кг мазнини за 1 седмица не можеш да свалиш. Ако приемем че се свалят не оперативно :) значи ще трябва да ги изгориш. Това са има-няма 40-50000 калории. Ако приемем грубо че нормално изгаряш 2000 на ден, значи ти остават (ако приемем че ще свалиш 40000) грубо 40000-14000=26000. Такаааа. 26000 не можеш да изгориш за 1 седмица. Това идва да каже че ако свалиш наистина тези кг това си е чиста вода която се качва за нула време след като се откажеш от поредната брутална диета.



Тема Re: с молба за съветнови [re: Gigi]  
Авторno bs (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 17:39



Момичето ти казва, че прави Аткинс, ти я съветваш да намали мазнините.... Каква е логиката ти?



Тема Re: с молба за съветнови [re: Gigi]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано13.10.03 18:06



Не е лошо да даваш съвети, но е добре да имаш поне бегло понятие за какво става на въпрос.

We have to agree to disagree


Тема Re: с молба за съветнови [re: Dideto]  
Авторnishto lichno (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 23:21



ами ти внимавай първо да си оправиш хормоните , изкуствено приетите хормони увеличават теглото , след като ги нормализираш тогава ще си оправиш теглото, но не се насилвай да отслабнеш, това може да задълбочи хормоналният ти проблем
освен това хормоните задържат вода например




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.