Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Айде престанинови [re: Kлep]  
Авторvesi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 11:22



Obache toi (ili tia) e prav - ima dosta saitove s informacia za low carb diet plans, tozi na atkins ima mnogo info vutre.
A ima i drugi dieti, koito pozvoliavat malko poveche vuglehidrati i pak deistvat. (spored men deistvat, zashtoto i az taka otslabvam kato triabva)
A, za zdravoslovnoto hranene da kaja moeto mnenie - to niama nishto obshto s dietite. Ne burkaite neshtata.
Znaete li bolesta podagra ot kakvo se poluchava?



Тема Няма панацеянови [re: vesi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.02.03 11:57



Аз, например, дебелея от въглехидрати. Когато постя, хем ям разделно, пълнея.
Както и да е. Имах друго предвид с горния си постинг. Омръзна ми разни многознайковци с подигравателен тон да коментират опитите на нормалните хора хем да изглеждат добре, хем да живеят весело и пълноценно. Има си отделни теми за гладуване, за зони и т.н - ок, да пишат там. Но защо непрекъснато се врат тук и дразнят. Разбираш ли, подобна диета, макар и нездравословна, е надежда за хора, които не могат да живеят асоциално - без да ходят на гости, без да ходят по кръчми, по коктейли и т.н. Ти разбираш ли, че напримар аз не мога да я почна, само защото толкова купони са ми се натрупали, че не мога да събера 6 дни между тях, че да не пия! Казаха си мнението веднъж, че не била балансирана - о.к., разбрахме, въпрос на избор е. Ама пък влизат, коментират снизходително и дразнят! Аман!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Няма панацеянови [re: Kлep]  
Авторvesi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 13:48



Pisah, pisah i neshto go zatrih nakraia:(
Razbiram te. Ne znam dali shte pomogne ama az uspiavam da otslabna kato se vurtia okolo tezi osnovni neshta kato bialo meso, pile, zelenchutsi, no i si pozvoliavam i neshto po-razlichno ako mi se doiade mnogo. Vino sushto. Ta vupreki tova pootslabnah, malko, no mislia che prosto triabva da produlja po-dulgo vreme i shte ima oshte rezultat. Tova s vinoto sigurno e problem ako se smiata che striktno triabva da se spazva tazi dieta, drugia variant e da reshish che 1 ch. vino che i dve ne mogat nishto da promeniat i ot drugata sutrin si produljavash da si vnimavash kakvo hapvash....

When given the choice, your body will burn alcohol for energy before it burns fat. But alcohol does not act as a carbohydrate so it will not interfere with burning fat in the same way that sugars and other carbohydrates do.
An occasional glass of wine or vodka is the best choice.
izviniavai che e dulgo-tova e ot onzi sait www.atkinscenter.com



Тема Re: Няма панацеянови [re: vesi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.02.03 14:27



Така е - знам, че с разумен режим се отслабва. Но по принцип повечето хора искат бързи резултати - най-малкото това ги вдъхновява да продължат да се хранят разумно.
Мерси за информацията за алкохола! Много е ценна. Така или иначе, почвем от 2-ри март, защото ще се съберат 6 дни до 8-ми. Разбираш, какво имам предвид!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Айде престанинови [re: Kлep]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:00



Draga Kler,

Ako si reshila da budesh debela v produljenie na 90 godini, za da ne zatriesh semeinata tradicia, produljavai smelo napred :-) V sluchai, che se interesuvash, osven produljitelnost na jivota, ima i neshto narecheno kachestvo na jivota. Po povod na alkohola - Harvard naskoro izleze s prouchvane, che 3-4 napitki na sedmica sa silno preporuchitelni za predpazvane ot surdechni zaboliavania. Tka che nazdrave! Vijdam sushto taka, che vupreki voplite si sreshtu mnogoznaikovcite kato men, si pregledala saita na Atkins. Bravo, pohvalna iniciativa! Da si mnogoznaiko e neshto mnogo hubavo - znachi znaesh mnogo.



Тема Само за сведениенови [re: no bullshit]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.02.03 15:10



Що се отнася лично до мен, трудно може някой да ме нарече дебела. Освен това съм прегледала сайта не благодарение на твоите, поднесени с подигравателен тон, препоръки, а защото го имаше в една предишна тема за диетата на Аткинс. Ако не бях го видяла там, едва ли тон като твоя би ме провокирал да прочета, каквото и да е. Да знаеш много означава да си достатъчно информиран и интелигентен, за да осъзнаеш, че не знаеш всичко. Многознайковците пък са точно тея "чел, не чел - фел" , дето едва що понаучат нещо и почнат да го тръбят наляво и надясно с поучителен тон - толкова ново за тях е усещането, че въобще са научили каквото и да е.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Само за сведениенови [re: Kлep]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:35



Pravilno, Kler, pravilno! Ako puk i vmesto da se tzupish, kogato niakoi izraziava mnenie, koeto ne ti dopada, vzemesh, che vkarash v upotreba i malko chuvstvo za humor i toku vij se prevurnesh v edna suvsem harmonicnha lichnost - sus ili bez debeli babi v rodovata linia :-)



Тема Re: Айде престанинови [re: vesi]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 16:18



Vesi, radvam se da chuia, che i ti smiatash, che zdravoslovnoto hranene e vajno, a ne dietite za otslabvane. Minalata godina v rabotata imahme sustezanie po otslabvane - niakoko sedmici sled Nova Godina, vseki reshi, che triabva da se oturvem ot kilcata, natrupani pokrai praznicite. 27 choveka vliazohme s po $100 vseki i pravilata biaha, che koito svali na-goliam procent ot tegloto si za 10 sedmici, obira cialata suma. V interes na istinata triabva a kaja, che ne go napravihme zaradi parite, no te pridadoha struv na vseki. Momcheto, koeto specheli, svali 19 kg za 10 sedmici s dietata na Atkins i obra $2,700. Tezi, koito se klasiraha na 2-ro i 3-to miasto, sushto svaliha mnogo, pak s Atkins. Vsichki, bez izkluchenie, kachiha kilogramite obratno. Vsichki osven che spazvaha dietata, se zanimavaha i s fitness. Moeto lichno mnenie e, che s Atkins moje i da se otslabva, ako si v sustoianie da iadesh meso vseki den, no tazi dieta ne te uchi na zdravoslovni hranitelni navici. Ne stava duma za vmaniachavane, v kakvoto Kler me uprekva. No ako chovek se hrani zdravoslovno, toi se chuvstva i izglejda dobre. Vseki sam izbira kakvo e dobre za nego, no e hubavo da e informiran i da se obrune kum razlichni iztochnici, za da ima opcii pri izbora si.



Тема Re:за бързо вземащия или...нови [re: УCMИBKA]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 16:41



Usmivke, ti naistina suvsem oplete koncite. Cheta ti postingite i se smeia na glas, no puk ti moje bi i tova iskash - nali si Usmivka. Produljavai s gordo vdignata glava i pravo prez luka! Dolu insulina i prokletata glukoza! Da jiveiat shunkata, bekona i izobretateliat im d-r Atkins!



Тема Re: ДО "БЕЗ ГЛУПОСТИ"...нови [re: no bullshit]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано25.02.03 19:07



Виж какво мила,тази диета я постнах,за тези,които искат и имат воля и желание!Не ми е много ясно какво искаш от мен и КЛЕР,но те уверявам,че тъпото ти заяждане е просто излишно!
Предполагам коя си и ти казвам за кой ли пореден път-там за където не те бива,нямаш работа!Рискуваш да станеш смешна,а ти вече го направи!
Така че,ако обичаш,просто престани да се стягаш и да се заяждаш със тези,които имат повече мозък,а и го използуват по-рационално от теб!
Остави ни да комуникираме поне тук нормално и се откажи от опитите си да блеснеш с компетентност...Не се ли усещаш,че по този начин правиш демонстрация на комплексите си и нищо друго?
ПРОСТО СЕ ОТКАЖИ...ПРИЕМИ ГО КАТО ПРИЯТЕЛСКИ,СНИЗХОДИТЕЛЕН СЪВЕТ!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.