Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Морковите?нови [re: kлиo]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано18.02.03 12:08



Мислих ги за страшно полезни, едва ли не неделима част от всяка диета!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Spored "Zonata"-tova eнови [re: kлиo]  
АвторS.K. (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 12:25



Az postoyanno qm banani i su6eni plodove po vreme na le4ebnoto gladuvane.Dano ne gre6a .
Ne mojah da se sdobiq s knigata na Kova4eva .Razprostranenata po neta kniga e do 139 strani4a, a imenno sled 139 srani4a zapo4vat tankostite na le4ebniq glad...

Pozdravi,

S.K.



Тема Re: Морковите?нови [re: Kлep]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано18.02.03 13:20



И аз така мислех,докато не прочетох "Зоната"но това не ми пречи да си хапвам зеле с моркови на салата



Тема Re: Spored "Zonata"-tova eнови [re: S.K.]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано18.02.03 13:27



Аз имам книгата на Лидия Ковачева и там не се споменава,че може да се ядат банани и сушени плодова,а предимно ябълки,поне до колкото си спомням де,защото скоро не съм я препрочитала. Една диетоложка каза веднъж по телевизията,че като ядеш банан все едно ядеш картоф със захардоста калорично звучи,нали?Та според мен малко грешиш,като ги ядеш тия неща



Тема Re:хей...нови [re: Fast Taker]  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано18.02.03 18:58



имаш ли по-добра идея от това да се заяждаме?
Това,което съм постнала във синьо е копирано от нета,а не мое мнение!
Нямам медицинско образование и не мога да обсъждам...OK?
И тук става дума за диетата-добра ли е или не,а не за разни калорий,глЮкогени ...Щом се наемаш да оспорваш едно доказано от специалисти мнение,значи или си голям капацитет или просто си въобразяваш,че си такъв/а!
Хайде!Със здраве...



Тема Re: Не съм супер-спецка по диетинови [re: Fast Taker]  
Автор УCMИBKA (закачлива)
Публикувано18.02.03 19:01



Не се опитвай!Ще съжаляваш...



Тема Sega razbiram za6o kantar4eto ne mardaнови [re: kлиo]  
АвторS.K. (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 20:11



Sega razbiram za6o kantar4eto ne marda .

Po prin4ip obi4am plodovete.No 10 dni samo na plodove - nikak ne mi e lesno.Mnogo ne si padam po sladkite, a 6okolad hapvam na 6 mese4a vednij (savsem seriozno).Obi4am mesoto,mezetata,ribata i mle4nite pr. - nay ve4e bqloto sirene (i to ne obezmaslenoto ).Za tova ako ne se ograni4avam (kakto napravih po vreme na bremennostta si i dosta dalgo vreme sled tova) ka4vam dosta solidni kg.

Sprqh se na le4ebnoto gladuvane ne samo zaradi izli6nite kg., koito gi imam.Privle4e me misalta za pre4istvane ot toksinite...

Za da si napravq po ponosima dietata prez parvoto si gladuvane (sega ve4e cam na vtoroto ) si hapvah po pove4ko ot 1 kg plodove.Эna4e riskuvah da q zareja po sredata.Vapreki tova sled 10 dena glad - 4 kg.Za men idealno.

Sega oba4e sam po dobre - na den po 0.5 kg plodove.Prez den po 1 banan i kivi,su6eni kaysi i smokini.Na sledva6iya den krushi.Za sajalenie na 1 den pove4e ot 2 qbalki ne moga da qm, makar 4e mnogo obiqam qbalkite.To tazi zima nqma i svqsni qbalki ...

Amma 4e se razpisah...Tova klub4e mi deystva mnogo stimulira6o .

Da ste jivi i zdari vsi4ki.Da ne zabravq i hubavi t.e. SLABЭ

S.K.



Тема Re: Spored "Zonata"-tova eнови [re: kлиo]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 06:49



a taka obicham neblagopriatnosti



Тема Re: Sega razbiram za6o kantar4eto ne mardaнови [re: S.K.]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано19.02.03 08:56



Ако не се лъжа,Лидия Ковачева пише,че на ден могат да се ядат до 1кг.и 500гр плодове и чая да не е подсладен,само префинените души да си слагали медЗащо да няма ябълки?Има и то много хубави,едни такива жълто-червени,сочни и не много сладки,аз постоянно си купувам от тях.
Но искам да кажа на всички тук,че най-добрия начин за отслабване не са диетите,а активното спортуване съчетано с умерено хранене.Известно е и доказано,че метаболизма се ускорява,когато се приема умерено количество храна.Когато гладуваш,организма изпада в стрес и трупа в запас всяка калорийка,получава се омагьосан кръг.Аз самата загубих доста време докато го осъзная това нещо.
Относно тази дието,която Усмивката постна искам да кажа,че работи,имам няколко приятелки,които се стопиха с нея,на мен обаче не ми понесе.
Сега ходя два пъти седмично на тай-бо и един път на фитнес,храня се умерено и не по-късно от 19ч,е има дни в които прекалявам,но съм спокойна,че в залата ще стопя излишните калории.Разбира се организма свиква със всяко натоварване,за това има не трябва да се преяжда,защото пак почват да се трупат килца
Айде стига,че и аз се увлякох!
Успех!

Редактирано от kлиo на 19.02.03 09:21.



Тема Re: Spored "Zonata"-tova eнови [re: eutuxia]  
Автор kлиo (дива)
Публикувано19.02.03 08:57



еееех на мен ли го казваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.