Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: maleeeнови [re: HoneyB]  
Автор Olina (особена)
Публикувано28.04.03 10:41



Мерси за съвета, ама не съм клъощава, нали ви казвам че при мен е куриоз някакъв, явно килограмите се разпределят по друг начин, не съм сериозна за фитнес нещо, ходя да плувам 2 пъти седмично, ще взема да пробвам с плодове и някво разделно хранене да видим ако поотслабна дали ще смъкна и в талията и ханша малко.



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: Hиkи]  
Автор Olina (особена)
Публикувано28.04.03 10:45



Мерси, ще провам след празниците



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: *]  
АвторЙoaннa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 20:39



Хич не се будалкам Даже в момента нагъвам броколи пред компютъра. Депресирана съм щото току-що си пробвах миналагодишния бял панталон- приличам на суджук в него- отвсякъде стърчи нещо........ Не казвам, че съм дебела, просто на изглеждам както преди 5 години. И това ме депресира сигурно, знам ли....... повярвай, когато не се харесваш няма значение дали 5 или 25 кг. са ти в повече- ти все пак се мразиш



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: *]  
Авторkилorpaмka (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 14:00



И в крайна сметка какво стана с разделното хранене? Има ли някакъв ефект! Аз сега го започнах - от няколко дни и четох, четох, но не видях някой да ти е дал точен отговор дали си струва?
Аз съм много зле - след хормонално лечение напълнях доста и сега съм 85 кг при ръст 165 - направо ме е срам да си го призная...



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: kилorpaмka]  
Автор tedy_g (упорита)
Публикувано05.06.03 14:19



Преди две години започнах да отслабвам с разделно хранене. Започнах на 1-ви януари, бях 68кг и трябваше да стана 60кг. Толкова съм си била винаги преди това. На 1-ви август бях 60 кг. Докарах се точно за морето. Спазвах, обаче много стриктно всичко. Никакви бонбони, пасти, пици и пр. Вечер пиех чай Сание. Значи за 7 месеца 8 кг. Не беше зле. После пак качих, защото миналата година по това време ми щукна да не пуша вече. После взех, че се ожених и трагедията беше пълна. Сега с мъжа ми отслабваме заедно, защото и той спря да пуши и стана 115 кг. след като се ожени за мен. Та така, всичко става, обаче трябва и малко движение да прибавиш към разделното хранене. В момента ядем плодове на обяд и постно вечер с диетичен хляб и ходим навсякъде пеша. Събота и неделя ходим на Витоша. Резултатът е -8 кг. за него и -4кг за мен. Това е от месец и половина. Желая ти успех.



Когато има желание, има и начин!


Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: kилorpaмka]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано05.06.03 16:30



Аз 10 години се храня разделно,като не съм ултрастриктна и ти гарантирам,че има ефект!

Карам и колело,де,но иначе начина ми на живот е ужасно обездвижен.



Тема Re: разделното хранене (feat. моята история)нови [re: tedy_g]  
Авторkилorpaмka (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 16:48



Много ви благодаря, момичета! Сега съм малко по-спокойна.
Вие от кои източници се ръководите? Аз ползвам "Сила за живот"- 1 и 2, но съм малко объркана, защото прочетох още двама автори - Владимир Леви, който почти не се различава от американските автори и д-р Пашкулев с изключение на това, че забранява комбинирането на хляб и макарони с домати и доматен сос, а аз много го обичам, и с часовете, след които друга храна не трябва да се приема, а другата авторка е Славянка Мундрова "Отслабване без диета" - тя пък е още по-крайна като изключва ориз, картофи и др. -

- идете на читалня, раздела за жената...



Тема Re: Към Килограмка...нови [re: kилorpaмka]  
Автор Kapaмeлчe (бонбонено)
Публикувано05.06.03 16:51



Толкова ми е познато всичко, което споделяш, че все едно аз съм го писала. Давай нещо да правим, че вече не се понасям - мас и лой текат от мен. Миналата година правих 3 пъти диетата със "Зелевата супа". Имаше ефект - първият път- минус 5 кг, вторият и третият - по минус 2. И в момента, в който я преустанових - ела да видиш... Преди три месеца направих пък диетата на Аткинс. И при нея имаше резултат, но издържах само седмица, защото ми липсваха плодовете и сиренето. И оттогава досега се туткам и се чудя коя да захвана. А тук като чета, се хванах за главата. Ами те, девойките, искат да отслабнат с по 3-4 килца. Къде съм тръгнала аз с мойте излишни 15-20? Така, че да решаваме и да започваме с теб. Като си споделяме и се поддържаме, ще ни е по-леко. Какво мислиш по въпроса???

Гледай не в тигана, а нагоре - да не се олющиш!


Тема Re: Към Килограмка и Карамелче... [re: Kapaмeлчe]  
Автор KoSe_ ()
Публикувано05.06.03 18:36



Момичета, вашите постинги са балсам за мойта душа. Не съм сама, значи...
Почти се бях отказала да чета във форума - всеки тръгнал да става при ръст 178 я 60, я 50 и не знам колко кила...
А аз - 165, 86кг - на старта през средата на май.
След една седмица сухари - 83кг, от вчера се боря със супата, ама да видим дали ще стане нещо..., не смея да се кача на кантара, че и без това мотивацията ми не е много силна като трябва да готвя на дете и мъж...
Така че казвайте от време на време как я карате, не сте само вие



Тема Re: Към Килограмка и Карамелче... [re: KoSe_]  
Автор RayGirl (Purple rain)
Публикувано05.06.03 20:29



mdaaam, i za moia nespokoen duh maj probliasva plamyche nadejda ;o) ste vzema i az da opitam supata ;o) ama pri men e mnogo slojno : po cial den pred komputera, posle f kolata, i malko razhodka s kuchence. otgore na fischko imam mnogo nisko kryvno i mnogo niska kryvna zahar i pri seriozno otkazvane ot hranata zapochva da mi stava losho... sega pia kapsuli s ocet i cherven chaj...i ste se zanimavam s yoga malko po-seriozno..pyk dano neshtichko izleze, che napravo bias me obzema! pri visochina 167sm, sym 79kg ;o( depresirana sym napravo...

...sweet dreams are made of this...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.