Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Още не съм я почналанови [re: Kлep]  
АвторSilvia (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 01:40



Izvadka ot Webster:

Main Entry: diet
Function: noun
Etymology: Middle English diete, from Old French, from Latin diaeta, from Greek diaita, literally, manner of living, from diaitasthai to lead one's life
Date: 13th century
1 a : food and drink regularly provided or consumed b : habitual nourishment
2 : something provided especially habitually <a diet of Broadway shows and nightclubs -- Frederick Wyatt>

Dietata ne e vremenen nachin na hranene. DIETATA ZA OTSLABVANE moje da e vremenna.

Uspeh na vsichki uchastnici v dietata na Usmivka :-) Mai shte ia probvam i az.



Тема Клер :о)нови [re: Kлep]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 09:49



Клер, привет!
Бих се радвала да споделиш как ще върви диетата ти от 2.03
Аз започвам от днес, ще си хапвам салатките и месото и ще пия витамините :))
Защото от плодове вече ми призлява. С тоя плодово-чаен режим не знам до къде ми дойде Дано да ми влияе и на мен така, както на колежката ти! Има логика в диетата и съм напълно съгласна, че за да има резултат, трябва да има и лишения!!!

Поздрави!



Тема Ще споделям!нови [re: Kaмилka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано28.02.03 09:53



Четох сайта на Аткинс и там ме впечатли нещо - има ограничение във вида и КОЛИЧЕСТВОТО на зеленчуците - месото е основно, трябва да се приемат и мазнини. Имай го предвид!
Успех!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема за Усмивка:о)нови [re: УCMИBKA]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:31



Привет!
Много бих се радвала, ако споделиш какво включваш в дневното си меню, комбинираш ли яйцата със салати, туршии хапваш ли, що ли?

мерси
Поздрави!!!
p.s. колко кг свали и за колко време, ако не е тайна, всички искаме бързи и ТРАЙНИ резултати!!!



Тема Rezultati ima i to kakvi!!!нови [re: Kлep]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 15:10



Eto vi edin blestiasht primer kak izglejda srednia posledovatel na tazi dieta niama i mesec sled kato ia prikluchi! Bez banskoto kostumche obache, poneje to e $119, a vuprosniat posledovatel si e poharchil poslednite stotiniki za purjolki :-) Taka che "Ne, blagodaria!", predpochitam da ne ia dokarvam dotam....






Тема Re: Deistvaнови [re: Eutuxia]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 15:44



Здравей, ще ни кажеш ли какво е дневното ти меню, моля?!
Кюфтета на скара може ли? Без хляб в каймата, естествено


Благодаря



Тема Re: Rezultati ima i to kakvi!!!нови [re: silvia]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано28.02.03 16:30



И откъде го намери този среден последовател???

Как пък реши че от нисковъглехидратна диета се пълнее??
Що ли всички приказват без да си имат и идея за какво става въпрос
Вземете попрочетете малко литература преди да говорите наизуст!!!


По-вероятно е да заприличаш на такова прасе, ако хапваш "диетични" варени картофки, ръжено хлебче и ориз.
Аз от няколко седмици съм минала главно на протеини и мазнини с цел чистене, нямам кой знае какво за сваляне (примерно 2кг) и се чуствам страхотно, апетита ми е по-малък, не ми е намаляла силата - не припадам и имам доста добри постижения във фитнеса.



Тема Pure fun!нови [re: Lara]  
Авторsilvia (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 17:12



Just pulling your leg, honey! No uvi tova, koeto vijdash na snimkata e situaciata sled niskovyglehidratnata dieta. Ot neia naistina se otslabva, no v momenta, v koito spresh da nabivash rznite mu tam shunki i salami i zapriclichvash ti samata na nadenichka. Shto se otnasia do cheteneto, malkoto ti mozuche ne bi moglo da pobere vsichko, keoto sum izchela prez jivota si (ne samo na tema zdravoslovno hranene, razbira se). I kakvo tochno si izchsiti, mianavaiki na proteini i maznini, osven zdravia razum :-)

Sega durja da podchertaia - az samo si se zaiajdam, da ne si pomislish, che naistina vlagam niakakva seriozna emocia.



Тема Re: Pure fun!нови [re: silvia]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано28.02.03 17:19



Личи ти, че само се заяждаш, защото не влагаш никакви аргументи в писанията си.
Незнам какво си изчела, въобще се учудвам и че можеш да четеш, след като едвам пишеш.
Аз лично няма никаква тенденция да заприличам на наденичка, да му мислят някои други хора.

И все пак клуба тук е за взаимопомощ, а не за плиткоумни заяждания или казано по друг начин: ако нямаш какво да правиш, не го прави тук!



Тема Da-a-a!нови [re: Lara]  
Авторsilivia (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 17:51



Da-a-a, tova e samo oshte edin stranichen efekt (ili po-skoro defert...) na tazi dieta - horata stavat namuseni, gubiat vsiakakvo chuvstvo za humor i poniakoga halucinirat (kato v sluchaia s Lara, koiato tvurdi, che edvam pisha???!!!). Zashto si tolkova kisela, Lara? Ia vij az v kakvo vedro razpolojenie na duha sum! I daje ne ti se surdia za gnevnia ton, prosto priemama fakta, che ne si v sustoianie da prochetesh edin komentar, bez nepremenno da go priemesh lichno!

Haide shte se porazhodia iz drugi klubove, che tuka neshto suvsem niama challenge.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.