Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: жaчeтo]  
Автор evva ()
Публикувано05.03.03 16:11



a kakvo za iaitcata,samo beltuka li moje da se iade ili tcialoto iaitce???



Тема Ден първи!нови [re: Kaмилka]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 16:27



Значи започвам диетата от днес. По-скоро в името на науката и затова ще докладвам подробно как вървят нещата. Засега ще се въздържам от моркови. Ето какво ще ям днес:

Закуска - няколко резена краставица и няколко резена болонски салам.

Обяд - салата от зеле, подправена със зехтин и лимонов сок, и с резенчета пуешки гърди в салатата.

Малка следобедна похапка - деликатесен колбас (нещо като луканка).

Вечеря - задушено брюкселско зеле и пилешки гърди (без кожа) на фурна.

Всичко това е ужасно нетипично за мен, аз обикновено се храня по съвсем различен начин, но след като прочетох всичко изписано в този постинг, реших, че няма да ми навреди ако пробвам за една седмица. Ако върши работа - добре, ако не - ще заведа дело срещу Усмивка за нанесени телесни вреди ! Само се шегувам!

О, да добавя - ще си пия Кока-Кола-та (Caffeine Free Diet Coke) и зеления чай, който така и така си го пиех и преди (Yogi Tea). Чая си го подслаждам с изкуствени подсладители (Equal или Sweet-N-Low), които имат по-малко от 1г въглехидрати за 1 пакетче. Калций и мултивитамин си пия и без друго всеки ден, така че в това отношение промяна няма.

Ето на, виждате ли какъв съм ентусиазиран доброволец! Утре ще ви пиша пак и ще ви кажа как върви.



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: evva]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано05.03.03 16:57



Целите! И то под всякаква форма.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Ура!нови [re: Always Coca-Cola :-)]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 17:23



Браво на теб!
Двете ще си пием колата:)) Но все пак съм решила да се въздържам от нея...Менюто ти е разнообразно, а това е добре....

Поздрави и успехи



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: Kлep]  
Автор evva ()
Публикувано05.03.03 21:02



mersi,po4nax ia taia dieta ot v4era,drugata sedmitca vuv vtornik kato se premeria (ne iskam predvaritelno,shte iz4akam 1 sedmitca i togava shte se meria)shte vidia dali naistina deistva!!!



Тема Ден първи-заключениенови [re: Always Coca-Cola :-)]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 02:58



Направих само една малка промяна. Вместо пиле за вечеря хапнах задушени scаllops (не мисля, че на български има точна дума за тях, но са вид миди). Задуших ги със съвсем мъничко зехтин, чесън и ситно нарязана целина. Много вкусно стана. Не си направих салата, а просто нарязах домати и ги поръсих с магданоз. Тъй като от мидите ми остана, това ще ям и утре на обяд. Днес съм изпила общо 3 кутийки Кока-Кола, в които няма абсолютно никакви въглехидрати.

Тази вечер също така спортувах - 35 минутна комбинация от бягане и ходене при 15% наклон на бягащата пътечка.

Имам чувството, че тялото ми е напълно "шашнато" и се чуди с какво съм се захванала . Утре ще се премеря, макар че сигурно е рано. Не съм се чувствала гладна нито за момент през деня и не ми се прияде сладко, а много си падам по него. Абе, ще установим дали тази диета върши работа и как се чувства човек, който я спазва, и туй то!



Тема Re: Ден първи-заключениенови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 03:42



Mogat li da se iadat trushii?
Az shte ia zapochna sled 08 mart za da sum spokoina che niama praznizi.
. Ne mi e iasno syshto i zashto ne mogat da se iadat samo krenvirshi kato y w drugute kolbasi ima soia.......Kakto i da e !!! Kato probwam shte wi kaja... Shte spodelia dali sym stanala kato Klaudia Shifer XA-XA-XAAAA.........i ako e taka shte wi razceluwam
I kakyw e tozi cheren chai deto go piete, che tuk weche se prodawat mnogo widowe y taka i ne znam ot koi da si kupia



Тема Re: Ден първи-заключениенови [re: suny]  
АвторAlways Coca-Cola :-) (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 15:21



Значи не знам как са кренвиршите и колбасите в България. Аз съм в USA и не мисля, че в колбасите има соя, освен ако не са соеви колбаси, но това е друго нещо. Туршии мисля, че вече се каза, че може да се ядат, но аз лично не бих ги препоръчала - убийствено съдържание на сол. За черен чай не знам да се е споменавало нещо, по-скоро за зелен и какви видове има в България отново не знам. Всички меса, салами и пр., които аз лично ям докато съм на тази диета, са с възможно най-ниското съдържание на сол и мазнини. В края на крайщата не искам да отслабна, но пък да се сдобия с целулит, нали така? . Забравих да спомена, че на ден пия поне по 2 литра вода, освен Кока-Кола-та, която на практика също може да се смята за прием на вода, защото е диетична и безкофеинова.



Тема резултати...няма :)нови [re: Always Coca-Cola :-)]  
Автор Kaмилka (дива)
Публикувано06.03.03 16:35



Браво...!!! Аз съм в БГ и не знам от къде да си намеря такава безкофеинова кола. Освен това разбрах, че принципът на тази диетата бил месо с яйца, а зеленчуците в добавка. Аз напоследък наблегнах на зеленчуците и като че ли спрях да свалям, но ако ям само месо ми става тежко. Няма пък сега да се вманиячавам чак толкоз

Поздрави даваме напред!!!



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: УCMИBKA]  
Авторdondon (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 17:44



da spodelya i az s drugarite po dieta: zapochnah na 2.03. i do sega sam svalila malko poveche ot 2 kila. spazvam vsichko striktno, samo deto yam po-mnogo meso (az po princip obicham)

ot vreme na vreme mi se priyajda sladko i mi se pie vino..
pri vas kak varvi?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.