Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Момичета - дайте мнениенови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 10:42



Значи работя нещо, което ме прави публична личност. И по тоя повод получих покана за един уикенд в нещо, наречено "Център за съвършен ритъм на живот", понеже ще го откриват на 10-ти май. Става дума за място, в което се отслабва, разбира се. Има хранителен режим - плодове, зеленчуци, бульони и пр. Практикуват се там разни неща като йога, каланетика, аеробика, фитнес, танци - сигурно по желание на клиента. Има медицинско обслужване, правят изследвания. А също и разни екстри от рода на джакузи, психотерапевт и др. глезотийки.
Разбира се, за един уикенд няма да стане нищо, това, което ме блазни е, че след това ще ми съставят индивидуално програма.
Та мисълта ми е - да приема ли?Те го правят като рекламна промоция - на няколко публични жени от различни сфери. Но, надявам се, като ме канят, не намекват, че съм дебела.
Как ви се виждат подобни центрове?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Момичета - дайте мнениенови [re: Kлep]  
Автор Princess Crocodile (непознатa)
Публикувано14.04.03 10:51



Звучи добре. Знаеш ли повече за съставянето на индивидуалната програма, защото това наистина е най-съблазнителното
Само за високопоставени дами ли е обаче, или и за простосмърни женки?

Do you believe you can hide?!


Тема Не, бе! [re: Princess Crocodile]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 11:01



Сега да не си помислите, че съм кой знае колко високопоставена. Просто съм публична.
Доколкото виждам брошурата им - центъра е за всички жени. Просто правят промоция с няколко публични дами. Не ми е много ясно, на какъв принцип са ме избрали мен точно, ама нейсе...

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ох, забравих да ти отговоря...нови [re: Princess Crocodile]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 11:03



... за индивидуалната програма. Да ти кажа, не знам нещо повече, но така или иначе, трябва да им звънна, за да потвърдя или да откажа. Ако искаш, мога да ги питам и да ти пиша по-късно.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Редактирано от Kлep на 14.04.03 11:04.



Тема Re: Ох, забравих да ти отговоря...нови [re: Kлep]  
Автор Princess Crocodile (непознатa)
Публикувано14.04.03 11:07



Така или иначе не знам много по принцип за тези места, но твърдо съм решила да се ориентирам в тази посока. Много е трудно да си наложа да спазвам диета при нормалния си ритъм на живот. Друго си е да знаеш, че си някъде СПЕЦИАЛНО за това. Провери, моля те и дай подробности :)

Do you believe you can hide?!


Тема Re: Ох, забравих да ти отговоря...нови [re: Princess Crocodile]  
Авторcъrлacнa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 13:58



Аз също мисля така. С две колежки се опитваме да пазим диета на обед, но положението е трагично - винаги като отидем трите някъде и се почва: айде, няма да е салата, а пържола, ама какво мислите днес и за една сладка палачинка, айде еклерче и усилията се провалят. Човек трябва да си го постави за цел и да отиде някъде, където да е изолиран от всякакви вредни влияния.



Тема Re: Момичета - дайте мнениенови [re: Kлep]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано14.04.03 15:23



Как изобщо можеш да се колебаеш?Това си е супер предложение!Къде ще бъде този център,близо ли е до София?



Тема Съвсем близо е до Софиянови [re: kлиo]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.04.03 17:44



В Банкя. Там, доколкото знам, има някакъв супер микро-климат, много бил полезен.
Пратиха ми брошура - изглежда луксозно и приятно . Пък и ще е съвсем новичко. Ще взема да отида.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Момичета - дайте мнениенови [re: Kлep]  
АвторKинa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 12:12



А дали можеш да попиташ, от кога този център ще работи за обикновени хора - т.е., кога ще мине промоцията за публични дами. И колко е минималният брой дни, които трябва да се прекарат там, за да има ефект?



Тема Re: Момичета - дайте мнениенови [re: Kинa]  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 16:51



И за да е пълна рекламата, разпитай за всичко. Включително и цените. И какви точно са процедурите. И... ами ако имат сайт най-добре ще е да го видим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.