Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема разделното хранене (feat. моята история)нови  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 06:37



по колко кг се свалят средно на месец с него?
3нам,4е е индивидуално при жсеки, но жсе пак? поне по 2-3 на месец дали се смъкват?

искам да зapo4на да отслабвам и се спрях на разделното хранене след като няколко дни опитах да го прилагам. засега с успех.
не ми е трудно, а е оптимално за мен, за6тото работя но6тна смяна и не мога да си позволя нито да гладувам (но6тем огладнявам по-бързо и по-4есто отколкото денем), а не мога да спортувам пак заради но6тната смяна /когато съм в по4ивка ледам да се наспя/.

об6то взето водя много заседнал живот - на работата, у дома, нямам никакво физи4ескко натоварване, ама никакво! всяка свободна минута си по4ивам или се излежавам, бързо се изморявам ве4е и гледам да седна при всяка възможност!

със сигурност и аз съм се измързеливила, но и като се прибажи пролетната умора, можете да си преставите какво става!

не преяждам, не бих казала, 4е ям много, затова пък 4есто /особено на работата!/ и все неправилно. дано не прозву4и като извинение, но наистина на работа не мога да седя гладна и ям каквото ми се яде. организмът гладува по друг на4ин и ми е много, ама много мъ4ително да гладувам. денем мога с 4асове да си ходя гладна, все има с какво да се разсейвам, правя не6то, ходя някъде, ако съм в по4ивка. сега като се затопли се разхождам пове4е. не ми тежи глада, но на работата просто подивявам. нито води, нито сокове, нито 4айове могат да ме заситят. твърда храна трябва да е. дори и плодовете не винаги ме заси6тат. ако опитам да се залъжа с плодове се 4увствам подута като балон, но коремът ми стърже, сяка6 не съм яла с 4асове.

когато съм в къ6ти ям около 1/2 - 1/3 oт порцията на мъжа ми.

ве4е съм на 31g. и мисля, 4е е време да се взема в ръце преди да се разплуя, за6тото забелязвам, 4е така или ина4е по-трудно става контролирането на ккилограми.

и като капак - смятам да отказвам цигарите, което при мен със сигурност водиi до ка4ване на тегло!

нямам никак перфектна фигурa, напротив.
и на 20г. имах бри4ове и целулит, просто ме дразнят тлъстинките по д сутиена, които ме "подпират", когато се наведа настрана или се обърна назад. тежко ми е тялото ве4е, мързи ме да го нося, не ми стават пове4ето блузки, дънките от 1 седмица са ми тесни, дори едни се спраскаха на две места!!!!!!!!
не съм спортен тип и никога не съм била, но така не във форма никога не съм се 4увствала.
това е моята история накратко.

ден първи: 66-67кг, ръст 170 cм. искам да стана поне 60кг. 58 сa оптимални.

успех на вси4ки, които искат да отслабат! аз 6те пи6а през около 7-10 дни как съм с килограмите, за6тото през толкова смятам да се меря.

приятна седмица ви желая и весели празници!


-----------
п.п. вси4ко това досега ми теже6е, наистина ми олекна много, когато го споделих. дори да няма кой да ми отговори сега, се 4увствам някак разбрана.



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: *]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано21.04.03 12:38



Мога да ти предложа един шейк, от който няма да ти се яде толкова много.
Ако искаш обади ми се!

Аз го ползувам и съм доволна. Не че съм дебела - просто нямам време да ходя на обяд. Виж профила ми или : r_koprinkova@mail.bg



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: *]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано21.04.03 20:50



леле, как те разбирам.... аз сега съм на диета, ама ми ем ного трудно. На 27 години съм и тежа 60 кг. при ръст 175. Имам поне 5 кила спрямо нормалното ми тегло и направо се побърквам, така ми се яде, даже и момента си мечтая за шоколад, чипс, баклава, сладолед и т.н.



Тема na menнови [re: Йoaннa]  
Авторvioleta (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 21:07



mi zvuchish perfectna :)
da vi imam problemite s tegloto .



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: Dino]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 00:46



Благодаря ти, пила съм такижа 6ейкове и не съм много доволна. 3асега държа фронта без проблем



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: Йoaннa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 00:48



Ти колко килограма иска6 да свали6? при тези мерки ми се струва6 страхотно гадже. освен ако не се будалка6 с хората в клуба, де.



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: *]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано22.04.03 10:43



аз напражих следното - свалих 4 кг със залевата супа, ще се храня разделно, след празниците - пак 1 седница супа, после пак разделно и зимата ще реша как да продължа да се храня, защото зимата разделното хранене ми се вижда доста трудно - без плодове и зеленчуци как ще замествам шоколада и хляба с месенцето?



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: bubanka]  
Автор Olina (особена)
Публикувано27.04.03 12:24



Здравейте момичета,
и как се издържа цяла седмица само на тази супа, или се хапва още нещо.?
Колкото до килограмите, има нещо куриозно тук, и аз не съм дебела , 179- 57 кг, обяче имам нови тлъстинки около корема ,ханша,та сега се мъча да махна тях след празниците и аз ще почвам на разделно хранене че по-се издържа май.Та за мен килограмите не са определящи а сантиметъра и дрехите.Успех!



Тема maleeeнови [re: Olina]  
АвторHoneyB (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 13:27



ta ti si klioshtawa !! opitaj po-dobre s fitnes i/ili biagane да ги махнеш тлъстинките :). Виж в клуб Аеробика и фитнес има страхотни идеи. А вместо диета, наблегни повече на плодовете и зеленчуците. При мен подейства, само дето тлъстинките бяха (е и все още има малко) по краката.

Have fun



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история) [re: Olina]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 16:10



не се яде само супа.Ето как се прави :

Диета:
1-ви ден - супа и плодове, но без банани.
2-ри ден - супа и зеленчуци, но без фасул и царевица, един печен картоф с масло. Този ден е без плодове.
3-ти ден - супа, плодове и зеленчуци, но без картофи.
4-ти ден - супа,приасно мляко(до 1 литур), банани (до 3 бр.)
5-ти ден - супа, телешко (до 600 г), до 6 домата и 6-8 чаши вода.
6-ти ден - супа, печена риба или пиле и зеленчуци.
7-ми ден - супа, зеленчуци и сварен в малко вода ориз, може и посолен. Много зеленчуков сок.
През цялото време се забраняват хляб, пържени храни, газирани напитки и алкохол. Може шварц-кафе. Алкохол най-рано 24 часа след края на диетата. Тя може да се повтаря през 10-20 дена толкова пъти, колкото искаш.

Трябва да се спазва стриктно и се губят 4-7 кг в зависимост от началното тегло и физическата активност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.