Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема За тези, които са на диетата на Усмивканови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.03.03 10:11



Предлагам да отворим нова тема, че оная се препълни с мнения и стана трудно за четене.
За мен. От 02.03. съм на диетата. Нямам кантар. Премерих се със сантиметър. Досега резултат - по 2 см от всяко бедро и талията. Това за мен не е малко, макар, че искам да сваля още по 3 см. Имайте предвид, че аз не съм много дебела, така че 2 -та см се усещат.
От петия ден попийвам червено вино и то в немалки количества, защото се бяха заредили купони.

За тези които не отслабват бързо - според мен е в зависимост от организма. От опит знам, че обикновено в първите дни не се сваля много - тялото си се бори за килограмите. После изведнъж се отпушва! Не губете кураж и пишете резултати.
Имаше един въпрос за маргарина - Аткинс го отрича. По-добре ползвайте масло, олио или зехтин. Той има претенции и към подсладителите. Твърди, че тези, които са на основата на аспартам - като "Кенди" и "Нутрасуит" можело да забавят смъкването на кг. Препоръчва захарина. Аз първата седмица ползвах "Кенди" - за разлика от захарина не променя вкуса на кафето. Сега съм решила да поизтърпя една седмица на маргарин. След втората седмица ще включа и сирена в диетата. Макар че вече веднъж си хапнах една шопска салата.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Kлep]  
Автор miroslava (с късмет)
Публикувано10.03.03 11:42



Здрасти! А колко килограма си свалила до сега - поне 4?
Мира



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Kлep]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 15:05



Много добра идея (да отворим нова тема има предвид). Вярно е, че започна да става трудно да се отваря "Внимание". 2 см си е добро постижение, браво на теб. За подсладителите сигурно си права. Аз ползвам Equal, който съдържа аспартам и Sweet-N-Low, който е захарин. Може би затова в събота и неделя теглото ми не се промени, защото в къщи имам само Equal, а през седмицата в работата позлвам Sweet-N-Low. Аз също не харесвам маргарина и ползвам само качествен италиански зехтин. По-скъп е, но е много по-хубав.

Та за 5 дни свалих 3 кг и се чувствам добре, но ми се хапва сладичко от време на време. А и така ми омръзна това месо, но ще се примиря за още няколко дни. Обаче категорично не мога да тренирам при обичайните си натоварвания, изморявам се по-лесно и пулсът ми се качва твърде много. Така че вчера вместо да бягам, ходих на разходка - много бързо ходене за 1 час и то на плажа, а в пясъка се ходи по-трудно. Не мога без физически упражнения. Ако прескоча повече от 2 дни и ставам раздразнителна :-)

Не съм решила още дали ще спазвам диетата за 1 седмица или за 2. Ще видя какви са резултатите след 7 дни и ще реша. Но и след като я спра, ще внимавам с въглехидратите и ще ги включвам постепенно и то само "комплексните".



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор evva ()
Публикувано10.03.03 21:50



na koi plaj se razxojdash?lubopitno mi e zashtoto i az sum v usa,mojem da se okajem susedki?



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: evva]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 22:48



Би било супер, ако сме съседки! Аз съм в МА, а плажът се казва White Horse Beach. Ти в кой щат си? Сега сигруно ще се окаже, че си на западния бряг и пак няма да си имам другарче за разходка :-(



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор evva ()
Публикувано10.03.03 22:59



az sum v fl,kak vurvi dietata?kolko svali do sega?utre e moiat den za merene(sled 1 sedmitca)shte vidim dali sum se vtalila....to ve4e ne mi se i iade kato znam 4e meeso i salatki triabva da nabivam pakKOLKO 4OVEKA OBSHTO SME NA TAZI DIETA?



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: evva]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 23:28



Аз до тази сутрин (днес ми е шестият ден от диетата) съм свалила 3 кг. Ще видим утре и в други ден какво ще стане. И на мен не ми се яде вече това месо, но пък резултатите ме вдъхновяват :-) Пък и през май мисля да си ходя до България и затам трябва да съм във форма :-) Това в кръга на шегата, правя го за себе си, не за пред приятелките си в БГ. Не знам колко човека сме, а и Усмивка, която започна тази тема, нещо изчезна. Сигурно свали, каквото имаше за сваляне, което е чудесно. Ти откога си в САЩ?



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Always Coca-Cola :-)]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 02:09



Na men mi e 1 den na dietata
Dywka pone moga li da dywcha??????



Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: SUNY]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 02:21



Abe Usmiwka kazvashe che se swaliat poweche kilogrami....
Niakoi ot was pazil li e tazi dieta poweche ot 7 dni?
USMIWKE obadi se!!!!! Kakyw e rezultata?????
Na men 10-15 kg. shte mi doidat mnogo dobre




Тема Re: За тези, които са на диетата на Усмивканови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор evva ()
Публикувано11.03.03 03:41



tuk sum 8 mesetca,zapo4vam da svikvam,az triabva da svalia oshte 13kg,napravo mi se pla4eoba4e si imam beb4e,koeto se rodi predi 3 mesetca,a po vreme na remennosta mi ka4ix kum 30kg,predi da zabremeneia biax 55kg,prili4ax na bremenna s triznatci... i posle kato rodix-grozna kartinka obshto vzeto,NO SHTE GI SVALIA TEZI KG.OBESHTALA SUM SI.4udex se poneje tukmo ve4eriax pile s gubi,GUBI mojem li da iadem???UTRE stava 1 sedmitca ,no opredeleno ne mislia 4e sum svalila pove4e ot 2kg.,no vupreki vsi4ko shte produlja pitax edna moia poznata tuka koiato e bila na sushtata dieta tia mi kaza 4e deistvala,no ne bilo xubavo pove4e ot 1 mesetc da se spazva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.