Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема спешно! Някой чували е нещо за...нови  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 15:00



за хапчета за"необратимо отслабване"?Производител"Нейчъръл"ЕООД.Казват се "Сило".Безопасни ли са?Има ли ефект?Купих ги от една аптека за 6.50лв.Кажете ми нещо за тях ако сте чували и знаете.Благодаря предварително.



Тема Re: спешно! Някой чували е нещо за...нови [re: ДAPA]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано20.08.03 23:36



Виж, не те познавам, но аз не бих пил такова нещо. Ако имаше такива хапчета наистина нямаше да им пукнат дебелак в САЩ, а като гледам....
Гледай само да не е наистина необратимо!

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: спешно! Някой чували е нещо за...нови [re: Myминтpoл]  
Авторskinny (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 11:23



Abe, ne sam savsem saglasna s mnenieto za debelacite v USA. Vidqh 4e jivee6 tam, ama ne razbiram kak o6te ne si im ysetil "misleneto", taka de - nemisleneto na tezi hora?... Az jiveq na sa6tiq kontinent kato tebe, samo 4e dosta po- na sever( Vancouver - BC ). I tyka kakto v USA se "tresat" yjasni tylovi6ta i do bezformenost deformirani, dale4no 4ovekopodobni telesa, SAMO 4E IZOB6TO NE IM PYKA ZA TOVA 4E BILI S "NQKAKVI SI 150 - 200 POUND-A NAD NORMATA. Trqbva da si zabelqzal kakvo vny6itelno raznoobrazie ot razni prodykti za otslabvane i tem podobni ima po raftovete dori na nai-skapaniq Department Store, oba4e az nikoga ne sam vojdala nqkoi da se navarta tam dori i po gre6ka. istinata e 4e na "300" koligramovite ........ ne im pyka za tova si sastoqnie.
Kogato pristignah, a i do den dne6en vse o6te ne moga da svikna s tazi gledka na okolo. Navsqkade kadeto otideh da y4a ili da rabotq vsi4ki ostavaha izymeni ot na4ina mi na hranene i edva li ne me smqtaha za bolna ili lyda za6toto ne izqjdam kato tqh po edin ogromen sandvi4 na zakyska o6te v 8h, propyskam zakyskata i v 10h, kato piq samo 1-2 4a6i bilkov 4ai s med, na obqd se hranq s plodove i t. n. S moite 164sm i 48kg za tqh izglejdam ky6marno slaba i dori 4esto pravqt izvoda , 4e: "varhy kostite mi nqmalo meso za6toto samata az ne se hranq s meso, a samo s plodove i zelen4yci" i ei takiva razni glyposti..
Samata az oba4e ostavah izymena po vreme na nqkolko mese4nata mi rabota v restorant na McDonald's, kadeto vseki vtori izqjda tolkova sandvi4i i kartofi dostata4ni za preqjdaneto pone na o6te trima. Napravo mi se ypla6i "okoto"!
V pro4em imam priqtelka koqto jivee ot 7-8 god v USA i to4no tq mi obqsnqva6e predi 5-6god kak prestanala da se 4yvstva kompleksirana ot svrah tegloto si( a pak to si e dosta 'svrah' - tq e okolo130, vqrno 4e e visoki4ka, ama ne 4ak tolkoz).
taka 4e tq amerikanskata istoriq si e malko po-razli4na, ama za tova 4e trqbva da se vnimava s tezi lekarstva li, otrivi li, si 100% prav. Haresa mi mnenieto ti. Taka si e.
Take care



Тема ами...нови [re: ДAPA]  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 15:36



И не сте ли чували все пак за тези хапчета?Лошо,хубаво?Каквото и да е



Тема Re: ами...нови [re: ДAPA]  
Автор _flash_ (непознат)
Публикувано22.08.03 11:07



Сил или Сило?
Сил е с екстракт от раковини и ябълков пектин и нямаше ефект при мен.



Тема ех..нови [re: _flash_]  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 13:42



Много се надявах да действа.Вече ги пия.Не знам точното име, защото на мястото на последната буква има..черешка е май.Ти как ги пиеше?Колко време?И нищо ли не свали?А като г и спря?



Тема Re: спешно! Някой чували е нещо за... [re: skinny]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано23.08.03 05:29



Зависи къде точно в САЩ си.
Примерно докато бях в Небраска беше фраш от щастливи и доволни шишари дето грам не им пука и нагъват квото и както им дойде.
Сега тук в силикон вали също има бая шишари, но доста от тях се опитват да влезнат в норма. И аз съм шишар, но така става като цял ден седиш на стол пред компа и после от кстола в колата, от колата в къщи и така, никакво движение... имам доста познати които ентусиазирано пробват почти всичко възможно, вкл. милионите хапчета дето се продават и досега не съм забелязал някой да свали кила и да си ги запази!
Повечето хапчета са плацебо, плюс разни апетитоподтискащи съставки, а има и разни с някакви гадости вътре дето като нищо можеш да си прецаш здравето необратимо!
Един мой познат така зобаше някакви магически хапчеляци и един ден отидохме заедно на басейна и той като седна за малко в джакузито и директно отнесе плувката, едвам го извадихме 3-ма човека .

Единствените хапчета които имат някакъв потвърден ефект са ксеникал, но и те са вредни според мен и не трябва да се злоупотребява с тях в никой случай!
Освен това са скъпи.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: ех..нови [re: ДAPA]  
Автор _flash_ (непознат)
Публикувано25.08.03 13:37



Имаха лек благоприятен ефект за перисталтиката ми и ходех до тоалетна по- редовно. Взимах малко по- висока доза отколкото пише там, с 1 таблетка повече дневно. Ами нито грам не отслабнах, нито докато ги пих, нито след това.
Ама ти какво си им се вързала на "необратимо отслабване" - за пръв път ли пиеш подобни неща? Аз съм опитвала почти всичко на билкова основа и някои синтетични отровки за отслабване и 2/3 от тях нямат ефект.



Тема а кое?нови [re: _flash_]  
АвторДAPA (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 09:08



А кое от нещата, които си опитвала има ефект?Тези май и при мен нищо не правят,дори благопрятния ефект, за който пишеш.Дай ми моля те съвет какво да си купя от препаратите а пазара.Благодаря предварително



Тема Re: а кое?нови [re: ДAPA]  
Автор _flash_ (непознат)
Публикувано28.08.03 10:13



даи ми мейл, или се регистрирай, за да ти оставя бележка. Това сме го коментирали много пъти тук.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.