Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема alkohola...нови  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 09:05



iskah da vi pitam neshto..abe vie ne piete li ?? v smisal imam chustvoto che seki ot toq klub e na NVD e dobre de kato vi se naloji da piete kvo stava....ili prosto ve4e ste se otkazali ot alkohola
zashtoto naprimer nqkoi cql den si e broql kalorii i vaglehidrati ama ve4erta otiva nqkade i izpiva edin kokteil i gore dolu se precakva vsi4ko pone za toq den smetki takiva raboti chesno kazano na men tova mi e nai golemiq problem za NVD ne 4e sym na takova ama to po princip alkohola mai ne se prepora4va
ot nego ne se debelee ama kato si na NVD ne ti li vliqe?moje li da si na NVD i da si piesh pri polojenie che posle izgarqsh teq kalorii da kajem cqla nosht si na disko posle hm chudih se aide ako nqkoi moje da mi kaje neshto po vaprosa da otgovori 10x otsega



Тема Re: alkohola...нови [re: unknown]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано17.08.03 09:39



Razbira se che vliqe alkohola Pokachva ti telesnata temperatura i ti povishava metabolizma
Mnogo hora ot tezi koito znam che sa na NVD piqt alkohol. Spidercho i Gal dokolkoto znam piqt bira bez problem, makar che 500 grama bira e okolo 20 grama vaglehidrati. Az ia izbiagvam po drugi saobrajeniq...
Obiknoveno piq tvyrd alkohol - vidka, rakiq i t.n. Gledam da ne e poveche ot 100-150 grama. Tova ne znachi che ako niama nakade niama da piq i poveche
Predpolagam, che moje bi kokteilite doniakade sa problem, poneje dosta ot tiah se praviat s dobavki na zaharna osnova. Men lichno problema malko me valnuva, zashtoto ot malak ne obicham sladki neshta
Vsastnost 100-150 grama vodka+disko 3-4 chasa si e absoliuten fatburner ako si na NVD

We have to agree to disagree


Тема Re: alkohola...нови [re: Tz]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 10:11



blg mn!! mn me zaradva tova poslednoto deto go kaza go pravq sigurno vsqka sedmica e ne 4ak 100 150 ama ponqkoga i dotam se stiga ina4e za diskoto vseki pat slavqm pone polovin kg e tove ne znachi che posle ne go ka4vam (e ne vinagi)no pone gorq maznini...predpolagam ina4e i az mn ne piq ama ei tai ta nastroenie ili po nqkoe kokteil4e si piivam
ti kaza neshto za dobavki na zaharna osnova e dobre ima li znachenie vse pak ot kade idvat vaglehidratite ..v smisal dali sa ot zahar
10x oshte vednaj za hubaviq otgovor



Тема Re: alkohola...нови [re: unknown]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано17.08.03 11:00



Nqma znachenie ot kade idvat vaglehidratite. Ima znachenie kolko sa kato cialo za denia.
Dalech po-dobre e obache da piesh 100 grama vodka, otkolkoto 100 grama kokteil s vodka

We have to agree to disagree


Тема Re: alkohola...нови [re: Tz]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано17.08.03 11:13



Ne pretendiram,4e razbiram mnogo,no vinagi sum si mislela,4e OPREDELENO ima zna4enie otkude idvat vuglehidratite...Edno e 50 gr vugl. 6okolad i drugo nqkakuv plod naprimer i treto sirene i ka6kaval.Organizmut spored men ne bi trqbvalo da ne pravi razlika kakvo qde.

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: alkohola... [re: Deni V.]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано17.08.03 11:21



Niama znachenie.
Razlikata e v slednoto:
Ako iziadesh edin hubav goliam shokolad si vzemash dnevnata doza vaglehidrati, che i ne samo dnevnata, navednaj. Tova znachi da ne iadesh drugi hrani sas sadarjanie na vaglehidrati - mliako, kashkaval, sirene i t.n.
Ako obache za cial den si konsumirala da rechem 30 grama vaglehidrati, vse edno e vecherta dali ste izpiesh polovin litar priasno mliako, ili ste izpiesh edin kokteil s 20 grama zahar v nego.

We have to agree to disagree


Тема Re: alkohola...нови [re: Tz]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано17.08.03 12:40



Vij,ne moje6 da me ubedi6,4e e vse taq dali si ql 20gr vugl 6okolad ili 20gr vugl plodove,zelen4uci ili ne6to takova ...

Vuglehidratite da ne sa kato vodata - da nqma zna4enie ot de idat ;p ???

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: alkohola...нови [re: Deni V.]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано17.08.03 12:42



Ama az i ne iskam da te ubejdavam
Viarvai si v kakvoto ti e udobno

We have to agree to disagree


Тема Re: alkohola...нови [re: unknown]  
Автор Wildberry (grief-stricken)
Публикувано17.08.03 13:06



Аз пия бира (понякога в промишелни количества),много обичам,според приятелите ми съм родена да пия бира Не съм на НВД,ям разделно,но без бира не мога просто.. Не съм забелязала да ми пречи на отслабването,но може би ако не пиех,щях да отслабвам по-бързо,знае ли човек



Тема Michelob Ultra Lightнови [re: unknown]  
Автор malkia ()
Публикувано17.08.03 13:21



Ako ja ima w Bulgaria - kupuwajte ja (za wsichki NVD fenove)

2.6 grama wuglehidrati / shishe

(ima i drugi biri za sravnenie w statiata)




Редактирано от malkia на 17.08.03 13:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.