Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Много се радвам,нови [re: Kлep]  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано21.02.03 19:25



че наистина тази диета помага на тези,които имат желание и я прилагат върху себе си!Човек трябва да е сериозен в намеренията си и най-вече да има силна воля...Аз,например,обожавам сладкишите,шоколада и всичко сладичко и повярвайте ми-адски ми е трудно да се откажа от тях...
Струва ми се,че човек се пристрастява към сладкото,така както към наркотика!Нямате си и представа на какви мъки съм подложена без дори и мъничко парченце шоколад...
Направо си е изтезание за душата!Но,какво да се прави-нали искаме да сме привлекателни!Пък и лятото идва,плажа и морето-също!!!



Тема Re: Много се радвам,нови [re: УCMИBKA]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 22:25



Usmivke,pishi kakvo stana s maika ti,kolko otslabna?Ako ne gresha ti pisa ,che e na tazi dieta predi 10 dni.



Тема Da,нови [re: Kлep]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 23:48



iadoh parzheno svinsko,parzhena riba.Iaica parzheni ne obicham:)
Nikoga ne sam pila kafeto i chaia si sas zahar ili drug podsladitel.Ne sam iala nishto sladko,osven ,che davcheh davki.:)
Iadoh mnogo salati-radika,brokoli,cvetno zele.N e gi obichah predi ,a mislia ,che sega savsem shte gi namrazia.
No efekta na tazi dietata za razlika ot drugite dieti za otslabvane e mnogo brz.Oshte parvia den se izhvarlia izlishnata voda ot tialoto.Sama shte usetish -po drehite:)



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: @@]  
Авторbory (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 23:24



zdravei.mnogo bix bila radostna ako mosech da mi ispratich originala na tasi dieta na frenski.merci



Тема Моля за спешен отговор!нови [re: eutuxia]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано24.02.03 09:41



Понеже са се заредили едни рождени дни,моля те потвърди - правълно ли съм те разбрала, че не си изчакала 6-тия ден, за да пиеш вино? Защото само това ме спира да започна диетата още от днес - че нямам 6 дни разлики от един купон до друг. А купон без пийване не ми го хвали!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Da,pravilno me razbra,нови [re: Kлep]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 18:10



ne sam se lishavala ot vinoto.Vsiaka dieta ,za da bade uspeshna iziskva leki korekcii i otstapki:) Az kato si razresha neshto po-lesno priemam zabranenoto.Taka postapih i kogato pravih opit da otkazha cigarite,absolutnoto otrichane vodi do neistovo zhelanie:)
Pii si vinoto,no ne zabraviai ,pii i voda,nepremenno.



Тема Re:ами да...нови [re: УCMИBKA]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 20:42



Pravilata za zdravoslovno hranene sa edni i sushti, kakto v Bulgaria, taka i kudeto i da bilo drugade po sveta..... Umereno ogranichavane i balansirana dieta, suchetana sus mnogo sport i chovek ne samo otslabva, a i se chuvstva i izglejda dobre. Poznavam dosta hora, koito sa spazvali dietata na Aktins i nito edin, koito ne e trupnal kilcata obratno sled tova. No vse pak ti jelaia uspeh - vseki ima pravo na izbor, puk bil toi i pogreshen....



Тема Re: ОПИТнови [re: УCMИBKA]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 02:17



Zdrawei "Usmiwka"!!! Towa koeto kazwash e strahotno i lesno izpylnimo, no wse pak kaza che shte spodeliash OPITA si. Molia te kaji wyrhu teb ima li efect za tolkowa dni y kakwyw e toi???????? Prosto mi omryzna wse da prawia razni dieti, koito uj swaliali mnogo kilogrami a pyk wyrhu men da niama efect na praktika...I molia te kaji mi niakoe primerno meniu za wecheria
Po zasishtasha......
Chakam otgowor!!!! Y ako nishto ne izliza s dietata prosto kaji.....
chao



Тема Re: ОПИТнови [re: suny]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 02:59



Vmesto da si gubi chovek vremeto s predizvikvashtite umilenie i poniakoga buren smiah, no ne osobeno smisleni iziavlenia na Usmivka, chovek moje da otide v http://atkinscenter.com i da vidi kakva e naistina ideiata na Atkins i vsichko, svurzano s neia. Kakto Fast Taker e napravila - bravo na momicheto - znae kak da polzva neta i i e iasno za kakvo stava duma.

Hiliadi umsivki no bez bull shit! Leka nosht!



Тема Айде престанинови [re: no bullshit]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.02.03 09:35



Да се заяждаш с Усмивка и да се приваш на много умен. Глифай си там плодовете по Лидия Ковачева или следвай гуруто от "Зоната" и остави нормалните хора на мира! То пък бива, бива, ама вие, маниаците на тема здравословно хранене сте просто като някоя секта, бре!
Баба ми умря на 90 г. - цял живот е била дебела, луда беше по сладкото и най-мразеше да се движи. Бабата на мъжа ми пък е още жива и с3 грижи за пра-внука си - миналата година й празнувахме 90. Яде месо и пие.
Ха сега, де!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.