Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ne6to glupavoнови  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 16:04



edin dobar na4in da se otslabne, e prosto kato sprete da si nalagate da ste na dieta, za6toto kogato ste na dieta, za kakvo si mislite prez cqloto vreme?????? ZA QDENE, razbira se, az otslabnax kogato sprqx da mislq za dieti i da si nalagam kakvi li ne dieti, spored men dietite ne pomagat ili imat vremenen rezultat. Ta kogato sprqx da mislq za dieti, usetix 4e 4uvstvam po-malko glad, den sled den i ne usetix kak otslabnax, sega nqmam nujda ot otslabvane. E, tova e kakvoto iskax da kaja......za vas moje da e glupavo, no.......USPEX



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: me]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано19.03.03 16:58



Права си, това е начина.
И дава резултат за цял живот.



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: me]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 18:23



Сигурно е възможно. При условие обаче, че все пак обръщаш внимание на качеството на храната, която ядеш. Защото да предположим, че не мислиш за диета, ядеш по-малко и отслабваш. Да но това "по-малко" е било junk food, само че в много малки количества, то каква е ползата тогава??? Не казвам, че при теб е било така, само подавам тема за размисъл. Когато става дума за хранене, а и за всичко друго в живота, аз съм на принципа, че човек трябва да взема информирани и обосновани решения. Какво мислят останалите???



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: me]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 12:54



Da, be, az dokato debeleeh ne misleh za dieti!



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано20.03.03 13:35



Мойта идея е, да се спрат диетите и човек да помисли за здравето си и начина си на живот като цяло - бялансирано хранене и спорт.

Така се отслабва дълготрайно, а не 10 дена китайска, японска и незнам си каква диета, след което умираш от глад и ядеш всичко което ти се изпречи на пътя, да не говорим за увисването на кожата, ако сваляш без спорт.



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: Lara]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 15:59



Абсолютно съм съгласна. Въпреки че в момента свалям последните си излишни килограми с Аткинс :-) И не мисля, че това по някакъв начин ще ми навреди, нито че ще си възвърна свалените килограми. По простата причина, че спортувам много, знам отлично какво значи да е храниш балансирано и минах на Аткинс, защото имах няколко упорити килца в повече, които нещо не се повлияваха от балансирания ми подход :-) Но иначе съм върл фен - балансираното хранене и спорта са кредото ми в този живот!!! Радвам се, че и за теб е така! Пиши какво обичаш да ядеш :-) Аз обичам да си обменям идеи с други ентусиасти.



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано20.03.03 17:18



За яденето - обожавам KFC крилца, омитам 8 на брой за отрицателно време
Много обичам бира да пия и съжалявам, че трябва да я спра поне за известно време, т.к в момента съм на някаква моя си версия на Аткинс - минимум въглехидрати и се тъпча главно с пържолки, кебапчета, кюфтета, риба....
Само днес се изкуших и си купих печена царевица

Аз също спортувам много, даже от време на време се плаша да не взема да кача много мускулна маса (така ме плаши инструктора, като ме види с щангите)

И последно: за да не каже някой че си ги измислям тия неща за начина на хранене, преди години така свалих 15кг.......мдааа, бях много дебеличка като студентка.
Сега съм спортно гадже



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: Lara]  
АвторAways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 18:16



Кажи му на инструктора да не те плаши така! Доста ще трябва да ги вдигаш щангите, за да качиш токова мускулна маса, че да е некрасиво. Няма какво да ти казваме, че си ги измисляш нещата, нали в момента половината народ в тоя форум сме се "Аткинсирали" :-) В БГ ли си или другаде???

P.S. И аз обичам KFC, но ги ям веднъж в годината, като си дойда в БГ, защото тогава така и така не внимавам какво ям и си пийвам порядъчно (а най-чудното е, че там не напълнявам!).



Тема Re: ne6to glupavo [re: Aways Coca-Cola :-)]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано20.03.03 18:41



Всеки си нагажда диетата според възможностите и желанията
В БГ съм.
Много го обичам KFC-то, но се старая да не хапвам там повече от веднъж месечно, т.к са им бая мазни и калорични нещата



Тема Re: ne6to glupavoнови [re: Lara]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 01:48



Ох, така е, сестро :-) Нали знаеш, че хубавите неща в живота са или незаконни или неморални или от тях се пълнее :-) Аз нямам нищо против да съм умерена грешница, но не искам да съм дебела такава, защото е някак си неестетично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.