Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Искам да отслабна  
Автор Metza (непознат )
Публикувано02.02.03 00:05



Здравейте, здравейте!
Аз съм на 37 години и съм над 100 кила вследствие на една хормонална терапия преди три години. Не мога да се понасям. Преди това бях 64-65 при височина 1,71 м. Сега искам да си върна фигурата и самочувствието но явно нямам кураж. Предполагам, че сред вас или сред ваши познати има жени с подобни проблеми. Аз предлагам да създадем един компютърен клуб на дебеланите и в края на всяка седмица да се отчитаме с колко сме отслабнали и на каква цена - глад и друсане на сланините ежедневно, разбира се.
А можем да организираме и съвместни дълги екскурзионни преходи.
Чакам да ми се обадят сродни души, с които да поработим така, че да можем през август да идем на море със самочувствие.



Тема Re: Искам да отслабнанови [re: Metza]  
АвторKykyвицa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 17:58



Ми пиши ме мене, имам сродният проблем:). И аз не се понасям, но вече почти свикнах де....
За дългите походи - супер е идеята...



Тема Re: Искам да отслабнанови [re: Metza]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 19:28



I az se pisha chlen na tozi klub, mnogo obicham planinata i sled mai mesec shte se vkluchvam s udovolstvie v dulgi prehodi po Vitosha!



Тема Re: Искам да отслабнанови [re: Lena]  
Автор albi (непознат )
Публикувано03.02.03 09:12



Идеята за походите е чудесна, но защо да се чака месец май ?
Предлагам по-къси преходи още от този месец. Приема ли се ?



Тема Re: Искам да отслабнанови [re: Metza]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 11:05



Виж последното мнение в темата "Ксеникал". Аз също съм къде 30 - те и усещам, че трудничко мога вече да свалям килограми. Водя доста застоял начин на живот, т.е не се движа кой знае колко /особено през зимата/.
През другите сезони, особено през лятото със семейството ми сме винаги някъде извън града и най- вече на море, било на плаж или за риба, но общо взето има по- голямо движение и естествено по - малко хапване, защото когато съм извън къщи ям по-малко. Когато съм на работа все ям едни солети, едни гевреци и др. А пък като се прибера в къщи съм гладна като един слон. През пролетта, лятото и есента има плодове и зеленчуци. Особен фен съм на салатите и като се направя огромна купа с каквато и да е салата, гарнирана с ориз или картофи /не държа особено на месото/ мога да се нахраня и ме засища. Обаче през зимата е кошмар. Има само едно твърдо зеле на пазара, което вече ми е втръснало и някакви туршии и това - избор никакъв. Затова и през зимата си хапвам и хлебец и тестяно, та дори и сладичко. Та мисълта ми е за тези хапчета дето съм ви ги написала в темата "Ксеникал", за мен лично са много ефикасни през този досаден зимен период, а през лятото дори и успявам да отслабна и то стабилно.



Тема Re: Искам да отслабнанови [re: Metza]  
АвторREY (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 16:00



Ako jelaete na tazi ekskurzia da ste s po malko kilogrami shtevi pomogna. Molya obadetese na tel: 098 924 105 za sreshta i konsultazhia.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.