Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Само внимавайте!нови  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано01.07.03 15:26



Момичета, искам да споделя с вас как си изпатих. От известно време се храня диетично, в смисъл никакви мазнини, сладко, без много месо, само пиле, повече плодове и зеленчуци. Чуствах се чудесно, смъкнах няколко кила и така допреди десетина дена. Тогава имах един служебен ангажимент и вечерта естествено шведска маса, пиене, хапване, знаете какво е. Аз не съм много голям въздържател, когато видя отрупана маса и си похапнах много стабилно. Така както в добрите времена през зимата. През нощта щях да умра, стигнах до болница, момичета. Оказа се възпаление на стомаха. Аз поначало си имам гастрит, но си живея мирно и тихо с него вече повече от 15 години. Не съм имала проблеми до сега. Много съм раздразнила стомаха, не се знае изобщо каква е била тази храна, но докторите казаха, че цялата лигавица е била възпалена. Стомахът просто не се е справил. Та исках само да ви кажа, да не правите като мен. Сега съм по добре вече, е, обзавела съм се май с язва и на чорбички и сокчета съм, но си го заслужих.

То май трябва в медицинския клуб да отида.



Когато има желание, има и начин!


Тема Re: Само внимавайте!нови [re: tedy_g]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано01.07.03 17:46



Отдавна искам да питам някой патил - какви са симптомите при гастрит?
Пожелавам ти да си съжителстваш дълго време мирно и спокойно с язвата, за да не стане по-голяма беда.

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!


Тема Re: Само внимавайте! [re: babaToHka]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано02.07.03 11:02



Симптомите са първо киселини при почти всяко ядене, дразнене на стомаха, когато си гладен, поне при мен е така. Става ми лошо, когато ям пържено (то на кой ли не му става лошо от това). Пази се специална диета около 6 месеца. Аз тогава бях малка и не помня много, но като изтекоха 6-те месеца не съм пазила никога вече тази диета и се чуствах добре. Само киселините ми останаха и то рядко. Сега предполагам, че вече е по-строго при язвата, но нека да се потвърди диагнозата, пък тогава ще му мисля.



Когато има желание, има и начин!


Тема Re: Само внимавайте!нови [re: tedy_g]  
Авторlekar (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 21:33



Пак си имала късмет, че не си направила остър панкреатит!!
Бързо оздравяване!
Точно язва от един път е трудно да се постигне ако не си имала отпреди, но може да има ерозии по лигавицата на стомаха...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.