Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Семкитенови  
Автор babaToHka (непознат)
Публикувано30.05.03 08:10



От собствен опит знам, че помагат при залъгване на глада или ако не искаш да пушиш (за мен като страстен пушач 4-5 часа без цигара са си постижение). Знам, че те са растителна мазнина и би трябвало да се изразходват сравнително бързо чрез упражнения. Споделете дали сте чували нещо по темата.
Амбицирала съм се да сваля всичките 13 натрупани по време на бременността си килограми, които вече от година и половина ме мъчат, като не помогнаха нито 6 месеца разделно хранене и разходки/упражнения, нито 2-3 дневни перманентни диети. Изчетох почти всичко в клуба и съм се запасила с информация. За сега амбицията ще ме крепи, но след първите 2 дни гладуване...
Та за семките, те поне временно могат да помогнат за потискане чуството на глад.

Но така и така съм почнала да пиша, искам да споделя с вас прекрасно откритие, от около 2 седмици ходя с увити найлони около краката. Смешно и шумящо, но кожата ми стана толкова мека, каквато никога не съм имала. Никакви кремове или мазила не са имали такъв ефект до сега. За отслабване не забелязвам да има ефект, но си заслужава.

Извинете ме за дългия и развърлян постинг

Редактирано от babaToHka на 30.05.03 08:13.



Тема Re: Семкитенови [re: babaToHka]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 09:52



Да споделя и аз,значи до скоро бях на Китайска диета и отслабнах с около 5 кг,но просто вече не мога да понасям да ям все едни и същи неща или поне не тези посочени в диетата.Знам,че е страшно нездравословно ,но минах на слънчогледови семки,а вечер изпивам едно кисело мляко.Семките доста засищат и ми доставя голямо удоволствие като ги ям и най-важното не се чувствам гладна.Знам,че са доста калорични,но аз продължавам да отслабвам по този начин и след приключване на диетата,което засега ме устройва.Сигурно скоро ще ми омръзнат,но тогава ще му мисля



Тема Re: Семките [re: babaToHka]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано31.05.03 11:03



Здравей!
За семките и аз прибягвам, когато съм гладна и искам да отслабвам. Но все пак не бива да се прекалява и с тях, то всяко нещо е вредно, когато като количество е голямо. За найлона съм чувала, че след баня е хубаво да се намажат краката и дупето с антицелулитен гел, след това да се увият с фолио и най-отгоре да се запечатат с кърпи и да се стои известно време в леглото със списание . Обаче незнам какво трябва да е това фолио, досега отдавна щях да прилагам този метод, ако знаеах какво фолио трябва да се използва .
Ако някой знае, нека сподели, знам че този метод дава резултати, защото е нещо като процедурите в козметичните салони!
Поздрави!

OUT OF ORDER!!!


Тема Re: Семкитенови [re: *Dominika*]  
Автор galaxy (непознат )
Публикувано31.05.03 13:30



Zdrawei Dominika!
Folioto koeto se izpolzwa e prozrachno, prodawa se na rolki w supermarketite i sluzhi za opakowane na produkti koito slagash w hladilnika :)
Naistina ima efekt za 1/2 h da se opakowash s takowa,sled kato se namazhesh s anticeluliten gel, to e meko, i niama da ti prechi dokato si chetesh, no ne stoi poweche ot 30-40 min., zastoto ot edna strana pomaga, ot druga mozhe da ti nawredi zapushwajki porite na kozhata, ako prekalish.
Uspeh!



Тема Re: Семкитенови [re: galaxy]  
Автор babaToHka (непознат)
Публикувано31.05.03 13:52



Ще ми се смеете, ама аз не ползвам нищо специфично като материал за увиване. Просто... пликчетата, които ги продават за да се слагат в кофата за боклук се разрязват и облепят по съответната част.
За времетраенето също не се съобразявам с някакви срокове. Сутрин след душ се увивам и слагам едни ластични дънки, та до вечерта. Е, така е когато човек си е по цял ден вкъщи. За сега, честно казано, не виждам да съм си невредила, за сметка на това, кожата ми на увитите места е ... перфектна.



Тема Re: Семкитенови [re: babaToHka]  
Автор Wildberry (©)
Публикувано31.05.03 16:24



Семките са ужасно калорични... То по принцип каквото и да ядеш,ако само него ядеш - отслабваш,друг е въпросът,че не е здравословно. Не мога да повярвам,че не си успяла да отслабнеш с разделното хранене Това е много странно. Дали си била стриктна? Аз не го спазвам стриктно,но поддържам горе-долу едно и също тегло доста години вече.
За найлоните - супер става кожата наистина! Получава се ефект сауна,изпотяваш се,кожата се чисти и е естествено да става мека Но не се заблуждавай,че ще отслабнеш от това - все пак губиш само вода,не мазнини.. За съжаление...
Правилният хранителен режим е от голямо значение,знам,че звучи банално, но е така...



Тема Re: Семкитенови [re: Wildberry]  
Автор babaToHka (непознат)
Публикувано31.05.03 16:35



Бях ужасяващо стриктна - нито грам тестени изделия под каквато и да е форма, алкохол или нещо съдържащо захар, даже ползвах подсладител, а от месото (аз и без това не обичам) - само пилешко и то приготвено в специален плик или на супа.
И ефект - абсолютно минимален в рамките на 2-3 кг за 5 месеца при постоянно физическо натоварване с или без бебето.
А към найлоните използвам и един масажен уред, та дано има поне минимален ефект.



Тема Re: Семкитенови [re: babaToHka]  
Автор Wildberry (©)
Публикувано31.05.03 18:30



Значи си един от редките случаи,при които разделното хранене няма ефект! Защо не пробваш хранене според кръвната група? Аз лично не бих могла,защото ми се забраняват да ям сума любими неща,като диня,портокали и още много други Но имам познати,които твърдят,че действа,колкото и да не ми се вярва..

А щом ползваш уред - супер,съвсем различно е Значи със сигурност ще има ефект!



Тема Re: Семкитенови [re: Wildberry]  
Автор babaToHka (непознат)
Публикувано01.06.03 08:16



За моята кръвна група О се препоръчва месо от всякакъв вид, а аз никак не обичам. Ям само пилешко и то съм капризна към начина му на приготвяне.
Принципно съм привърженик на радикалните методи - гладуване само с вода - 3,5 дни, седмица, но пък кръвната ми захар е много ниска и още на 2ия ден почва да ми прилошава
Надявам се с добавката на уреда да има ефект. Задължително ще се похваля:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.