Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Примерно меню - НВДнови  
АвторTepeзa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 22:39



Ще ви напиша моето,а вие ми кажете правилно ли е:
Закуска: Парче кашкавал(30-40 г),1 яйце.
Обяд: Консерва скумрия без кожа в растително олио - 180 г + 1 корнишон.
Следобедна закуска: Един кренвирш или едно яйце,или парче пуешко филе с малко синьо сирене.
Вечеря:( тук вече не издържам !) Салата от една краставица,1 домат,и настъргано сирене(около 100 г) и кашкавал(50г).



Това е примерно меню,не ям разбира се всеки ден това. Вчера например изядох около 70 г синьо сирене с 100 г филе,не наведнъж,през два часа,и ми се струва много... Често на обяд ям пилешко филе с малко гъби.

Какво мислите за консервите с риба? И изобщо добре ли съм се ориентирала,или пак някъде бъркам,като преувеличавам...



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Tepeзa]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано09.08.03 22:43



Смятала ли си го това в калории?!
Прекалено малко ми се вижда...

We have to agree to disagree


Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Tz]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.08.03 15:57



i az neshto ne iam dostatychno kalorii tezi dni, no kato vidia che sym pod 1200 v kraja na denia napadam smetanata i tova me spasiava:)

some things never change, and some do


Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Tz]  
АвторTepeзa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 18:55



Ами не съм ги смятала...Гледам да са малко въглехидратите... Нали това уж е по-важното?



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: gal]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано11.08.03 09:59



Gal-че,
помогни и ти с някой съвет!
Кажи какво е твоето дневно меню?Някъде прочетох,че и ти като мен сваляш трудно!Пишеше също,че си правиш омлет само от белтъци,защо,нали жълтъка съдържа мазнини?
P.SКакво е Metamusil?



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Tepeзa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано11.08.03 11:46



Рибата от консерва в растителна мазнина замени с такава в собствен сос. Аз само риба тон такава знам, но има много видове консерви и ще си намериш каквоато ти допада - ефтина, филе и т.н.
И изобщо избягвай растителна мазнина.

В кренвирша не се знае какво има. Може и тоалетна хартия дори! Яж немляно месо. не прекалявай с пушените меса. Предпочитай жарени.
идеалния вариант е да си печеш у вас мръвките.

Няма какво да не издържаш, 2 малки краставици и един домат за деня не е проблем Яж си ги спокойно.

Добре е да не има поне едно наум за консервираната храна и да не се набляга много на нея. Химията да се ограничава колкото е възможно.

Яж лимон с рибата, салатат и каквото друго решиш.
Сметана яж - от тази Данон и тем подобните - не се сещам заквасена или незаквасена се казваше
Масло, българско. Немските и т.н. ги шибат с консерванти и вероятно с разни "заместители" на мазнинката.



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Spidercho]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано11.08.03 12:04



А за киселото мляко,сиренето и кашкавала,кво ша кайш?



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: kлиo]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано11.08.03 13:37



Идеални са.



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: Spidercho]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано11.08.03 15:08



Според теб трябва ли да се следят калориите ?
И все пак още не мога да реша,колко грама въглехидрати на ден мога да консумирам,какво е твоето мнение по въпроса?
Христо казва не повече от 80 гр,не че не му вярвам,само сондирам мнения!



Тема Re: Примерно меню - НВДнови [re: kлиo]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано11.08.03 17:22



За себе си досега не съм срещнал по-голям авторитет от Христо за фитнес и хранене. А и с това не се изчерпва авторитетността му.

Аз следя калориите си. А въглехидратите ми са доста малко и не ги следя. Но това не означава, че не ям въглехидрати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.