Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Rory, ne se zatrudniavai da mi otgovariash :-)нови [re: Rory]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 02:58



Napravih si truda i preprochetoh kakvo sum napisala v dosegashnite si niakolko postinga. Niama absolutno nikakuv element na zloba v nito edin ot tiah. Zlobata e samo v tvoeto vuobrajenie. Da pishesh pravilno (t.e. bez pravopisni greshki) e izraz na samouvajenie. Men lichno bi me bilo sram, ako pisha negramotno i bih otdelila vreme da se naucha. Ako te drazniat horata, koito imat samochuvstvie, znachi im zavijdash. Kogato horata zavijdat na niakogo, nai-chesto se opitvat da go prikriat zaiaviavaiki, che sujaliavat choveka, na kogoto vsushnost zavijdat. Ne si pravi truda da mi otgovariash, zashtoto edva li shte procheta kakvo si napisala. Leka nosht ili dobro utro i se opitai da vnesesh niakoia polojitelna emocia v jivota si - moje togava i tvoeto samochuvstvie da se poopravi. Jelaia ti go ot surce!



Тема Re: Ti zashto mrazish tolkova? Ni nai-malko...нови [re: silvia]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 11:07



Виж сега какво мисля и аз/с по-ниското интелектуално ниво/...Щом ни определяш като такива,никой не може да ти се сърди!Просто ти така разбираш нещата и това е твоят критерий по който определяш хората...
Но,след като парадираш пред всички,че си струва човек да се вслуша в теб,то поне вложи малко здрав разум!Разсъждението ти,че:
Da imash problem sus sebe si i da imash problem s okolnite sa dve suvsem razlichni neshta. ---съвсем не е вярно и аз съм убедена,че всички,които поне малко разбират от психология,биха те опровергали със факта,че хората,които са недоволни от себе си или казано иначе:във конфликт със себе си не могат да водят пълноценен живот и винаги са във конфликт със околните!Не можеш да докажеш противното,защото то не съществува!
Изречението ми стана доста дългичко,но те моля-не го редактирай!

И понеже ти явно си тук за да се заяждаш със всеки,който ме подкрепя/а аз съм сигурна във това!/,ще кажа само едно:не съм толкова неориентирана,колкото си ти!През ум не ми е минавало да влизам в клубовете нерегистрирана,камо ли да си сменям анонимните никове постоянно!

Който разбира-може да ме провери...А ти,миличка защо си ту no bullshit,ту silvia,ту silivia,пък защо не и vesi да си пак ти?
Не разбра ли,че който иска ще отслабне с тази диета,не зависимо от афишите ти,че видите ли колко нездравословна била тя и т.н...?
На мнение съм,че е доста по-здравословна и ефективна от каквито и да е таблетки за отслабване,към които пълните хора в стремежа си да се отърват от излишните килограми прибягват!А и кой ще докаже,коя диета е напълно здравословна?Във всички диети има витамини,които ще липсват на организма!И по съвсем нормален начин трябва да се добавят чрез таблетки или ампули...
И престани да ни набиваш в очите Щатите...Ставаш смешна!Тук е България,драга!И ти май си забравила вече за произхода си,а?
Пък защо така ми се струва,че доста си преувеличаваш за живота си там?
Не сме толкова невежи,моля ти се!
Като финал ще ти кажа само едно нещо:аз не съм посредствена,но ти си доста злобничка и заядлива!Аз няма да позволя да си кача отново свалените килограми,защото имам воля...Ти си ги качила поради липсата на такава!И от това по-осезаем конфликт със себе си,здраве му кажи!!!
И не нападай така хората,мила ми многознайке!!!
Бъди здрава и първо си потренирай волята,а не мускулната маса със бягане покрай океана...ХАЙДЕ!




Тема Re:за SILVIA...нови [re: silvia]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 11:33



злобата не се пише,тя се усеща от околните!Едва ли ти ще можеш сама да усетиш злобата,която лъха от собствените ти постинги...А след като си толкова сигурна в себе си и имаш добро самочувствие,защо се връщаш назад да препрочиташ собствените си мнения?
А аз си мислех,че ти знаеш много добре какво си написала...
И значи,според теб,аз,която уважавам себе си, не трябва да допускам правописни грешки тук?Старая се,но понякога доста бързам и нямам време като теб ,да се самопроверявам и препрочитам!Нима това доказва,че аз съм неграмотна и нямам необходимото самочувствие?Пълна глупост!!!
Хайде сега,не ни изнасяй лекций по психология!Кой на кого завижда, тука не може да се докаже,поради простата причина,че всички по един или друг начин сме анонимни и непознати ...А такива,като тебе и аз ги съжалявам и в никакъв,ама в никакъв случай не им завиждам...Както искаш,така ме разбирай!




Тема Re: за Усмивка:о)нови [re: HoneyB]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 11:47



щом не си смъкнала,значи нещо си объркала диетката,драга!
Благодаря,че ми даваш правата над тази диета,но уви,аз само я постнах за тези,които искат да опитат-иначе,благодаря за вниманието!
За запека,нищо не мога да кажа...Може да получиш такова неприятно неразположение,ако си хапнала повече кокалчета!!!Това в кръга на шегата...
А относно зеления чай-нещо си некомпетентна!Той не е задължителен и при всички случаи може да не се пие...Но иначе е страхотен и почти всеки човек е добре да си го пие...Не е бълвоч!
Не знам къде бъркаш и не мога да ти оправя запека!Пък и щом не ти действува добре,не я прави тази диета,какъв ти е проблема?Аз съм си супер!




Тема Re: Nablegni na zelenchiciteнови [re: no bullshit]  
Автор Need-to-know! (категоричен)
Публикувано02.03.03 11:53



Превеждай си инфото на български,ако искаш да си полезна с нещо!
Момичето може и да не знае английски!Или си отговаряш на самата себе си?Е,тогава вече бих ти казала,че имаш проблеми и на психична основа!
Помисли си,преди да решиш,че наистина искаш да зесенчиш всички ни по тази тема!





Тема Re: Nablegni na zelenchiciteнови [re: no bullshit]  
АвторHoneyB (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:05



thanks :)), ama wchera nablagnah (samo) na portokali i wsichko se oprawi.
btw. my english is perfect



Тема Re: за Усмивка:о)нови [re: Need-to-know!]  
АвторHoneyB (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:09



izwinqwaj ako s neshto sym te podraznila, samo popitah... radwam se che si super



Тема Re: за Усмивка:о)нови [re: Need-to-know!]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:37



Може ли само да попитам злен чай ли имаш в предвид или Сание? Щото масово се бъркат двата, а нямат нищо общо! Сание е в Зелена кутийка и като поискаш в аптеката "зелен чай" и ти дават Сание.
Според мен истинския зелен чай само е полезен.



Тема Re: за Усмивка:о)нови [re: HoneyB]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 13:41



Ot chetiri dni sam na dieta i sum svalila 3 kg. Savsem sluchino se pridurjam kam
tazi dieta,no ne napulno. Priemam plodove, cokove-naturalni, meso,mnogo zelenchuci i vareni kartofi. Na den pia okolo litar mineralna voda.
Za razlika ot purvia den, sega se chuvstvam mnogo dobre, i nai veche za tova
che sum svalila 3 kg.Zabravih da spomena che iam sushto i plodovo obezmasleno
mliako.



Тема Need-to-know ima mnogo da se uchi :-)нови [re: Need-to-know!]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 15:08



Usmivke/Need-to-know i kakvoto tam oshte se narichash. Vmesto da produljavam da ti otgovariam na vuprosite, shte te popitam neshto, zashtoto mi e mnogo interesno. Ti kato prodavachka li rabotish??? Zashtoto tochno kato takava mi zvuchish. Ne che e sramna profesia, ni nai-malko, no poniakoga vodi sus sebe si tipichen mantalitet. Znachi kato ti cheta pisaniata i si te predstaviam kato prodavachka i to v edin konkreten magazin - za obuvki, na Graf Ignatiev, do Aida (ne znam dali oshte sushtestvuva, ni minaloto liato si beshe tam). Ta prodavachkite tam se durjaha kato teb - nikakva ezikova kultura, za vkus da ne govorim - v obshti linii vizia kato na selskata devoika deto namiga ot purvia ti posting, luhat na evtin parfum i mraziat vsiaka klientka, vliazla v magazina, zashtoto gi e iad, che sa obslujvasht personal i takiva shte si ostanat. Na bas se hvashtam, che si neshto ot sorta!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.