Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема izlekuvan ot bulimia?нови  
Автор tiny (непознат )
Публикувано07.02.03 11:20



zdraveite, ne znam dali ne vi e omraznala ve4e tazi tema , no naistina iskam da znam ima li sred vas niakoi koito e uspial da se prebori s bulimiata?



Тема няманови [re: tiny]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано07.02.03 15:07



ние сме наркоманите на новото време



Тема Re: izlekuvan ot bulimia?нови [re: tiny]  
Автор Darina (Ona)
Публикувано08.02.03 14:24



не, не съм боледувала, за да се излекувам. единственото нещо, след разума, което ме спира, е че ужасно ме мързи. предпочитам след като съм се наяла в повече, дори да съм страшно уморена ще ми е много по-приятно да отида да играя тенис, да плувам или да се поразходя, но да седя 1/2 час надвесила се над тоалетната чиния за нещо, от което ще се чувствам отвратително - адски ме мързи.

извинявай ако звучи грубо. това няма нищо общо с теб или с някой болен от булемия, по-скоро със самата булемия и последствията от нея.

Редактирано от Darina на 08.02.03 14:33.



Тема Re: izlekuvan ot bulimia?нови [re: Darina]  
Автор universe (различен)
Публикувано08.02.03 16:01



da,az se izlekuvah kolkoto i da zvu4i stranno.ve4ene sam draifala ot 4 meseca,no za smetka naa tova dosta se poohranih:)
uspeh

Вселената е около нас.......otkacham]


Тема Колко килограма напълня?нови [re: universe]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано08.02.03 16:34



След като бях болна 3 години, реших да направя отчаян опит да се излекувам, обаче напълнях с 10 кг. за около две седмици и дотолкова се ужасих, че сега предпочитам да съм си булимичка и да страдам ужасно, само и само да не пълнея



Тема Re: Колко килограма напълня?нови [re: Hrissi]  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 20:15



ама чакай малко де, булимия не е повръщане. булимия е неистовото плюскане+повръщане



Тема Re: Колко килограма напълня? [re: An]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано09.02.03 20:04



е, а аз какво казах



Тема Re: Колко килограма напълня?нови [re: Hrissi]  
Авторsol (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 22:00



4 godini bulimia. pisna mi . ot 5 meseza ne mi se nalagalo da povrashtam. da mislia she se opravix... zamestix tupsheneto s xrana s fitnes. sled tishane i trenirovka niamam sili da 'iam' kakto biax sviknala. xrania se normalno, daze popoveshe. ne sm napalniala. shuvstvam se otlishno.
zelaia vi uspex. naistina si zasluzava, razberete she ne moze zial zivot taka da ste zavisimi ot xranata.



Тема Re: Колко килограма напълня?нови [re: sol]  
Авторmnemozina (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 01:32



az imam podoben problem, kojto moje bi e dori po-golqm, zashtoto organizmyt mi otkazva da povryshta hranata. imam nujda ot pomosht. bulimiqta mi e ot 2 godini, 2 pyti za po 3-4 meseca sym se 'opravqla', no ot skoro zapochna pak. ako nqkoj tuk ima jelanie da se sreshtnem i da pogovorim, shte mu byda mnogo blagodarna. zaedno sme po-silni, az ne gubq nadejda, che tova chudo moje da byde preodolqno zavinagi.



Тема ami ako ne e pryvoaprilska shegaнови [re: mnemozina]  
Авторrose (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 08:40



az sym za :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.