Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ТРЯБВАнови  
Автор MEPcaЖ (някоя)
Публикувано24.09.03 09:35



Наистина трябва да отслабна 18кг. до края на октомври.

Вярно, може и да е налудничаво, но причините не са от естетическо естество, тъй като резултатът би бил далеч от идеално желания.
Просто е необходимо да ги сваля тези килограми.
Така че, моля, не ми казвайте защо не бива, аз самата разбирам, че това не е най-здравословното нещо за организма ми.
Не ми казвайте и че не може.

МОЛЯ, КАЖЕТЕ МИ КАК!!!

КАК ДА ПОСТИГНА ТОЗИ РЕЗУЛТАТ?

И моля, не мислете, че съм поредната невръстна истеричка, дето спешно трябва да се покаже пред някой ерген за всгляда, та бърза да се разтовари, че да не й върне китката.
Не съм и поредната преминаваща през клуба невротизирана дебелана, дето се чуди как да намери оправдание за собственото си безсилие.

Имам своя проблем и моля за конкретна помощ, за ясен съвет, а не за нравствени беседи за спасение здравето на тялото.

Някой ден ще плащам всичките си грешки, ясно осъзнавам това.

БЛАГОДАРЯ!

Важно е да искаш, когато можеш! Останалото са илюзии!


Тема Re: ТРЯБВАнови [re: MEPcaЖ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 09:53



не мисля, че е възможно, дори и да престанеш да ядеш от днес.



Тема Re: ТРЯБВАнови [re: az]  
Автор MEPcaЖ (някоя)
Публикувано24.09.03 10:04



Има цял месец, че и една седмица отгоре.
Вчера ми беше казано, че същият резултата е бил постигнат по някаква система за скромните 20 дена.

ТРЯБВА ДА ИМА НАЧИН!!!

Просто не зная какъв е. След прочетеното в клуба и аз почвам да се съмнявам, но все пак мисля, че е възможно, щом други са го постигали, значи мога и аз.

Важно е да искаш, когато можеш! Останалото са илюзии!


Тема Re: ТРЯБВАнови [re: MEPcaЖ]  
Автор Hot lce (новак)
Публикувано24.09.03 10:12



Дай поне някакви данни - ръст, килограми



Тема Re: ТРЯБВАнови [re: Hot lce]  
Автор MEPcaЖ (някоя)
Публикувано24.09.03 10:20



Може, но след това ще трябва да те убия

Е, неприятно е, но....какво пък 166/80
Тъжно, но все пак е предимно заради бременността. Лошото е, че 5 месеца след раждането съм все още в този неописуем вид.

Моля, кажи, че е възможно!

Важно е да искаш, когато можеш! Останалото са илюзии!


Тема Re: ТРЯБВАнови [re: MEPcaЖ]  
Автор Day ()
Публикувано24.09.03 11:39



Възможно е, разбира се, но не знам дали ще искаш да си жива след това или умряла :-)
Освен това има разлика, ако точно на определен ден в определен час трябва да си определени килограми, тогава 60 до 120 минути след "претеглянето" вече ще си качила 1.5 - 2 кг :-) А до следващия ден още един-два :-)
А след това в малко по-бавно темпо ще възстановиш около 10-12 от премахнатите 18 кг. Е, ако се постараеш, може и всички да възстановиш :)

Всъщност бих ти препоръчала да отидеш при фитнес инструктор, но от класа, да му кажеш какво искаш да се оставиш в неговите ръце :-)



Тема Re: ТРЯБВАнови [re: Day]  
Автор MEPcaЖ (някоя)
Публикувано24.09.03 12:16



Добре, де, може, ама....КАК???

Вероятното възстановяване на килограмите е гаден процес, но той може да се коинтролира, мене смъкването ме вълнува в този момент.
Фитнесът е задължителен, но не е начинът за това отслабване, а за задържането и за дългосрочни програми.
Кажи КАК!!
МОЛЯ, не се шегувам.

Важно е да искаш, когато можеш! Останалото са илюзии!


Тема Re: ТРЯБВАнови [re: MEPcaЖ]  
Авторanonymous (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 12:28



Възможно е, но ще е много, много трудно. Ще бъде, практически, ад. И не съм съвсем сигурна, че мога изцяло да ти кажа как да го направиш. Но преди да кажа каквото и да било трябва да знам защо - защо целта е точно 18кг, защо за толкова време, защо? Понеже цялата тази работа е твърде опасна, преди да кажа каквото и да било искам да знам, че има сериозна причина.
Ако не ти се пише тук - ollivia@iamwasted.com
И не гарантирам, че ще мога да ти помогна - практически нищо не знам за тебе и навиците ти. Мога да опитам, но първо имам нужда от твоя отговор.



Тема Re: ТРЯБВАнови [re: MEPcaЖ]  
Автор Hot lce (новак)
Публикувано24.09.03 14:29



Един от много бързите способи да свалиш толкова много килограми за толкова кратък срок (наистина, за какво е това бързане?) е гладуването, проведено обаче под строг лекарски контрол. Ю. Николаев прилага "махалообразен" (редуване на глад с периоди на възстановяване) цикъл на гладуване със следните резултати: стартово тегло - 210 кг; крайно тегло - 95 кг, продължителност на лечението - 300 дена.
Тъй като при тебе нещата не са толкова зле, би трябвало 15-20 дневен курс да те оправи. Това при положение, че страшно бързаш. Естествено, след това ще трябва да промениш режима си на хранене.
Ако не ти е толкова спешно, бих те посъветвал да преминеш към разделно хранене. Аз лично останах много доволен от неговите резултати и не е необходим строг лекарски контрол. Диетата (начина на хранене) е за цял живот, ако ти хареса.
Желателно е да се съчетае с тренировки (пък било то и при същия този фитнес инструктор) или упражнения у дома - коремни преси, клякания, въженце и др.



Тема Re: ТРЯБВА [re: anonymous]  
Автор MEPcaЖ (някоя)
Публикувано24.09.03 14:36



Oтговарям без притеснения, но и без да влизам в подробности. Важното тук е, че не е по здравословни причини. Здрава съм, доколкото един съвременен човек би могъл да бъде. Поне нямам известни сериозни заболявания. От тази гледна точка мога да поема всякакъв драстичен режим за кратък период от време. Казвам и това, че съм пушачка, но при нужда мога да откажа цигарите. Спрях противозачатъчните таблетки преди два месеца. Не кърмя. Дневният ми режим не е натоварен - нито физически, нито психически, предимно си гледам детето.

Причините - СЕРИОЗНИ, вероятно за някого биха били несъществени, но са свързани с определена изява, която е изключително социално насочена, не публична, но все пак с определена изява на физическо присъствие, просто съм длъжна да махна поне тази част от себе си, която ще ми помогне да имам приемлив външен вид. Обстоятелствата са съвсем конкретни, но те не касаят този форум. Мотивите ми - ако запазването на нещо, постигнато с много труд преди бременността и носещо пари на семейството ми, е достатъчен мотив, то значи това е.

Обърнах се към форума, защото, оказва се, никой не е склонен да поеме професионално ангажимент да ми помогне в тази посока.
Разбира се, че всички си пазят репутацията от евентуални провали, но това не ме успокоява. Имам цел и я следвам. Ако може - може, ако - не - не.
Отново поясних, че поемам всякакви рискове, свързани със здравето ми. Изключвам употребата на наркотици и хапчета за отслабване. Принципи

Важно е да искаш, когато можеш! Останалото са илюзии!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.