Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема ВНИМАНИЕ...нови  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано11.02.03 19:25



Ей сегичка ще ви напиша една страхотна диета,която в момента майка ми прави!Доста е успешна-който желае,може да я изпробва!
ДИЕТА
За да бъде успешна диетата,твърдо трябва да решите и да си обещаете сам на себе си,че ще се придържате към точните напътствия,които ще ви дадем.Най-важното е добре да прочетете напътствията,а онези на които пише какво ви е разрешено да ядете,да ги залепите на място,където най-много се задържате,когато готвите...Тази диета се състои от комплексното изключване на въглехидратите във вашето изхранване,което би помогнало на организма да се изчисти от натрупаните мазнини.Най-важното на тази диета е,че няма да бъдете гладни,не трябва да ядете само три пъти на ден,храната не трябва да се мери,да се подготвя отделно,не трябва да пиете таблетки и чайове против повишен апетит.Не трябва да правите упражнения или да ходите на акопунктура!
ДЕЙСТВИЕ
С пълно изключване на внасянето на въглехидрати в организма,натрупаните мазнини започват да се топят.Първите шест дни губите 5 кг.А всеки следващ ден сте с 1 кг. по-леки.За 24 дни можете да загубите 20 кг.
ВНИМАНИЕ!!!
Ако само един ден изядете едно малко парче хляб или каквато и да е дреболия,която съдържа въглехидрат,ще се стопира топенето на мазнините!Това са напътствия на които се базира тази диета.Това да го залепите на стената.Храната,която не е записана,не трябва да се яде!
ХРАНА,КОЯТО МОЖЕ ДА СЕ ЯДЕ
Всички видове месо-говеждо,телешко,пилешко,свинско,агнешко,гъска,патица,всички дреболий,дивеч...По всички начини,освен панирани,може да се ядат и пръжки без хляб,сушено месо,колбаси-БЕЗ КРЕНВИРШИ,всички видове риба-морска,сладководна,всички видове рибни консерви,със и без зеленчук,всички видове салати-прясна марула,пресни и печени чушки,домати,краставици,прясна или кисела зелка,цвекло,салата от морски плодове,салата от кромид,репичка,спанак.Всички салати могат да се овкусяват със сол и пипер,олио и оцет.Може да се яде лютеница без захар,яйца по всички начини и всички видове зеленчуци.Може да се пие минерална вода с лимон,кафе и всички видове чай без захар.Половин литър вино е позволено след шестия ден!
ЗАБРАНЕНО!!!
Хляб,картофи,брашно,ориз,боб,грах,галета,панирано месо,тестени произведения,ядки и кренвирши.Да няма запръжки в нито едно ядене,да не се яде нито един вид млечно произведение-мляко,масло,сметана,айран,кремове,маргарин,сладкиши,захар,шоколад и разни царевични пръчици,сладолед,солети,нито един вид сирене и никакви плодове...

ВАЖНО!!!
Да се пият витамин С една таблетка,витамин Е,калций,магнезий или пък някой от мултивитамините.Тази диета можете да я спазвате толкова дни,колкото килограми искате да свалите.Когато постигнете желаното тегло или ако човек,който е отслабнал за един месец 20 кг.,след преставането на диетата,ще му трябват две години за да започне пак да надебелява!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ами това е,дано има сериозни хора и приложат тази ефикасна диета върху себе си!Не забравяйте за витамините!!!
Успех на всички-и аз я започвам от другия понеделник...Ще споделям опита си със вас...



Тема Re: ВНИМАНИЕ... [re: УCMИBKA]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано12.02.03 01:49



Аз съм я опитвала тази диета, но издържах само 2-3 дни.
На третия ден ми стана страшно лошо - започна да ми се вие свят, да ме тресе и да ми треперят ръцете и да ми се огъват коленете - и се наложи моментално да я спра, иначе щях да колабирам.
Така и не разбрах какво ми стана - може да е било хипогликемична криза някаква...
Но повече не бих посмяла да рискувам.
Споделям опита си като предупреждение.
Може да не действа така на всички - дано да е така. Но на мен не ми се отрази добре...



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
Автор albi ()
Публикувано12.02.03 09:07



Да, диетата е добра, но килограми не се свалят така лесно ! Толкова много килограми за един месец - това не е сериозно.



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
Автор Biba (hamster)
Публикувано12.02.03 10:26



Ne se zasjagai, ama towa e edna ot naj- neurawnowesenite i nezdrawoslownit dieti, koito sum chuwala, obache winagi se namirat hora, koito sa gotowi da jertwat zdraweto si kato chujat "5 kg za 5 dena", pri polojenie, che za trajno i zdrawoslowno otslabwane se preporuchwat ne poweche ot 2 kg na mesec. Nikoj ne e kachil 5 kg za 5 dena (ili ima takiwa sred was?) che da se nadjawate che swaljaneto shte stane tolkowa burzo i bezproblemno. Otslabwaneto e sushto tolkowa bawen proces kakto i debeleeneto, samo deto otslabwaneto ni se srtuwa cjala wechnost, zashtoto e swurzano s usilija i disciplina. Ne moje kilogrami narupwani s godini da izcheznat za 24 dni...

ВНИМАНИЕ!!!
Ако само един ден изядете едно малко парче хляб или каквато и да е дреболия,която съдържа въглехидрат,ще се стопира топенето на мазнините!


?????

Znachi purjeno swinsko moje (nad 600 kkal+ maznotii), obache naprimer wareni kartofi (70kkal- bez maznini) ili oriz- ne moje??? Njama logika
Wuglehidrtite sa tezi, koito dawat energija na muskulite, ne e za uchudwane, che na njakoi ima stawa losho injamat sili po wreme na podobna dieta.

Posle, ne si pisala kolko dni se prawi dietata i kakwo se jade kato swurshi , (predpolagam, che njakoga trjabwa da swurshi) i zamisljala li se kak li shte reagira organizma kato se zapochne pak normalno hranene...




Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано12.02.03 11:11



Аз опитах тази диета,но някъде около петия ден се почувствах зле,беше ми толкова гадно,че я зарязах завинаги.На никого не я препоръчвам,тя е абсолютно небалансирана,според мен.



Тема малко повече инфонови [re: УCMИBKA]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 11:50



Привет!
Бих се радвала, ако може да дадеш повечко информация колко дни се пази тази диета...На мен ще ми е трудно без плодове



Тема Re: малко повече инфонови [re: Kaмилka]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 13:24



лесното ли търсиш?
на всички тия на които им е станало "нещо лошо" на третия, петия и не знам кой ден - да кажа
наложи се детето ми да прави тази диета -лекар я наложи - опасност от диабет, заради изследванията......та детенцето си я направи 2 седмици и си оживя,на училище ходеше.......
относно кг/седмица.....според вас има ли значение изходното тегло????
дали тялото е 100-140 кила или е 50-60??
е, детето олекна 8%.......за 2 седмици.....който му се смята-да смята
и попрочетете за какво ползва организмът човешки въглехидратите!
успех!



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: Rama]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 13:26



направи ли си изследване кръвна захар?



Тема za Bibaнови [re: Biba]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 14:12



ti samo v kaloriite li namirash logika?
Tazi dieta e na d-r Atkins. Vredna e za organizma, problema e che ostava bez vitamini. Zatova pishe che se piqt vseli den kombinirani vitamini.
No logika ima! I se otslabva ot neq, no ne zdravoslovno i ne traino.A logikata e v tova, che vuglehidratite nai-burzo se prevrushtat v energiq i kogato na organizma mu e nujna burzo razgrajdashta se energia toi polzva vuglehidratite. Samo che kogato te lipsvat estestveno zapochvat da se topqt zapasite ot mazninki i taka se otslabva. Tova e prichinata zaradi koqto dori edna filiika ili kartof provalqt procesa.
No za da se zavurti procesa tazi dieta trqbva da se spazva dosta dulgo - pone 2 sedmici.



Тема Re: za Bibaнови [re: Flash]  
Автор Biba (hamster)
Публикувано12.02.03 14:44



Ne sum kazala che njama da se otslabne ot dietata, naprotiw- otslabwa se, obache e nito zdrawoslowno,nito normalno, nito estestweno, nito trajno- kakwo shte stane sled dwete sedmici? nali edin den pak shte reshish da hapnesh neshto s wuglehidrati, ili se otkazwash do kraja na jiwota si ot tjah?? A i nikoj ne moje da me ubedi, che vitamini na hapcheta mogat da budat po- polezni za organizma ot istinskite.
Problema na powecheto hora e che gi murzi da obmisljat nachina si na hranene kato zjalo, da se preborjat s wrednite si hranitelni nawici. E, mnogo po lesno e da se pogladuwa 1-2 sedmici, eto ti 5 kg po- malko, i sled dietata wsichko si e po staromu- do sledwashtoto gladuwane.
Ne iskam da otkazwam nokogo ot tazi dieta, wseki sam reshawa kakwo da prawi sus sebe si, nito e moja rabota, nito me interesuwa. Misulta mi beshe, che chowek ne trjabwa da stawa wrag na tjaloto si, ima i po- zdrawoslowni nachini za otslabwane.
P.S.: A Kaloriite za mene naistina ne sa ot naj- goljamo znachenie (wupreki che ne sa i suwsem bez znachenie) napisah gi samo kato dopulnenie gore, wsushtnost iskah da nablegna poweche na mazninite (jiwotinski), koito se sudurjat w swinskoto w srawnenie s warenite kartofi naprimer


Редактирано от Biba на 12.02.03 14:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.