Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Podkrepa i pomoshtнови  
АвторKristina (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 14:04



Zdraveite, prochetoh dosta temi v tozi klub i dosta me stimuliraha!
Imam da svaliam dosta i poneje niamam volia da pocna da gladuvam to za tolkova vreme, zashtoto za mene 7 dni primerno e mnogo, reshih da probvam razdelno hranene, no ne za sedmica dve ili tri a za vinagi, edin nov nachin na jivto i na hranene. Trudno e naistina za pyrvi pyt pravia stypka za namaliavane na tegloto si i chesno kazano mi idva dosta nanagorno! Veche mina sedmica...radvam se che stignah pone do tuk no se sblyskvam s goliam problem kakvo tochno da iam znam kak da kombiniram hranite no veche se izcherpah ciala sedmica iam kartofi, oriz, zele ili salata ot morkovi. Iskam da ne iam meso testeni izdelia i sladki neshta. I to kakvo ostana, osobeno pyk v tozi sezon. A iskam da uspeia!! Edna dobra i nasyrchitelna duma v tozi sluchai moje da napravi mnogo!



Тема Re: Podkrepa i pomoshtнови [re: Kristina]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 16:45



И аз съм на същия хал. Знаеш ли през зимата освен гореизброените от тебе продукти ям също боб и леща, яйца и мляко във най- различни варианти. Още ям и печени чушки, моркови - варени и ядки. Много ми е трудно, но все пак трябва да се поддържа формата и през зимата, виж през другите сезони е друго - лесно е има салатки и с една солидна купа можеш да се нахраниш богато.
Ами какво да ти кажа - желая ти успех и най-вече да издържиш до пролетта!



Тема edno ramo i ot men [re: Kristina]  
АвторS.K. (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 21:10



Az sa6o se stremq da promenq na4ina si na hranene ne za 10,20 dni, mese4i ami za po dalgo vreme daje do kraq na jivota si (jivot i zdrave :).
Эmam da svalqm 12 kg.Metodat e le4eben glad.Dnes mi e 22 den.Ve4e mi e po leko i nqma vra6ane nazad.Da e jiva i zdrava Me4o Puh- mnogo me stimulira.
Otnosno hranata ne moga da se opla4a.Pravq si edna golqma salata-maruli,repi4ki,presen luk,domat4e,krastavi4ka,4u6ka i malko sirene.Strahotna stava.Ponqkoga vklu4vam i nastirgani na rende tikvi4ki s kopar,malko 4esan i 3 laji4i kiselo mleko.Opitayte-stava ne6o kato tarator , po lesno se qdat marulkite :)

Pozdravi i uspeh na vsi4ki,
S.K.



Тема Re: Podkrepa i pomoshtнови [re: Kristina]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 09:29



И аз трябва да започна нещо такова. Поне да е наполовина гладно. Наистина този клуб много ме стимулира. Хайде от днес 04.02.2003 год. да се вземем в ръце и да започнем нещо такова и след десет дни да отчетем постигнатото. Аз пия и едни хапчета на билкова основа, които много ми помагат да поддържам теглото си. Някъде из форума - от последните теми бях описала по - подробно за тях, но все пак има голяма полза от тях. Трябва да се спира с яденето, защото след месец времето ще се затопли, ще започнем да се обличаме по-тънко и тогава като застана пред огледалото, ми става лошо. Пък и в къщи моите трима мъже все ми се подиграват, че "кълчичките" ми са доста големи. Пък и задните части и те си биват.
Така, че хайде да се взимаме в ръце и да спираме с похапването и да отчитаме постигнатото тук.



Тема подкрепа имаш и от мен:)нови [re: yчeничka]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.93 10:21



Привет и от мен!
И аз съм съгласна да сме на диета:) Аз всъщност от неделя съм на полу-гладна диета Ям плодове, единственото ми прегрешение е сутрешното капучино. Да им се невиди, много хубаво го приготвят в моята фирма в кафенето....Вечер пак плодове, варено яйце или нещо такова. Трети ден ми е и се чувствам добре...все пак не гладувам....И аз така се стимулирам, ще се затопли времето и ще се разсъблекат мацките:) И не искам да ми става лошо като се гледам в огледалото. Така че, "ученичка", ти си напълно права, давай да не се отказваме, да сме слаби, хубави и да замайваме главите на любимите мъже:)

Успех!
Поздрави!



Тема Re: подкрепа имаш и от мен:)нови [re: Kaмилka]  
Авторgali (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 03:50



i az sam za
shte se wkly4a ot 05.02 no naj weroqtno s kitajskata dieta



Тема Re: Podkrepa i pomoshtнови [re: Kristina]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 11:29



Здравейте за днес 05.02.03 г.!
Нека Ви се отчета за вчера какво е дереджето с гладуването. То моето не беше чисто гладуване, защото до вечерта се справих отлично, но вечерта хапнах едно яйчице и една препечена филийка и две лъжички течен шоколад за настроение . Обаче сутринта като се качих на кантара установих, че съм мръднала с половин килограм само. Четох някъде, че за да започнеш сигурно и трайно да смъкваш килограми трябва да минат поне 2-3 дни, а за да ги запазиш поне един месец. Ще бъде трудно, но все пак резултата трябва да е положителен.
Днес мисля да я изкарам на кисело мляко, а пък ако съвсем охъртея ще хапна и малко обикновени бисквити.



Тема без бисквити:)нови [re: yчeничka]  
АвторKaмилka (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 12:22



Моята диета продължава, сега,обядвах :( картофено пюре, не много, с варено яйце, за сметка на това ще пропусна вечерята, ако пък огладнея -ябълки с кисело мляко, но не и бисквити :)))

Поздрави!



Тема Re: Podkrepa i pomoshtнови [re: yчeничka]  
АвторS.K. (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 12:55



Za edin den 1/2 kg ne e nikak malko.
Az ot 15 dni sam na sa6ite kg mi.E da v na4aloto smaknah 4 kg (10 dneven le4eben glad) i v sledva6ite 15 dni kantar4eto ne mradva.Az nay uporito si prodaljavam i se uspokoqvam s misalta 4e si zapazvam smaknatite 4 kg.
Po tozi na4in se stimuliram prosto

Moqt obad se sastoe6e ot GOLQMA salata (4e da mi se nasiti okoto ) i ot domatena supa s oriz.V 16.00h edna qbalka i za ve4erq sa6o MNOGO Golqma salata i malko sirene ili edno qy4e (o6e ne sam re6ila )

Na men sa6o ne mi haresa tova s obiknovennite biskvitki.Ne sa 4ak tolkoz obiknovenni ...

Pozdravi i priqtno zahranvane (ne dieti)

S.K.



Тема ne na biskvitkite!нови [re: S.K.]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 13:41



Po-dobre 2-3 prepe4eni filiiki Tonus ili Bonus. 4eli li ste otzad na opakovkata na biskvitkite kakvo pi6e! to4no 2 puti pove4e maznini i kalorii. a i hlqba 6te vi iz4isti 4ervata.
Po vuprosa s nepomrudvaneto na kg. po vreme na glad:
Tova se e slu4valo i na men - sled nqkolko dni gladuvane kilogramite spirat da vurvqt nadolu. Re6enie na problema mi kaza edna lekarka, koqto se zanimava s tova. Mnogo e vajno prez perioda na gladuvaneto da se hodi do toaletna po gol. nujda. Ako kg. sprat da vurvqt nadolu nai-dobroto re6enie e da se napravi klizma. Az ne moga, za tova izpivam edin 4ai Sanie i ne6tata se opravqt.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.