Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.08.03 11:45



Влиза някой в клуба, пише някаква рецепта за сваляне на кила и казва, айде с мен да сваляме. Връзват му се няколко души и почват да свалят обикновено с прикрито гладуване.

А този дето го е преложил ... кой е ... какво е ... защо е ...
Много лесно ще се логна като Мариика и ще ви напиша такава професионална глупост за отслабване! И да гледам сеир докато метам сметани и бира пред монитора!

Това, че сте дебели и/или мудни НЕ е заради КИЛОГРАМИТЕ.
Това е заради начина ви на живот. ЖИВОТ. Години, петилетки и десетилетия! Да промениш трупаното (каквото и да е, не само кг) с години за седмици или за дни е самоубииство с часовников механизъм!


КИЛОГРАМИТЕ НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ!!! НЯМАТ!!!
Аз с моя начин на живот през последната година и половина съм КАЧИЛ 6 килограма, а сантиметрите ми са същите! Дори се смалявам, а качвам килограми. И на бицепси се смалявам. А ставам по-силен. Мазнини никога не съм имал! Тоест качвам плътност в мускулите. Плътност, а не обем!

Полседния абзац ви го казвам, за да ви покажа, че килограмите не са това което си мислите.

Аз не съм доктор, гении, не съм шампион.
Но съм много повече здрав човек от средностатистическия, доктор, гении или шампион.

Да ме пази Господ, аз останалото сам го правя!


Така се получава като си пусна хубава музика. Почвам да го давам малко по-емоционално от обикновено.
Глупости правите, затова ме е яд! Защото не осъзнавате какво правите!
Ако сте наясно - всеки има право да пресича Цариградско шосе през платната! Или да скача от високо! Или да пуши! Тва последното не беше политическо добре казано ... но на мен не ми пука за политиката и затова ме не разбират хората ...



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Spidercho]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано14.08.03 12:07



Предлагам да си смениш ника с "Нарцишчо" или "Нарцис" или "Нарци" ...



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Lady_Maia]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано14.08.03 12:14







Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Lady_Maia]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.08.03 12:17



Не си първия, няма да си и полседния човек, който ме квлифицира така.
Ако желаеш ме посъветвай нещо.

Радвам се на хората, които се усмихват с добро и от добро



Тема още нещонови [re: Lady_Maia]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.08.03 12:20



Меролото ми, за това какво съм като личност в обществото, са приятелите ми и промяната на броя им.



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Dideto]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано14.08.03 12:27



Смеха на ято патки неможе да ме демотивира особено когато през написаното от мен (със сигурност) минават безмълвни читатели. Един от тях да намери полза - по-добре от това да мълча.



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Spidercho]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 12:44



e ve4e me qdosahte! zashto VINAGI napadate VSEKI koito se opita po prqk nachin da vi kaje tova koeto vsi4ki otri4ate nqma nishto losho 4oveka da e direkten dori taka trqabva
zashto vinagi nqkoi napada nqkoi?! ta tova e klub za vzaimopomosht po dqvolite VZAIMOPOOOmosht ne da se izpokarame daite po spokoino ne napadaite vseki
4oveka dade primer sas sebe si ...prosto
aide vsi4ki po mirno MOLQ VI
piis \/
neka da si pomagame i da ne vzemame vsqko po direktno izkazvane koeto ima s cel samo da ni pomogne kato izraz na golqmo samochustvie ili napadka
PLS



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКАнови [re: Spidercho]  
Автор Aлeдap (самота)
Публикувано14.08.03 13:24



100% съм съгласна с теб.
Някои илюзии трудно се изкореняват - като тази, че можеш да свалиш 20 кила за два месеца с еди кой си месия. На мен ми бяха спамнали пощата в Яху с реклами на Аткинс... та си викам... щом са стигнали до спам, няма да е нещо хубаво.

Още повече че дори и отслабналите по еди какъв си начин почват да пълнеят стремително след края на диетата, защото живеят по начина, по който са стигнали до дереджето. Другите тук пък прехвърчат от диета на диета толкова стремително, че метаболизмът им превъртява и почват да дебелеят без да ядат. Да не забравим аноректичките и булимичките.
Но напразно се хабиш - няма кой да те чуе. Проблемът е много по-дълбоко.

Draco dormiens nunquam titallandus!

Aledar~


Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКА [re: Aлeдap]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано14.08.03 13:34



първо: аз съм от хората, които нямат проблем с килограмите
диета за мен е равна на начин на живот, Аткинс за мен е ОК и затова държа на него.
Второ: Какаво толкова обидно видяхте в смеха ми??
като чели имате някакви фобии, че всеки ако направи нещо, то е непременно против вас...

Сега вече трябва да внимавам със смеха, щото се приема лошо.
Аз обикновенно на хората, които се смеят им казвам че са лъчезарни



Тема Re: ДАВАТЕ ЛИ СИ СМЕТКА [re: Spidercho]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано14.08.03 13:39



Не е тук мястото - знам! Но не мога да не те дупликирам!
Коментирах КОСВЕНО индивидуалните психични особености на ИНДИВИДА Spidercho, а не личността на същия .... Употребих и доза хумор, която се надявах да оцениш, защото и ти ползаваш подобни прийоми (дали са на място - друг въпрос) ...
а сега приятелски - потърси помощ от специалист




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.