Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Dieti..do kude se stiga?  
АвторSvetla (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 18:14



Hi na All,

пиша ей така без да има кой знае какъв повод...
И аз съм от тези които цял живот са били на диети, през булимията, излезна ли са от нея ...след време пак са почнали...
дълга дълга история
и това за какво..за да ни харесва тоя оня..пък тоя оня си има и други изисквания..и булимията или както и да се пише, само някои ме поправя...болимията...нз си ни гризе орграгинзмите..
Ето аз се оправих за 3 години и какво постигнах..някои да ме нарича пухчо ...а този някои дори не знае в какво състояние съм била преди..
но наистина като се замисли човек тази булимия/болимия така обхаща човека че нищо друго смислено не ти се прави..мислиш само за това дали другите те мислят за дебела, поглеждаш се в огледалото и виждаш насреща си нещо дебело... а колко смислени неща можеш да свършиш през това време?
Хех...знам че не съм сама в този клуб
може пък всички вие които пишехте че сте булимици/болимици сте се оправили?
Ехооооооооооо



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: Svetla]  
Автор/me (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 14:47



аз предупредих своевременно приятеля си и му обясних, че не е препоръчително да ми прави каквито и да е намеци за тегло, дори и косвени. разбрано момче.
тук има хора с булимия от 5-6 години, но така им харесва. явно ги кефи да повръщат. няма да ти отговорят обаче.



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: /me]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано15.04.03 16:28



Ами днес тъкмо това си мислех - че вече май не искам да се оправям, само си късам нервите и се ядосвам, когато се проваля...отново и отново...По-добре да си пия очистителните и да не мисля много-много да се натъпча ли днес или нищо да не ям...

Няма проблеми!



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: Hrissi]  
Авторmnemozina (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 22:32



az pyk iskam da se opravq...iskam! i tolkova mnogo iskam, che shte go napravq sys sigurnost, kakvoto i da mi kostva /s izkljuchenie na strojnoto tqlo...znaehte, che shte kaja tova, nali?/.



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: Hrissi]  
Автор/мe (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 10:56



ми дебелей си, от булимията полза няма. станала ли си 50 кила за цялото това повръщане? едва ли. след 5-6 години, като станеш на 22-23, ще има да ходиш по доктори и няма да си помръднала нито на крачка. от булимията не се слабее, освен ако не е съчетана с анорексия. убиваш се бавно, продължавай все в тоя дух. не ти се подигравам, ама с тази воля си заникъде. що не опиташ да се стегнеш вместо да мрънкаш? що не зарежеш чипса? що не поспортуваш? що не си наложиш нещо, вместо да си с кашкавалена воля? можеш го, но те мързи. затва хич не ми е жал.



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: /me]  
АвторSvetla (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 14:10



da ama moia priatel si mi pravi..ujasno!



Тема Re: Dieti..do kude se stiga?нови [re: /мe]  
АвторSvetla (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 14:13



az sportuvah..i s bolimia moga da ti kaja che biah stignala 45 kg..i biah naistina zle..posle spriah sporta..i pak si draifah i pak si biah zle..kogato se opravih za 3 g. mi beshe dpbre, nishto ne me boleshe..no sia sum 64 kila..i pochvam pak!



Тема KAK DA STANA ANOREXI4kaнови [re: Svetla]  
АвторSvetla (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 15:56



ISKAM DA PRITUPIA PROKLETIA GLAD..PROBVAM DIETATA S 20 KILA I MLIAKO S KAFE..AMA NE STAVA!!!!
MOIATA RABOTA E TAKAVA CHE SEDIA PO 16 H PRED PC I NIAMA KAK PREZ NOSHTA DA HODIA DA SPORTUVAM...
UJASNO
NIAMA LI TUK NIAKOI ANOREXIC?? DA MI KAJE KAK DA SPRA DA IAM S DNI, MESECI I TN?



Тема Re: KAK DA STANA ANOREXI4kaнови [re: Svetla]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 17:30



Svetla i az iskam da byda anorexi4ka, no ne i da umra ot tova...prekrasno e da si na ryba, no da ne padash...no moje bi i da padnesh e po-dobre,otkolkoto da jiveesh s bulimiq....neznam....i az bqh 45 kola...sega ne smeq da se preteglq...ajde zaerdno da promenim neshtata...iskash li?



Тема Re: KAK DA STANA ANOREXI4kaнови [re: !]  
АвторSvetla (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 15:25



Aide..kakvo predlagash?!:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.