Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано04.08.03 20:42



Samo az li ne moga ... Hapvam - malko .. Obinoveno ne zakusvam i ne obqdvam , a za ve4erq hapvam domati ili krastavici sus sirene , pupe6 ili dinq ... Ponqkoga obqdvam , no rqdko .. Ot vreme na vreme minavam pokrai hladilnika i si grizvam ot tuk ot tam , no ne prekalqvam - da re4em 4e ot grizvaniq pravq edin obqd , koito mi lipsva , no skromen ( kiseli krastavi4ki , dinq , pupe6 , praskovi , ka6kaval , sirene , 6unka , 4er hlqb , kiselo mlqko - no ne vsi4ko , a nqkoi ot ne6tata 2-3 naprimer i v umereni koli4estva ). Hodq na fitnes ot 4 dni vseki den . No sum si su6tite kila ..priznavam ponqkoga kato mi padne perdeto izqjdam po 2-3 kila plodove za denq ...

Minalata godina otslabnah 14 kg .

Sega sum visoka 1.75 i teja 53 kg .

Mnooooogo iskam da stana 52-51 , no kato 4e li tova e na svetlinni godini ot men . Nikoga ne sum mislila , 4e 1-2 kg sa takova ne6to ....Bqh stanala 51 , no kogato ima mnogo du6evni terzaniq .

Ta taka , sega sum si 53 i ne murdam - osven nagore ponqkoga ..Kakvo da pravq?

Nqkakvi idei :( ??

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Deni V.]  
Автор malkia ()
Публикувано04.08.03 22:37



Pri 175cm wisochina, 53kg ne sa li malko wsushnost?



Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: malkia]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано04.08.03 23:14



Ami ne ... 4uvstvam tozi 1 kg do 52 kato cqla planina :( ..

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Deni V.]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано04.08.03 23:22



Spored men i sega sa ti malko kilogramite, no tova e druga tema.
Ako iskash da svalish maznini, mahni vaglehidratite dokolkoto mojesh. Kilogrami plodove zvuchat bezumno Pravi si smetka tochno kakvo iadesh, poniakoga tova koeto ti se vizda malko, kato cialo se trupa dosta. Izchisli si i energorazhoda, za da znaesh kolko gorish i ot tam da sledish da iadesh pod tazi norma.
I nakraia, triabva da reshish dali gonish niakakva magicheska cifra 50-51 kilograma ili iskash da namalish santimetrite ot niakoi obikolki. Zashtoto ako se zanimavash sas fitnes seriozno i prodaljitelno i namalish vaglehidratite, ste kachish muskulna masa, a muskulite tejat poveche:)

We have to agree to disagree


Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Tz]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано05.08.03 00:02



Ami razbira se , 4e po-malko kilca zvu4at po-dobre ;p
no 4estno kazano iskam da so korigiram obikolkata i stegnastotta na bedrata , koito sa mi geneti4no zalojeni da ne sa nikak rahiti4ni ...

I problemut sa mi to4no vuglehidratite zaradi tonovete plodove i zelen4uci , s koito se hranq i ne moga da se otkaja :( kato droga sa mi !!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~

Редактирано от Deni V. на 05.08.03 00:06.



Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :( [re: Deni V.]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано05.08.03 09:41



Според мен килограмите са ти напълно в норма, но след като толкова силно искаш да свалиш още, направи си "лунната" диета на 13 август. Гарантирани са ти минус 2 кг. Успех!



Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Deni V.]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано05.08.03 10:35



Za bedrata ste triabva da potichash :)
Mejdu drugoro az mnogo obicham plodove. Dokato ne minah na meso i maznini obache razbrah che ne znam nishto za plodovete :) Sled okolo 2 sedmici bez mnogo vyglehidrati (80-100 grama) mi izchezna apetita za plodove. Ot druga strana niamash ideia kolko po-vkusen e ednin plod, kogato ne si go ial dalgo vreme. Kogato se tapchesh s plodove vkusovite ti receptori pretrapvat i vkusat veche ne e sastiq :)

P.S. S lunnata dieta ste svalish kilogrami ot technosti i ste gi navaksash barzo. NEVAZMOJNO e da topish po 2 kilograma maznini na den :)

We have to agree to disagree


Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Kypaбийka]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано05.08.03 12:13



I v kakvo se sustoi lunnata dieta :) ? Oba4e kakvato i da e 6te mi e trudna , za6toto na 13ti imam rojden den ;p !!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :(нови [re: Tz]  
Автор sunny_g (непознат)
Публикувано05.08.03 12:17



w systnost ne e na 13-ti a na 12-ti
24 h se priemat samo technosti t.e. ot 06:47 na 12-ti do 06:47 na 13-ti

ako dnes wse oste ne si iala nisto mozhesh da ia naprawish systo, prosto pij samo technsti do utre w 09:28, sled towa niakolo chasa e hubavo da se kara na po-leka hrana.



Тема Re: kak vsi4ki otslabvate tolkova :( [re: Deni V.]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано05.08.03 12:59



Наистина ще ти е невъзможно да я направиш на 13 август. Трябва от сутринта в 06.47 ч. до 14.08. - 06.47 ч. да си изключително на течна храна. Никаква "твърда"... Затова по-добре отложи диетата за следващото пълнолуние - на 10.09. от 18.35 ч..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.