Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема tursq si samishlenik ot utre za dietataнови  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 08:49



da q prawim zaedno za pove4ko stimul i da si davame kuraj



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: ani]  
Автор magiiia (jelana)
Публикувано10.06.03 09:00



за коя със супата ли



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: ani]  
АвторSilvi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:13



Ok i az se prisaedinqvam,no da znaes,4e i drug pat e imalo takiva probi,no 6tom sme o6te v kluba,ne sa imali uspeh.Dano sega ne e taka



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: Silvi]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 09:53



Da, za supata taka vseizvestnata zeleva
az skoro nabarah tozi klub i ot liubopistvo reshih da ia probvam dietkata,
shte se radvam da si spodelqme kak vurvqt neshtata
do skoro !



Тема Re: В мое лице го имашнови [re: ani]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано10.06.03 10:56



Само, че в петък сме на ресторант и ще я започна от събота. Решила съм го твърдо. Ако ти я започнеш наистина утре, в събота сигурно ще си вече минус 2 кг. А с какво стартово тегло започваш...??? Желая ти успех, както и на всички останали.



Тема за супатанови [re: ani]  
Автор magiiia (jelana)
Публикувано10.06.03 11:43



Ами аз от вчера я започнах пак, защото трябва да сваля доста килца. Днес съм на супа и зеленчуци, но в момента така ми се яде една активия с мюсли, че ще умра дали ще стане нещо ако изям една.
Иначе успех на всички със супата и не се отказвайте



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: ani]  
Автор magi_ (usmihnata)
Публикувано10.06.03 15:17



Здравей Ани.Аз от в4ера съм на супата.Днес ми е ден за супа и зелен4уци.
но това не пре4и да споделяме,нищо ,4е съм един ден напред.
Стартовото ми тегло е 67 кг,при ръст 1,70 м.Трябва да сваля 7-8 кг.да видим дали ще издържа.Ама трябва ,защото положението ве4е е от4айващо.Само дето много ми се подува корема от супата ,но надявам се да отмине това.
Аз оба4е нямам кантар в къщи,за да мога да пиша всеки ден по колко свалям,но ще ходя в едни приятели които имат.Та може на 2-3 дена да докладвам.
Ина4е супата ми не стана толкова гадна колкото си мислих,яде се,но пове4е от 3 пъти на ден не мога.Наблягах на плодовете ,а днес мисля да наблегна на зеле4уците.
Това е от мен за сега.Желая успех на вси4ки .Дано постигнем желаните резултати и имаме волята да издържим до края.
ПОЗДРАВИ



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: magi_]  
АвторBella (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 15:31



Привет и от мен!От няколко дни влизам при вас и се запалих по тази диета.От днес и аз я започнах.а сега нямам проблеми освен ,че трябва за обяд да си нося в офиса супата.......По-важното е тя да подейства.При мен проблема дойде след раждане.Бебе е вече на осем месеца а аз имам да слабея с още шест килограма.Висока съм 160см. тежа/с вчерашна дата/56кг
Ще ми бъде много забавно ако я правим заедно и така може би ще имам повече стимул......Утре ще пиша как съм.Чао и лека диета!



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: ani]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 20:28



I az zapo4vam sus vas, oba4e kitaiskata.A na 14 sum re6ila da probvam i lunnata dieta.



Тема Re: tursq si samishlenik ot utre za dietataнови [re: ani]  
Авторkami (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 22:10



zdravei,

ot dnes sam na supata. misleh da pusna takava tema i otvariam tuk i hop eto ia temata veche pusnata
az sashto dnes nablegnah na plodovete. parvi den mi e. utre sam na selentchutzi i tozi den mi e nai - truden.
pojelavam na vsichki zapochnali da izdarjat do krai i da se otarvat ot omraznite slanini
az imam 3-4 kila ama veche svalih 9. natrupah gi po vreme na bremenost

USPEH NA VSICHKI




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.