Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Ден втори! + отговор на "Re: резултати...няма :)"нови [re: Kaмилka]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 19:44



Ами да, в България няма безкофеинова кола, но това едва ли е голяма беда. И Coca-Cola Light ще ти свърши работа. Значи ето какво ще хапвам днес:

Закуска - сух деликатесен салам и 4 стръка целина (само стеблата).
Обяд - scallops и салата от домати, краставици и магданоз.
Следобедната лека похапка ще трябва да я пропусна, защото за нея планирах да отскоча до супермаркета и да купя пеперони, но заваля сняг и не ми се излиза. Достатъчно е, че ще трябва да шофирам сигурно поне час и половина до в къщи след работа, което си е редовно преживяване при повече сняг .

За вечеря още не съм решила, но ще е някаква нетлъста мръвка и зеленчуци, то друг избор няма. Май апетитът ми е намалял просто защото като знам, че мога да ям само месо и не ми се и яде .

Сутринта кантарът показа половин килограм по-малко, но това не се знае от какво е, още е рано да се каже дали диетата върши работа. Та така, продължаваме, Камилке, и не се предаваме!



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: dondon]  
Автор evva ()
Публикувано06.03.03 21:10



az sum 3-ti den,ne vijdam koi znae kakva promiana,no PRODULJAVAM uporito,dano da deistva



Тема Ехе!нови [re: evva]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано07.03.03 10:05



Трети ден - това е нищо!
Аз също съм от 02.03. Нямам кантар, но по дрехите усещам, че съм отслабнала. Онзи ден се премерих със сантиметър - талията и бедрата. Още не съм отчела резултати - ще ги отчета в понеделник.
Чувствам се добре - сита и щастлива. Обожавам месото и го ям с голям кеф. Липсват ми плодовете, но ги компенсирам с пресни домати. Вчера пих червено вино - около половин бут.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ехе! Какво показа кантарът на третия ден!нови [re: Kлep]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 15:29



Първо да не забравя да кажа на Клер, че й завиждам благородно затова че обича месо! Аз не съм никак месоядна, но в името на науката :-) както казах в ден първи и разбира се в името на отърваването от няколко излишни килца, спазвам диетата като по часовник! И ето че тази сутрин кантарът показа с 2 кг по-малко. Не знам дали това, което съм свалила, е вода или нещо друго, но беше много мотивиращо усещане! Не очаквах нищо подобно, особено след като вчера за вечеря приготвих въпросните пилешки гърди, дето се канех да ги ям в сряда, запържени в доста зехтин, с брюкселско зеле, лук, чесън и подправки. Да видим ден трети как ще мине, още повече че довечера отново е ред да се позанимавам с малко спорт. Ще се радвам, ако всички, които спазват диетата, пишат какво си похапват и как върви. Happy Friday!



Тема Re: Ехе!нови [re: Kлep]  
Авторdondon (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 16:44



hey, pozvoleno li e cherveno vino? az edva se sdarjam da ne piina edna chaska s pecheno mesce, ama me e strah, che ste vzema da spra "topeneto na mazninite".
kakto i da e dnes mi e posleden (6) den, a utre - 8 mart - kupon s piene i yadene na torta!

rezultati kam momenta: - 2.5 kg



Тема Ako si pozvolish:)нови [re: dondon]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 01:12



Az oshte v nachaloto pia cherveno vino .Svalila sam 5kg.V nachaloto se svalia mnogo barzo,no posle veche se zabavia tempoto,Spored men e po-dobre.A i ima neshto drugo,Niakade biah chela ,che vseki chovek ima kilogrami,koito za nego sa normalni.Ot tam svalianeto pod tazi granica se zabavia.Az veche pravia dietata 2 sedmici.E,svalila sam samo tolkova,no az i niamam nuzhda ot poveche. Vsahnost mezhduvremenno ne se lishih svsem ot sladko.Prigotviah tiramisu,krem karamel i drugi vkusotii i estestveno gi probvam,ne ustoiah.Edna-dve lazhichki ili malko parchence ne sa prestaplenie.S tova ne znachi ,che razvaliash dietata.Na men mi pomogna mnogo tova,che po vsiako vreme moga da si razresha da iam tova ,koeto iskam.Malko,da,no zhaeh ,che imam pravo,che sama sam si pozvolila .Taka savestta mi ostavashe sita:))



Тема Ako si pozvolish:)нови [re: eutuxia]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 02:22



Bi li spodelila kolko otslabna prez purvata sedmica i kolko prez vtorata. Interesno mi e kolko se zabavia procesa sled kato organizma privikne s dietata. Az ia spazvam mnogo striktno, daje morkovi ne iam i zasega ne mi e trudno, malko mi lipsvat plodovete, no ne se izmuchvam. Puk i znam, che shte ia spazvam samo okolo 10 dni ili 2 sedmici i sled tova postepenno shte zapochna otnovo da vkluchvam vuglehidrati v haranata si. Ne e kato da triabva da nabivam samo mruvki cial jivot. Ne sum goliam lubitel na mesoto i sled tazi dieta sigurno shte se prevurna vuv vegetarianka :-) E, edva li chak dotam shte stigna. Tiramisu pravish znachi, oh, napravo se oblizvam! I kak se vuzdurja da ne izpapkash cialata tava??? Az ne znam dali bih mogla da mina samo s opitvane :-)



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
АвторMegi (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 20:10



Момичета ще ви разцелувам!!!
Тая диетка е просто фантазия... 2 часа ми отне да прочета всичките постинги, но си заслужаваше. Много се мотивирах от това, което сте написали и реших и аз да пробвам :) Още повече, че просто си умирам за месце и няма да ми е никак трудно да привикна към този режим на хранене... Имам само няколко въпроса - мога ли примерно да си задуша пилешко бяло месце с 1 с.л. маргарин / ако и това е разрешено аз съм на върха на щастието/... още повече, че самото месо не е тлъсто... :) ами как стои въпроса със солта? Не че е кой знае колко фатално, но аз да си питам Стана въпрос и за яйцата... до колкото разбрах могат да се ядат под каквато и да е форма... аз лично ги предпочитам варени :) но тук изниква и последният ми въпрос ... Мога ли да си разбия един белтък на сняг и да си го хапна, като ми се прияде нещо сладичко...

Благодаря предварително и УСПЕХ на всички!!!!



Тема Ден четвърти и честит 8-ми март!!!нови [re: Megi]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 22:16



Когато другите споделяха как са свалили 3 кг през първите няколко дни, не ми се вярваше, но ето че тази сутрин като стъпих на кантара - 3 кг по-малко! Чак на мен самата ми е трудно да го повярвам! Меги, да си задушиш пилешко месце с маргарин не би трябвало да е проблем, но аз бих ти предпоръчала маслинено олио, по-полезно е. Що се отнася до белтъка на сняг - защо не, стига да не е със захар, но тогава няма да е нещо сладичко, освен ако не използваш изкуствен подсладител. Хмм, на мен нещо днес наистина ми се яде нещо сладичко и може да пробвам. Между другото днес си купих low carb nutrition bars, които имат само 2 г въглехидрати, но пак не смея да си хапна от тях, за да не объркам нещата :-) Ще изчакам още няколко дни и тогава.

Другото, което исках да отбележа, е че тичането тази сутрин ми беше по-трудно от обикновено - просто не ми стигаха сили и пулсът ми се качваше твърде много. Почти съм сигурна, че е от липсата на въглехидрати. Но си направих цялото комбо от тичане и изкачване, само че с малко по-ниска скорост.

По въпроса за солта, аз лично стриктно проверявам съдържанието на сол във всичко, което купувам и ако има повече от 10% за порция, не го вземам. Навремето обичах соленичко, но се отучих, макар че в началото беше трудно. Сега даже и не мога да ям много солени неща, не са ми вкусни. Ако можех и от сладкото така да се отуча, но не би :-)

Меги, желая ти успех и пиши как върви, че всички други нещо се изпокриха :-) Сигурно празнуват 8-ми март, пък при мен той нали не се празнува.



Тема Re: Ден четвърти и честит 8-ми март!!!нови [re: Always Coca-Cola :-)]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 03:00



Ami tuk mai pishe , che moje da se iade sol, y az obicham solenichkoto. Abe s 2 dumi bez sol ne mi e vkusno. Wse 1 iam treva. S netyrpenie chakam da ia zapochna tazi dieta. No nali pisheshe , che w nachaloto wseki den se swalia po 1 kg. Taka li e ili ne?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.