Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Wildberry]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано12.06.03 15:17



Нищо не разбрах, зверих се, но не, чай от какво си пила?
П.С. т.е. пиеш?


Когато има желание, има и начин!

Редактирано от tedy_g на 12.06.03 15:19.



Тема Re:нови [re: tedy_g]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано12.06.03 16:21



Чай Сение пих 4 години.
Сега пия чай от сена,билката сена. Продава се и на таблетки,но аз сигурно трябва да изгълтам цяла опаковка,за да има ефект при мен.

На теб не ти ли действа разхлабително Сание Това имах предвид,съжалявам,че не се рабира



Тема Re:нови [re: Wildberry]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано12.06.03 16:36



Аз за Санието разбрах, не разбрах за тази билка сена. Не съм я чувала до сега. Санието ми действа много добре и не се "разхлабвам", става ми по-леко на стомаха.

А ти тази билка на хапчета как я пиеш, искам да кажа, че говореше за това, че е концентрацията е като кафе, това разтваря ли се или какво. И защо е вредна?



Когато има желание, има и начин!


Тема Re:нови [re: tedy_g]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано12.06.03 17:24



Странно,на всичките ми приятелки им действа разхлабително Санието
Сената си я купувам на листа и си правя отвара - чай.Слагам голямо количество листа,за да стане по-концентриран Продава се и на таблетки. Мислех,че си чувала за нея,затова така нескопосано обясних.

Надявам се ,разбрахме се,ако ли не питай,може пък и д ане ме бива в разясненията

Редактирано от Wildberry на 12.06.03 17:27.



Тема Re:нови [re: tedy_g]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано12.06.03 17:59



можеш ли да ми дадеш линк, да прочета за този чай Сание? аз не съм в България и не знам дали тук го има, но лятото ще си идвам, така че може да го опитам.
вкусен ли е поне мъничко?


To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: о, не зная! :)нови [re: Шeдaнc]  
Авторkилorpaмka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 19:51



Ами вчера ми беше много зле наистина - сутринта реших да ям череши преди обяда, а след това ядох топли пържени картофи /разделно, разбира се/, но до вечерта вече имах страшни киселини и получих... таковата... рядко щастие... Днес още не ми е добре и не си позволих разделно хранене, но твърдо съм решена да продължа - просто силуета ми е отчайващ!
Това, че караш колело, е много хубаво, но аз не мога да си го позволя - не само защото нямам такова...
А за водата и газираните напитки съм на друго мнение... Съпругът ми е доста години в африканска страна, където температурите са много високи



Тема Re: о, не зная! :)нови [re: kилorpaмka]  
Авторkилorpaмka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 19:57



Извинявай, но го постнах преди да съм свършила!
Та съпругът ми е БИЛ доста време в топла страна с много високи температури и ми каза, че ТАМ никой не се налива с вода в жегите. В началото той точно това е правил и се е потял ужасно, докато не е възприел местните порядки - шехи - това е много силен подсладен чай, който се вари доста време и се сгъстява, а от него се пие по малко - задоволява жаждата много повече от вода и газирани напитки... Е, ти може и да не прибегнеш до такъв чай, но просто избягвай газираните напитки...
За зелевата супа малко ще си помисля, т.е. ще изчакам да ми се поуспокои стомаха и тогава.



Тема Re: na menнови [re: violeta]  
Автор инaт ()
Публикувано12.06.03 21:37



Будалкат ли ни?
Може ли да се оплакват с този ръст и килограми?




Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: Йoaннa]  
Автор инaт ()
Публикувано12.06.03 21:44



Милата тя
Не изглежда като преди 5 години,ти да не откриваш Америка?
И аз не изглеждам така,но това не значи,че се е свършил света.
Те,годинките сега само се засилват,а гадния ефект тепърва ще го виждаш в огледалото.
Не искам да кажа,че трябва да го приемаш и да се примиряваш,но ...това е нормално,май



Тема Re:нови [re: Шeдaнc]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано13.06.03 11:02



Ами аз не съм търсила в нета информация за този чай. Продава се в аптеките тука в БГ в няколко разновидности. Основната съставка е листа от лотос, а останалите съставки са най-различни билки, от които зависи и разновидността, за която ти споменах. Доколкото знам са три вида, но не съм сигурна. Аз пия средната по цена, с която се отслабва около 4кг. на месец. Струва 5лв и нещо. По- евтината е около 4 и нещо, а по-скъпата отива май към 7лв, но не съм сигурна. На мен лично този чай ми действа много добре и ми е много гаден на вкус, затова го чакам да поистине и го гълтам на екс вечер преди лягане. Тия дни забелязах като ходихме на гости при свекърва ми, че и тя го пие и е също много доволна и май няма такива странични ефекти, за които говори Уайлдбери.



Когато има желание, има и начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.