Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Ti zashto mrazish tolkova? Ni nai-malko...нови [re: silvia]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 22:08



blagodaria ti za pozhelanieto ,no v sluchaia ti zhelaesh da izglezhdam po-zle ot kolkoto v momenta:)Koi ti govori tuk za punktoacia.Az moga da spazvam vsiaka zapetaia i nai-malko prepinatelno znache ,ama ne shta.Zashto li?Ami rusa sam ,seksi i ne iskam da sam inteligentna:)
Aha ,da i az se usmihvam ,ama ne sam Usmivka,skapa Kuti:)



Тема E,de da beshe ti.Mechtaesh mnogo mai:)нови [re: no bullshit]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 22:18



op-pa,tova e shega,dietata ne me e lishila ot humor.
Nadiavam se ,che lipsata ti na vizia ne e izparila tvoia:)



Тема Snimka na eutuxia!!!нови [re: eutuxia]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 23:20



Vniamnie! Da ne se gleda ot hora s dobur vkus i neponosimost kum kicha! U tiah snimkata na eutuxia moje da predizvika alergichna reakcia!

Eutuxia e purvata ot diasno naliavo. Na snimkata e pokazana v grada na usmivka, moje bi po suvpedenie :-) Oburnete vnimanie na nepodpravenata i krasotai seksapil, koiato vupreki stradashtata i пунктУация i i e izvouvala prozvishteto "nai-charovnata prodavachka v bazar po tezi georgafksi shirini".





Тема Have fun!нови [re: eutuxia]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 23:40



Za seksi blondinkata eutuxia. Zabeleji, che i za пунктуацията stava duma :-)

Blonde Teminology

Anally - occurring yearly
Artery - study of paintings
Bacteria - back door of cafeteria
Caesarian section - district in Rome
Cat scan - searching for kitty
Cauterize - made eye contact with her
Colic - sheepdog
Coma - a punctuation mark
Congenital - friendly
Dilate - to live long
Enema - not a friend
Fester - quicker
Fibula - a small lie
Impotent - distinguished, well known
Intense pain - torture in a teepee
Labour pain - getting hurt at work
Medical staff - doctor's cane
Morbid - higher offer
Nitrate - cheaper than day rate
Outpatient - person who has fainted
Pathology - a rambler's association
Post operative - letter carrier
Protein - favouring young people
Radiologist - Dr Fox on Capital FM
Rectum - damn near killed 'em
Recovery room - place to do upholstery
Secretion - hiding anything
Serology - study of knighthood
Terminal illness - sickness at airport
Tumour - an extra pair
Urine - opposite of you're out
Varicose - located nearby

Pozdravi ot men,





Тема Mnogo si sladka taka otchaivashto bezsilna:)нови [re: silvia]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 13:17



Chudia se zashto podceniavash prodavachkite?Zabeliazala sam ,che te mogat da preceniavat mnogo dobre klientite.Mozhe bi niakoia se e otnesla s prenebrezhenie kam teb?Mozhe bi ,zashtoto ti si ia gledala niakaksi ot visiko?:)
Zabeliazah,che kogato niakoia dama tuk niama s kakvo poveche da oponira se hvashta ili za polzvaneto na latinica ili zaradi pravopisa . Po obiasnimi prichini ti ne se zaiade za parvoto .
Ne znam chia e tazi snimka,no na nea vizhdam edno simpatichno semeistvo.Teb mai i semeistvo ti lipsva.Inache edva li bi prichislila tazi situacia v kategoria kich.Ili mozeh bi ti mislish ,che kich e neshto kato piknik?:)
Ostani si sas obrazovanieto si ,Kuti



Тема Re: ВНИМАНИЕ...нови [re: No bullshit]  
Авторevvar (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 17:33



mnogo mi dopada tazi dieta i sas sigurnost shte ia priloja ot utre,no me interesuva ako se zanimavash i sas sport v sashtoto vreme kakvo da pravia kogato mi padne kravnata zaxar?



Тема Re: .........нови [re: silvia]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано03.03.03 20:03



Ще се направя на откачена като тебе!Ето и от мене нещо красиво!



Тема Re: това беше моята кучка,нови [re: Need-to-know!]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано03.03.03 20:27



която обожавам и спортуваме заедно!Благодарение и на нея влязох в нормата си и вече не се задъхвам след първите изминати 800 метра!Ако имате куче,то може да ви бъде добър партньор при бягане,бързо ходене и други такива занимания...Разходките със вашия любимец са не само приятни,но и безкрайно полезни!Повярвайте ми,аз никога не съм изминавала толкова километри във един ден и по-скоро мързелувахСега всичко е различно!Върша неща,които преди ми бяха неприятни и трудно бих се захванала...
Никой не казва докъде е стигнал със диетата?



Тема Re: ти си за съжаление...нови [re: silvia]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано03.03.03 22:06



какви са тия глупости?За първи път чета такива безсмислици...Ти изглежда доста скучаеш и пишеш просто ей така,да се намираш на работа?
Ако имаш да казваш нещо по темата,давай!Ако не,по-добре не се излагай...
Аре...



Тема за Усмивка отново:)нови [re: Need-to-know!]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 10:08



Привет!
Аз започнах диетата, която ти постна на 28.02, спазвах я 4 дни и свалих 3 кг, много добре ми понесе, благодаря ти, че я сподели с нас. Всъщност аз исках да видя как ми влияе този режим, затова реших първо да го изпробвам за кратко, а после за по-дългоОт днес продължавам с диетата за по-дълго, да речем 20-ина дни. Само че се чудя дали не може да пийвам, да кажем Кока-кола лайт, защото нивото на кръвната захар пада съвсем....

Поздрави!
и мерси ощр веднъж




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.