Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моля ви помагайтенови  
АвторOt4ajana (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 22:00



До края на марта трябва да смъкана 10 килограма. Определено само със спорт няма да стане тово затова молбата ми е да ми кажете някаква супер драстична диета и препарати, които да взимам за да смакна тези килограми.



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Ot4ajana]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано01.03.03 22:06



препарати не ти препоръчвам, но опитай с разделно хранене.

dreams are nothing more than wishes and wishes - just a dream, wished to come true


Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Ot4ajana]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 09:36



Ne iskam da te otchaivam,no edva li shte uspeesh za tolkova kratko,osven ako ne si 80 kg.
Ako ot tova shte ti stane po-dobre-i az sam otchaiana veche!Ot godina se opitvam da svalia 4 kg,no vse ne stava.Posledno biah 5 dni na po 3 praskovi i 2 chaia na den.Rezultat samo 1 kg!!!!! .Otkazah se ot plodovata dieta,no ne se predadoh i vednaga na sledvashtia den pochnah dietata na usmivka.Ako shtete mi viarvaite dnes mi e 7 den i sam svalila samo 500 g.!!!!! ,a dnevnoto mi meniu ne sadarja poveche ot 800 kalorii.
Ne znaia veche kakvo da pravia-kogato se tapcha kato prase po tzial den ne kachvam i gram,a kogato hapvam kato pile,kantarat pak bezmilostno si stoi na sashtite kg.,kato zakovan!!!!!I ne mi kazvaite che e schupen,zashtoto gi imam 3.



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Ot4ajana]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:45



С разделно хранене няма да стане, то е добре балансирано и от него се свалят бавно и траино кг., ама не 10 за 1 месец. рябва ти нещо драстично и нездравословно. Примерно ако имаш пари, купи си един Редуктил, да ти убие аптита и яж амо колкото да не колабираш.
Ако пък нямаш, се мъчи и гладувай само на плодове и чай, поне ще си пречистиш организма.



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Ot4ajana]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:53



здравословно състояние? възраст? 10кг-ясно, но от колко кг. ? можеш ли да правиш "диета с откъсване от производството" в смисъл, че има странични ефекти такова нещо......



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Ot4ajana]  
АвторKati (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 14:27



Dietata e mnogo drastichna i iziskva "jeliazno" zdrave. Nepremenno se posavetvaite s lekar-tova vaji za neia s vsichka sila. Prodaljitelnosta i e 10 dni.
Otslabva se s okolo 8 kg.Zahranvaneto stava sus supi,bulioni, cokove-4-5 dni,sled
kato prikluchite s dietata.Vzimaite vitamini, pravete gimnastika i masaj.
Zapochva se na prazen stomah. Vecherta vzimate angliiska sol,kolkoto da prochisti
organizma vi.
Sutrin: - chaena chasha topla voda, v koito sa raztvoreni 2 lajici med i sokat
na edin limon.
V 10h - chasha kafe / chai / s dve lajichki zahar
Obed: chaena chasha topla voda, v koiato sa raztvoren i dve lajici med i sokat
na polovin limon.
V 16h: chasha kafe ili chai c 2 lajichki zahar.
Vecher: chaena chasha topla voda s 2 lajichki med i coka na polovin limon.
Vodata da e s temperatura na chai.
Ako pochuvstvate slabost ili surcebiene, vzemete Validol pod ezika.

Tazi dieta e ot Kulinarna kartoteka podgotvena ot d-r Svetoslav Hadjiev.
Az lichno ne sum ia probvala, a i niamam namerenie.
Struva mi se dosta opasna,taka che ne savetvam i vas!



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: niki]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано02.03.03 15:09



Оооо, горката, при тебе явно никакви диети не важат. Сигурна ли си, че не си твърде слаба, човек си има една физиологична граница, под която трудно се слиза и под която по-добре въобще да не се слиза, защото почват здравословните проблеми.А ти щом можеш да си ядеш и да не напълняваш, по-хубаво си яж, вместо да се тормозиш така...



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Kati]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 16:58



ОФФФ,наистина е много опасна тази диета!Убедена съм,че ще се свалят килцата със нея,но няма да повлияе положително на здравето ти!
Защо не опиташ все пак диетата,която постнах аз УСМИВКА?
Повярвай ми,спазвам я вече няколко дни/забравих колко/и свалих 5 килограма!Доволна съм страшно много и най-хубавото е,че не ми се яде както преди сладко и отвикнах от тестяното...Опитай!!!
И още нещо:ако не тежиш кой знае колко ще ти е по-трудно бързо да свалиш тези 10 кг.А и всеки организъм е различен и диетите му действуват по различен начин!
Горе главата и не се отказвай...




Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: Need-to-know!]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 17:19



az za chetiri dni svalih 3 kg.
Sutrin pia kafe ili chai bez zahar, do obiad iziajdam edna ili dve iabalki.
salati, meso, obezmasleno plodovo mliako, vareni kartofi, naturalni sokove i min.voda okolo litar za denia. Chuvstvam se mnogo dobre,za razlika ot purvia den.
Kogato pochuvstvam glad, iziajdam niakav plod.
Ami... tova e!
Rezultatat e na lice!



Тема Re: Моля ви помагайтенови [re: az]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 18:13



страхотно!Много се радвам за теб!Разбира се,когато имаш воля и желание да изглеждаш добре ще намериш начин да го постигнеш...Диети има много,важното е да намериш подходящата за теб!Продължавай в същия дух!
Аз също се чувствувам отлично със моята диета,е,от време на време като гледам моя как си хапва сладичко и на мен ужасно ми се иска да грабна шоколада,но засега се удържам.И на всичкото отгоре усещам,че от ден на ден все по-малко ми се яде сладко!А това ме радва,защото аз съм върл фен на шоколада и разните му там вафлички,тортички...
Желая ти успех!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.