Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Lechebnoto gladuvane - ot dnes!!нови  
АвторDushica (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 03:52



Privet kluba!
V poslednite 5-6 meseca ponatrupah nqkolko izlishni kilogrami.Vinagi sum otslabvala lesno, no.... veche 4 meseca ne uspqvam da gi svalq.Sportuvam naposleduk redovno, meso ne qm ot dosta vreme,,no pak ne se poluchava.V momenta ne rabotq i ejednevieto mi e cql den pred kompa..predpolagam i zatova balansa na kaloriite ne e v moq polza.
Ta taka..stiga poveche..ot dnes lecheben glad.Vduhnovih se nai veche pt postinga na Mecho Puh predi nqkolko meseca.Vse ne namiram moment da si kaja..."ot dnes!!" i se opitvam da mina metur..no stiga tolkova..ot dnes se zapochva
NAchaloto e dosta pechalno - 168 sm 61kg
Jelaniq final -okolo 54 kg, eeee ako moje i 176;-))
Dni po plan - 2 sedmici
Den purvi - 450gr qgodi i 2 qbulki.Denqt e kum kraq si tui che shte ustiskam:)))

HAide momicheta koi e s men da si gladuvame i sportuvame zaedno.
Samo ne znam s tova gladuvane kak shte izdurjam trenirovkite i krosa si.No shte gi namalq kato nishto za okolo mesec..
E koito se navie ima edna qbulka ot men
POzdrawi, Dushica



Тема Re: Lechebnoto gladuvane - ot dnes!!нови [re: Dushica]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 09:27



az sam s teb!!!!!!!
...vreme za slabeene:))))))))........



Тема и аз :)нови [re: az]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 09:44



Здравейтееееее
Тамън си търсех компания, защото на мен днес ми е втори ден
Вчера хапнах 4 банана, днес ябълки и ягоди
Пишете, ей!

Поздрави



Тема Re: и аз :)нови [re: Kpиcи]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 11:18



Аз съм с вас днес ми е първи ден само че аз реших да е само на черешки:) цялото гладуване пишете какво става с вас всеки ден моита цел е този път да издържа 7 дена знам че ще успея. Редовно си проверявам този клуб:) и той ми дава кураж затова нека дружно да успеем:)...малко прозвуча като прокламация:))



Тема Re: Lechebnoto gladuvane - ot dnes!!нови [re: Dushica]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 11:19



Здравейте!
На мен днес ми е 4-ти ден, но май понадвишавам количеството плодове.Вчера например съм изяла 3 банана и половина, една ябълка и може би 200-300гр. ягоди!
Освен това 2-рия и особено 3-тия ден/вчера/ главата така ме святкаше, че пих и по половин кафе /реших, че е по добре от аналгин напр./
Днес се събудих с един такъв налеп по устните какъвто обикновено има сутрин, но в по- голямо количество? Килограмите обаче са с два по-малко!
Решили сме със съпругът ми да направим 6 дена гладолечение и три захранване. За първи път го правим и основната ни цел е лечение, а не отслабване. Най-тежко ни е вечер, тъй като тогава започвата да се разнасят едни миризми... а и ни беше нещо като ритуал салатката , ракийката...мъка, мъка.
Интересно какви говеда сме ние хората заради едното плюскане сме готови какви ли не химии да поглъщаме, от какви ли не болежки да се оплакваме вместо просто да спрем за известно време да се тъпчем.
Аз например особено през зимата всеки месец изкарвам по една настинка и нито веднъж досега не спрях да се тъпча! Усещам, не усещам вкус - давай, гълтай!!
Ама така сме свикнали да дъвчем постоянно...



Тема ???нови [re: Dushica]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 13:39



Спокойно момичета, няма как да не устискаме
Аз, обаче искам да включа моркови, чудя се дали да го правя, по принцип не е хубаво да се смесват плодове и зеленчуци, ама много ми се иска да хапвам на обяд една малка салатка от зеле и моркови. И през останалото време ябълки, ягоди или каквото има...
Яжте спокойно сушени плодове и домати.
Една позната е била при д-р Емилова и тя й казала, че доматът е към плодовете, а сушените действали много прочистващо
Аз домати без сирене не ям, затова ги изключвам от менюто си
Въпросът е, че включа ли зелето с моркови, може да забавя процесът на слабеене

Поздрави!



Тема Za zeleto i morkoviteнови [re: Kpиcи]  
АвторDushica (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:48



Privet Krisi,
po princip e hubavo po vreme na dieta da se qde zele i morkovi zashtoto te sa bogati na celuloza i organizmut izrazhodva mnogo poverche energiq za da q razgradi....imenno na tova mu svoistvo e i burzoto otslabvane na zelevata supa.
VEche dokolko e v sinhron s lechebnoto gladuvane ne znam...az se rukovodq ot knigata na Lidiq KOvacheva,ne che q imam tuk de, ili po skoro ot postingite na Mecho Puh...tam ima samo plodove i chai s med.
AZ malko sum q obrabotila po moi vkus vse pak:)) ne slagam med - ne go obicham i si piivam po dve kafenca na den...pustoto ne moga bez nego
A inache i na men mi lipsvat mnogo morkovite...eeeeeeeh jivot li e tova



Тема Недей по-добренови [re: Kpиcи]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:52



да включваш зеленчуци ще успееш и така, аз днес голям късмет извадих с мойте плодове почти развалени са:( ама точно малко глад.
Ако много ти се яде можеш да хапнеш сушени плодове, най-добре стафиди или кайсии ама не прекаляваи, съвсем малко, колкото до кафето аз не мога да го откажа но то все пак е 0 калории, по-лошото е че пуша но при гладуване ги намалявам малко.



Тема Re: Lechebnoto gladuvane - ot dnes!!нови [re: Dushica]  
АвторDushica (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 16:21



TAka..privet momicheta...vijdam sme se subrali edna banda vse entusiasti...tozi put shte gi preborim teq kilogrami..ubedena sum.
Az sega stavam napravih si sutreshnoto kafe , preglejdam postingite i pravq plan za dnes i ravnosmetkja za vchera.Izdurjah na qgodite i dve qbulki....ama pitaite me kak...snoshti muja mi edno vinche...edno sinjo sirence ...slojil na masata na me iznenada....ama i az go izneandaha de,,,dieta:)))
Taka..dnes kakvo shte e ....moje 500 gr frozde i dve krushi eventualno,,,
Dnes mi e den za sport ama vali kato iz vedro...ta moje i dnes da go prekaram na telefona s priqteli ot bg i sladki prikazki s komshiikata....shte vidim
HAide pishete kak e pri vas
Ucudvahsto izobshto ne chuvstavm glad...ama predpolagfam nai zle shte e dovechera otnovo...Ama nqma da se davame...Na men kriteriq mi e edin pantalon ot Dika....stoi li mi dobre sum oki....ama skoro nqma i da se probvam da go izvajdam ot garderoba ta da ne se otchaivam..
Haide spiram che kafenceto me chaka
Lek i uspeshen den



Тема Re: Lechebnoto gladuvane - ot dnes!!нови [re: Dushica]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 22:07



Momicheta, as skoro savarshih 20 dneven kurs. Garantiram vi, che e trudno samo parvite dni. Posle se svikva kolkoto i neveroiatno da svuchi. Sa da vi dam kurash samo shte spomena, che DORI ZELULITA namaliava i koshata se isglashda. Piivaite povechko voda.! Tova sashto shte spomogne sa isglashdane na koshata. A samochuvstvieto posle e .... super
Uspeh na vsichki




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.