Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak da otslabna samo na opr.miasto  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 14:49



Molia ako ima niakoi vest w oblastta da mi kaje kak da otslabna samo w oblastta na hansha (bedra i dupe)



Тема Re: Kak da otslabna samo na opr.miastoнови [re: **]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано12.06.03 14:59



Опитай с упражнения за тази част от тялото, защото ако започнеш само някаква диета, ще започнеш да отслабваш от горе на долу, пък както разбирам проблемите не са там. Успех!



Когато има желание, има и начин!


Тема Термо-клиннови [re: **]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 16:26



На мен много ми помогна термо-клин. Неопреновата материя създава термо-ефект и чрез изпотяване се изхвърля водата от мастните клетки.

Аз лично нямам големи натрупвания в ханша и външната част на бедрата, но си имам "коремче", "паласки" и "мазнинки по вътрешната част на бедрата". Миналото лято карах велосипед с клина и за месец - месец и половина свалих 4-5 см без никакво "напъване" и стрес.

Не е необходимо задължително да играеш гимнастика с него, но физическите упражнения усилват и ускоряват ефекта. Достатъчно е да го носиш 15-20 минути докато домакинстваш и когато го свалиш той е мокър. Колкото по-продължително го носиш дневно, толкова по-бърз ефект има. Можеш дори да си спиш с клина.

Отслабването не става на килограми, а на сантиметри. Редуцира се целулита и кожата се изглажда.

Докато се ровичках из нета днес, видях оферта за подобно нещо в каталога на http://www.bioklinika-bg.com/. Моят е купен от друга фирма.



Тема Re: Термо-клиннови [re: Aз]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано12.06.03 22:58



Здравей!
Искам да те питам дали случайно този клин от сайта, който си дала не е същото, което се продава и в МЕТРО за 23 лв? А твоят клин от къде го купи, за колко лв и резултатите, които си постигнала с него трайни ли са или ще трябва да се носи постояннно, за да има постоянен ефект?
Много мерси предварително!
Поздрави .

OUT OF ORDER!!!


Тема Само внимавайте с тези клинове данови [re: *Dominika*]  
АвторCygnus (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 23:23



не се простудите - загряването и изпотяването е огромно и при най-малко течение след това или простуда може много сериозно точно там където не трябва - жени сме все пак... Трябва след душа след тренировка да не се излиза поне 7-8 часа навън и да не се стои изобщо на течение.
Иначе ги имаШе в Метро, когато аз ходих бяха свършили - просто трябва да дебна яко - там са 28 лева и са хубави.



Тема Re: Термо-клиннови [re: *Dominika*]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 10:42



За съжаление нямам представа и не съм ползвала нито клина от сайта, нито този от Метро...
Моят е купен от Германия и е на ТСМ - това е голям немски ходинг, който продава всичко от кафе и захарни изделия до супермодерна електроника.
Но мисля, че това не е толкова важно.... Когато купуваш нещо подобно трябва да се интересуваш дали материята е неопрен. Ако да, няма защо да се безпокоиш, че е друга марка, нито да даваш излишни пари. Ефектът е един и същ, независимо дали струва 20, 50 или 100 лв.

Резултатите са относително трайни - знаеш, че никъде в природата и живота няма статични положения ... Всичко е динамика и промяна... Ако тялото ти е поддатливо към образуване на мастни натрупвания и целулит, борбата с тях трябва да е нещо постоянно. Опитай се да мислиш позитивно, да се настроиш психически, че "магическа пръчица" няма ... А това, което правиш нормално в ежедневието си - разходка, домакинстване, спорт ще ти помагат да оформиш тялото си. До половин част след като си спряла движението тялото ти продължава да се изпотява.

Предимствата на клина се изразяват в следното:
1. не гълташ вредна химия
2. не е задължително да се подлагаш на големи физически натоварвания и да губиш време с едночасова гимнастика всеки ден.
3. резултатите - особено през лятото са относително бързи.
4. можеш да редуцираш целулита и мазнините в точно определени области на тялото.

И един последен съвет: Винаги обличай клина с памучно бельо, за да не се появят обриви, ако имаш чувствителна кожа!

Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.