Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема 13-ден и ................нови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор titi_2 (непознат )
Публикувано09.03.03 04:01



И почти нищо. За 13 дена - 3.5кг. Като от 3 дни кантара не помръдва. Ама съм упорита де, продължавам. Аз също съм си взела от тези low carb nutrition bars на Аткинс и някои дни като ми се прияде сладко изяждам по половин.



Тема Re: Ден четвърти и честит 8-ми март!!!нови [re: SUNY]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 04:44



Солта сигурно няма да се отрази съществено върху самото отслабване, но просто е много вредна. Но в края на крайщата, това е въпрос на личен избор. Аз до този момент свалям средно по килограм на ден. 3 кг по-малко бях сутринта на четвъртия ден, т.е. след 3 дни спазване на диетата. Така че отговорът е, да, можеш да очакваш подобни резултати, но все пак нещата са индивидуални. Според мен има значение какви са били хранителните ти навици преди да започнеш диетата, както и колко килограми имаш да сваляш. Аз освен това спортувам, което при всички случаи помага. Успех и лека нощ (при мен е 21:45)!



Тема Re: 13-ден и ................нови [re: titi_2]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 05:05



Аз май затова засега не ям low carb nutrition bars въпреки че си купих днес и се облизвам окол тях :-). За тези на Аткинс не знам какви са. Знам обаче, че на някои от тях отбелязват само количеството на въглехидтратите, които имат влияние върху нивото на кръвната захар. От друга страна такива са и някои плодове. Само че в указанията за спазването на диетата пише, че никакви източници на въглехидтрати не са позволени (е, ясно, че такива има и в зеленчуците, че даже и в колбасите и саламите, но много малко). Така че аз не искам да рискувам и ще изчакам още няколко дни преди да почна да ги ям. От друга страна ти пишеш, че изяждаш само по половин, така че едва ли има голямо влияние.

Доколкото си спомням от предишните ти постинги, ти спазваш плана на Аткинс, а не диетата на Усмивка, така ли е? По Аткинс доколкото знам са разрешени complex carbohydrates, най-вероятно затова се отслабва и по-бавно. Но пък е по-здравословно. Аз още не мога да повярвам, че "набивам" само месо, яйца и зеленчуци. Както споменах и преди, това е толкова далеч от обичайните ми хранителни навици, че мъжът ми напълно се шашна :-)! Но като му съобщя всяка сутрин колко паунда съм свалила и престава да се учудва.

Съвсем вече ми се объркаха представите за въглехидтратите и не знам какво ще правя :-) Миналото лято имаше една много обширна статия в NYT за храненето, защо американците са дебели, за митовете, че fat free food е полезна и води до отслабване. Ще се опитам да го открия и ще го постна за тези, които се интересуват. Аз съм голям привърженик на fat free и low calorie foods, но като знам колко захар има в някои от тях и почвам да се замислям.

Та такива ми ти работи :-) Пиши какво хапваш и как вървят нещата. Успех!



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
Авторжakи (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 17:05



Ей, хора , вече 5 дена спазвам тази диетка и съм свалила само 1 килограм. Пия много чайчета с подсладител-дали той не ми пречи нещо?



Тема Отговор на Жакинови [re: жakи]  
АвторAlaways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 18:24



Не, едва ли е от изкуствените подсладители, аз също си слагам от тях в чая.



Тема Re: Need-to-know ima mnogo da se uchi :-)нови [re: silvia]  
АвторGlary (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 09:17



И това ако не е злоба! Не е ясно какво работиш BULLSHIT, но определено има нужда да поработиш върху себе си. Та ти дори нямаш и бегла представа какво е чувство за хумор.



Тема Re: Need-to-know ima mnogo da se uchi :-)нови [re: Glary]  
Авторtralala (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 00:35



neshto greshish,SILVIA ne e NO BULLSHIT
Always Coca-Cola e No Bullshit



Тема Re: Отговор на Жакинови [re: Alaways Coca-Cola :-]  
АвторA1 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 20:22



Здравейте!!! Днес за пръв път съм в този клуб и случайно отворих на Усмивка постинга. Изчетох всичко с голям интерес и макар, че не съм привърженичка на диетите, смятам да опитам.Все ще изтрая 2 седмици без плодове, а що се отнася до сладкото без което не можех да изтрая и 1 ден, за мое голямо учудване вече карам 6 ден без него.И най-чудното е, че не ми липсва.Виждам,че много момичета бяха започнали диетата в началото на миналия месец.Ще ми бъде интересно, ако споделят резултатите към настоящия момент.
За ваше сведение макар и противник на диетите, започнах от немай -къде ли или от това че вече трудно се побирам в дрехите, така по моя преценка да карам само на плодове. Вече 6 ден и резултат- никакъв, освен че след ябълките ми стърже корема. А иначе що се отнасяше до ограничаването на яденето, то изкушението е в първите 2-3 дни.
Очаквам отговорите ви.
С поздрав:




Тема Re: Отговор на Жакинови [re: A1]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 23:36



Преместихме се в "За тези, които са на нисковъглехидратната диета -2". Заповядай там. Тук отдавна вече никой не пише.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.