Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 29.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И капсулите "Ябълков оцет"...нови  
АвторБyбa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 15:16



...са много ефикасни. Тяхното преимущество се състои в това, че намаляват осезателно апетита, изхвърлят токсините от организма и прочистват кръвоносните съдове. Аз използвам тях и се чувствам много добре.



Тема Re: И капсулите "Ябълков оцет"... [re: Бyбa]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 15:18



Oт къде си ги купила, колко струват?
Аз сега не съм на диета и бих се радвала да пия нещо, което ще ми намали апетита


Мерси



Тема Продават се в...нови [re: Kpиcи]  
АвторБyбa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 17:20



Аз ги купувам от аптеката в подлеза на ЦУМ (ако си от София), но мисля че се намират и по другите аптеки. Цената е 6.53 лв. за 30 капсули. Пият се по 2 капсули на ден - 15-ина минути преди обед и вечеря. Ако решиш да ги започнеш, пожелавам ти много търпение и вяра в успеха...



Тема купих си:)нови [re: Бyбa]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 09:39



Днес си купих от капсулите и ще чакам резултат :))



Тема за Бубанови [re: Бyбa]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 10:01



Здравей,
Капсулите намаляват ли апетита ти? Отслабваш ли?



Тема Re: И капсулите "Ябълков оцет"...нови [re: Бyбa]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 10:27



Здравей, ще ми е доста полезно ако споделиш повече за тия капсули,
не са ли вредни, все пак оцета е киселина, и дали е на капсули или пиеш една лъжица преди ядене истински оцет не е ли все едно?
И от колко време ги пиеш и как се чувстваш също?



Тема Re: В отговорнови [re: Kaмилka]  
АвторБyбa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 10:43



Аз много обичам да си похапвам, а тези капсули определено ми намалиха апетита. Даже все по-често ми се случва да не вечерям. Допреди месец, откогато ги взимам, такова нещо не можеше да ми се случи. А вече и през деня по-малко ми се яде. Но, имай предвид, че те трябва да се пият поне 8 седмици, за да се натрупат необходимите вещества в организма и тогава започва и топенето на мазнини. Лично аз досега съм свалила около 2,5 кг. Но с тях се чувствам много бодра и жизнена, определено ми е по-леко, затова ще продължавам и занапред да ги пия. Ако решиш да ги започнеш, бъди последователна и упорита, защото няма смисъл само временно да опиташ. УСПЕХ! И, ако искаш, пиши дали си доволна.



Тема Re: В отговорнови [re: Бyбa]  
Автор Kaмилka (сънлива)
Публикувано26.03.03 10:46



Благодаря ти много
Вярно, че 8 седмици е доста дълго време, ама аз бързам

Поздрави



Тема Re: И капсулите "Ябълков оцет"...нови [re: Lora]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано26.03.03 10:57



До колкото съм осведомена,тези капсули съдържат пектин,а не оцет



Тема Re: Не съдържат пектин...нови [re: kлиo]  
АвторБyбa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 15:55



Капсулите съдържат по 350 мг оцет на прах, а не пектин. А самият оцет пък съдържа най-ценните вещества на ябълката - витамините С, Е, В-1, В-6, В-12, Бета Каротин, както и минералите Натрий, Калий, Калций, Магнезий, Фосфор, Хлор, Сяра, Мед, Желязо, Силиций, Флуор и Бор. Усилва имунната система (от което си мисля, че всички имаме нужда), подобрява функциите на бъбреците и редуцира теглото по естествен път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.