Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Няма химия, която да не съм опитала!нови [re: Flash]  
Авторивaнa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 15:16



момичета, наистина ли сте взимали толкова много препарати за отслабване?! чувала съм страховити истории за страничните им ефекти, рискът от злокачествени /чукам на дърво/ образувания, хормонални разстройства и т.н. Мисля, че човек трябва много, ама много предпазливо да вземе решение за подобен препарат. без да давам никому съвети или оценки - аз не бих пила нищо подобно.



Тема Re: Няма химия, която да не съм опитала!нови [re: peppa]  
Автор Nadin ()
Публикувано24.06.03 10:52



По-добре е да не се опитва сам да сваля килограми, а да отиде при професионален диетолог, който ще му направи програма специално за него, съобразена с неговия организъм. Моя приятелка беше ходила и наистина имаше ефект и то без драстична диета, а с нормално хранене.



Тема Резултат от Слинеа:нови [re: Flash]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 10:37



4 дни -1,5кг. А програмата е за 28 дни.
В комплекта има и някаква книжка с диети и упражнения. Не ги спазвам, защото са много засукани.
Просто гледам да ям по-малко и по- леки храни. Ходя на аеробика 2 пъти седмично от 3 - 4 месеца и сега си продължавам.
Това е.



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: RayGirl]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано01.07.03 07:31



Аз пия Slinea от няколко дни. Ами какво да ти кажа - имам чувството, че допълнително ми убива апетита и ям съвсем мъничко, при това без това да ме измъчва особено. Миналата седмица загубих 1 кг, одеве кантарът показа, че май още един си е отишъл.

Имай предвид обаче, че аз по принцип се храня много внимателно. Освен това тренирам три пъти седмично по час и половина-два. С този режим свалих около 6 кг за 2 месеца. И е трудно да се каже от какво наистина отслабвам. А реших да си помогна със Slinea, защото ми хареса състава й и реших, че е добра подкрепа в случая. Но не разчитам само на нея...



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: Rama]  
АвторEll (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 09:37



Ot kakvo e sustaven tozi produkt, moje li niakoi da mi napishe sustavkite.Mislia i az da si go vzema, no neznam dali e napulno bezvreden.Predvaritelno blagodaria.



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: Ell]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 10:16



I az bih iskala da znam sustavkite.



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: xxx]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 10:25



Ама много сте разсеяни, бе! Писахме вече че си имат сайт! Идете и прочетете там!!! www.naturprodukt.bg



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: RayGirl]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 12:11



standarten fat-burner . struva 47 lv. a ima i po-evtini sys sy6thia systav.
osnovnoto e garsinia gambodjia , ubiva apetita. loshoto e 4e niama guarana, za6thoto estesvenia efedrin deistva eufori4no i systho namaliava apetita.



Тема Re: Programata SLINEAнови [re: Lena]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано01.07.03 17:42



А кои са по-евтините и какво е гуарана? И ефедрина не е ли опасен? Чувала съм, че го взимат активно рениращите, но в някакви изключително минимални количества щото може да доведе до сърцетуп и инфаркт. Аз съм лаик и не ги разбирам много тия неща, за това предварително се извинявам ако съм казала някоя глупост

Жить, как говорится, хорошо! А хорошо жить - еще лучше!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.