Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 14:05



usmiv4itse, a izkustveni podsladiteli moje li da se slagat v kafeto?
moje li i dyvki bez zahar da se upotrebiavat????



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: Lia]  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано19.02.03 19:00



не е упоменато,но защо пък да не?Най-добре нека да кажат по-компетентните за да не те объркам!



Тема Napalno sam saglasna s tebнови [re: kлиo]  
АвторS.K. (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 21:15



"Известно е и доказано,че метаболизма се ускорява,когато се приема умерено количество храна.Когато гладуваш,организма изпада в стрес и трупа в запас всяка калорийка,получава се омагьосан кръг"
Pri mene mnogo 4esto se slu4va.Dietolojkata mi be6e prepora4vala tay nare4enite "6okovi dieti" koito savpadat s tezi opisani ot Usmivka.
3 dena (max. 3 dni za6oto organizma svikval i na tova ) na qy4a,salatki i pile6ko meso.
Az sa6o poznavam dosta hora praktikuva6i i dostignali dobri rezultati s dietata na Usmivka.(Dietata ve4e sana dieta na Usmivka ).Daje savsem na skoro edin kolega za edin mese4 napravo se stopi (-9 kg ili po to4no e zagubil %10).Na men sa6o bi mi deystvala dobre, no zasega sam na le4eben glad.
4uvstuvam se velikolepno....
Pak i kitayskata dieta hi4 ne e lo6a..Ne6o se pozabravi naposledak.

Pozdravi,

S.K.



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: Lia]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано20.02.03 08:38



Една приятелка докато я правеше тази диета пиеше Кока-кола лайт,която също е с някакъв подсладител,така че явно може да се ползват такива подсладители,но да не се прекалява.



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: kлиo]  
Автор albi ()
Публикувано20.02.03 09:51



Кока колата е газирана напитка и разбира се, че не е полезна , ако човек иска да спазва здравословен начин на хранене.



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: albi]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано20.02.03 10:20



Ха,че кой казва първо,че тази диета е здравословна,да не говорим за полезна?
Момичето питаше дали може да се ползват подсладители при спазването на диетата,а не дали е здравословно
НИКОЯ ДИЕТА НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ЗДРАВОСЛОВЕН НАЧИН НА ХРАНЕНЕ.
ЗДРАВОСЛОВНОТО ХРАНЕНЕ Е НАЧИН НА ЖИВОТ,А НЕ ДИЕТА.



Тема А, не!нови [re: S.K.]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.02.03 10:24



Китайската е ефикасна, но е страшно мъчителна! Къде ще я сравняваш с тая на Усмивка - това си е песен, бе! Дори не бих го нарекла диета в истинския смисъл на думата. Особено след 6-тия ден, като може да се гаврътва и по половинка вино с пържолите!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: Lia]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 15:23



Mogat.Az ia imam taia dieta na frenski, tam daje pi6e 4e moje.Daje ot mle4nit produkti e zabranano samo priasnoto mliako- kiselito, ka6kavala i sireneto sa pozvoleni.Koito 4ete frenski moga da mu ia pratia.



Тема Deistvaнови [re: УCMИBKA]  
АвторEutuxia (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 19:13



Ot tri dni se hrania samo s meso,riba,iaica ,zelenchuci.Bezalkoholno taka ili inache ne pia.No ne moga da se lisha ot cherveno vino s koeto sam sviknala pri vseki obed ili vecheria.Pia mnogo voda.E,niakade okolo dva litra,ne e prekaleno struva mi se:)
Malko prozvucha kato "raport predaden",no za tezi dni otslabnah 3kg.I se chuvstvam chudesno.
Blagodaria ti ,Usmivka:)Znaeh tazi dieta,no ako ti ne ia beshe napisala tuk edva li shtiah da ia zapochna.



Тема Моля те, кажи!нови [re: Eutuxia]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.02.03 09:26



1. Пържено яла ли си тея дни? (Напр. пържени яйца)
2. Ползваш ли някакви подсладители за чая или кафето?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.