Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хей момичета - дайте съвет!  
Автор Bивиaн** (хубава жена)
Публикувано24.06.03 15:02



Здравейте на всички тук! Много се радвам, че имате и волята, и силата да опитвате какви ли не диети и да се грижите за външният си вид. А аз горката, все си давам кураж, че и закръгленичка не съм чак толкова лоша. Но вече казах - СТИГА и реших да се възползвам от опита и съветите ви тук. Ще започна със зелевата супа, защото най-привлекателна ми се стори. Искам само да попитам за няколко неща:
1. Аз съм си пушачка и от цигарите и кафето немога да се откажа. Това може ли да повлияе на диетата ми?
2. Не обичам банани и прясно мляко. С какво мога да ги заменя?
Моля ви, споделете с мен, за да успея и аз с понижаването на килцата. Омръзна ми вече, да влизам в магазините, а там дрехите да са все за слабичките. Очите ми остават в спортните облекла, ама с това дупе.........Мишелин в клин!

Това което не може да се купи с пари, може да се купи с много пари!

Редактирано от Bивиaн** на 24.06.03 15:17.



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Bивиaн**]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 16:17



1. zigari i kafe moje no bez zahar i mliako
2. s obezmasleno kiselo mliako ili izvara, kartofi ili hliab



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Bивиaн**]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано24.06.03 16:39



И на мен ми писна да не мога да си намеря дрехи и в магазин гигант.
Каква е тая супа мишелинче, и дава ли резултати?




Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Kpeйз]  
АвторГpeйc (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 17:27



За да не се ровиш за диетата ще ти я пейстна:

Продукти:

-4 скилитки 4есън
-6 големи глави лук
-1 или 2 консерви с домати
-1 зелка
-3 литра вода
-6 моркова
-2 месести чушки
-1 целина
-3 кубчета пилешки бульон
-3 кубчета зеленчуков бульон
-1 стръкче магданоз.
-подправки- сол, пипер, и тн по избор.




Нарязаните наситно продукти се заливат с вода, варят се 10 мин. на силен, а след това на
слаб огън до омекване на
зеленчуците.Накрая се добавят кубчетата бульон.

Диета:
1-ви ден - супа и плодове, но без банани.
2-ри ден - супа и зеленчуци, но без фасул и царевица, един печен картоф с масло. Този ден е
без плодове.
3-ти ден - супа, плодове и зеленчуци, но без картофи.
4-ти ден - супа,прясно мляко(до 1 литър), банани (до 3 бр.)
5-ти ден - супа, телешко (до 600 г), до 6 домата и 6-8 чаши вода.
6-ти ден - супа, печена риба или пиле и зеленчуци.
7-ми ден - супа, зеленчуци и сварен в малко вода ориз, може и посолен. Много зеленчуков сок.
През цялото време се забраняват хляб, пържени храни, газирани напитки и алкохол. Може шварц-кафе.
Алкохол най-рано 24 часа след края на диетата. Тя може да се повтаря през 10-20 дена толкова пъти, колкото искаш.

Има ефект, не е тежка за спазване, може само първите ден-дв3а да почувстваш лек дискомфорт, но минава.Днес ми е последен ден, ще направя пауза от 2 дни и пак започвам, защото се чувствам много дообре.

Желая ти успех и на теб!!!



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Bивиaн**]  
АвторTeмeнyжka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 18:59



Аз съм 2-ри ден на супата днес и пия кафе (без сметана, ужассссс) и пуша, иначе няма да издържа.
Иначе не ми тежи, ама като бях свикнала в тези жеги да пия айрян, сега ми е страшна мъка.
В този смисъл, може ли на 4-я ден вместо прясно мляко да пия айрян???



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Bивиaн**]  
Автор Чepвилo (оставя следи :))
Публикувано25.06.03 15:36



Веднага ти препоръчвам нещо, което със сигурност ще ти свърши работа. Понеже и аз неведнъж съм изпадала в ужас от начина, по който ми стоят дрехите от миналото лято или - ако щеш - от миналия сезон, та съм пробвала къкви ли не диети.

Но понеже не съм с кой знае колко силна воля, а и диетите те правят малко асоциален /не можеш да ходиш по гости, по кръчми и по купони, защото там е малко вероятно да намериш точно препоръчаните в съответната диети храници/, та ето защо си измислих моя си диета.

То, не че откривам топлата вода, но някяк си когато се сложа на този режим, не се чувствам ограничена. Просто ям салати, колкото искам и каквито искам. А през деня, докато съм на работа - плод. Признавам, че още в ранни зори, т.е. към 11,00 ч. вече съм гладна, но тутакси си купувам сок. Е, гледам да не съдържа захар.

А що се отнася до пушенето - не ти пречи. И аз съм пушачка. И - с риск да възмутя привържениците на здравословния начин на живот - ще ти кажа, че на мен пушенето даже ми помага в диетата, защото залъгва апетита. Вярно, за кратко. Но така час по час - и ето че дошла вечерта, когато се набумквам с някоя засукана салата /например зелена със синьо сирене, домати и риба-тон/. Освен това си позволявам алкохол.

Вярвай ми, при такъв режим за един месец спокойно можеш да свалиш едно 5-6 кила, че и повече. Още в началото на втората седмица се усеща ефекта по дрехите.

Да ти кажа, винаги когато нашишкавея /разбирай лепване на 5 кила, и то - само на дупето/, се захващам с добрата стара салатена диета и тя винаги ме спасява.

Голямото й предимство е, че не си гладен, ядеш вкусни неща, не броиш калории, не смяташ грамажи и не мислиш кое с кое не се съчетавало.
Успех!!!

Впрочем, в момента съм тъкмо в началото на поредното си отслабване по този начин. Като за по-осезаем ефект реших да изкарам 4 дни само на плодове. Но това не е задължително и не ти го препоръчвам, трудно е.

А-а, в случай че се чудиш защо нашишкавявам, след като си имам такава прехвалена диета, ще ти кажа: защото от време-навреме зверски му отпускам края и така - по цяла седмица, че и повече. И, естествено, след голямото плюскане от зори до мрак /и то само най-калорични неща, като баници, сладоледи, шоколади, пици, палачинки и каквото се сетиш/, следва и голямо пълнеене. Та затова все се връщам и връщам към тази диетка. Но имаше период, в който така свикнах с нея, че ми стана начин на живот. И тогава си бях бая слабичка. Но по едно време така се вдъхнових от стройната си фигура, че престанах да я пазя. Ето това не трябва да допускаш, като заслабнеш. Опитай!



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: Чepвилo]  
Авторshegi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 17:41



zdraveite na vsi4ki momi4eta i ot men (edno mom4e ,koeto imalo problem s kilogramite)

Iskam da vi kaja edna neveroqtno polezna za zdraveto dieta ,koqta dyrpa kilogramite za dni. Eto i moite rezultati :
Bqh 86 kg na 178sm, koeto za men e mnogo.
Sled 20 dni dieta -bqh 77kg(mnogo dobra figura)
Tazi dieta spomaga za pre4istvaneto na tqloto ot toksini,vredni vestestva i izli6ni kilogrami!NO IMA EDNO PRAVILO ZA VREMETRAENETO I:
Kato q zapo4nete 2-3 den ezika vi ste pobelee(period na iz4istvane) i dietata se pravi do porozovqvane na ezika.Ako efekta ot pyrviq cikyl ot dietata ne vi e dostaty4en mojete da zapo4nete dietata otnovo sled po4ivka=predhodnata dieta(zadyljitelno)
Eto q i dietata:
Zapo4vate denq si s 4ai(plodov ili bilkov) s med
kato vi prestyrje korema nqkakyv plod
i taka cql den ste na 4ai s med iplodove kato uslovieto e da ne nadhvyrlqte 1kg plodove na den i za posledniq 4ai za denq trqbva da znaete 4e toi trqbva da e ot kitaiskiq 4ai na ime SANJE ili nesto ot sorta!!!!!!

Prez pyrvite dni na dietata se svalq nad 1kg na den.
iskam da vi predupredq za sled dietata trqbva da se zahranvate otna4alo s zelen4ukovi salati supi i taka dokato dostignete normalniq si na4in na hranene
Da znaete i prez perioda na zahranvane se svalqt kilca.




iska se mnogo volq,no rezultatite sa neveroqtni
USPEH!!!!!!!



Тема Re: Хей момичета - дайте съвет!нови [re: shegi]  
Автор Visions (мираж)
Публикувано28.06.03 01:36



На това му казват олекотена форма на гладуване.
Наподобява малко лечебния глад на Лидия Ковачева.
Лично на мен много ми допада!
В общи линии той представлява следното:
Чаят - само билков (за предпочитане е билкова запарка)
Мед - м/у 2-4 чаени лъжички на ден
Плодове (според сезона) - около 800гр дневно
Добре е да се приема под някакви часове
Примерно:
8ч.- чай с мед
10ч - плод
12ч - чай с мед
14ч - плод
16ч - фреш или чай
18ч - плод (последен за деня)
20ч - чай с мед
Гладуването изобщо не е хубаво да продължава
Относно продължителността - изобщо не е хубаво това гладуване да продължи повече от 20 дни, особено ако не е под лекарски контрол или не сте здрави.
А и продължителността няма нищо общо с изчистването на езика - и двете (гладуването и порозовяването на езика) са индивидуални и зависят от състоянието на организма.
Почивката м/у двете гладувания е 6 месеца (в случай че сте гладували 20 дни)Захранването е най-важната част от гладуването и обезателно трябва много да се внимава с него - да не забравяме за смъртния случай...



Тема за диетатанови [re: Kpeйз]  
Автор kenny mccormick (you never know)
Публикувано28.06.03 02:07



много е добра диетата. дава страхотни резултати. чувстваш се конфортно и познай какво
ВЕЧЕ НЕ Е НУЖНО ДА СЛИЗАШ ПО СТЪЛБИ
можеш да си се търкаляш, като пич!


southpark mexican

Тема ИМАМ РЕШЕНИЕТО ЗА ТЕБнови [re: Чepвилo]  
Автор kenny mccormick (you never know)
Публикувано28.06.03 02:15



за да ти стават дрехите от миналия сезон
СПРИ ДА СЕ ТЪПЧЕШ
кранто
буахаха


southpark mexican


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.