Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хеnical  
Автортpaлaлa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 23:30



изкам да попитам някой пил ли го е и дали му е подействало.



Тема Az!нови [re: тpaлaлa]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 19:16



2 opakovki edna sled druga.
Nikakuv rezultat, makar 4e ograni4avah i hranata prez tova vreme.
Ina4e gadniq efekt go ima6e - postoqnno aka6 olio izvinqvai, 4e sum cini4na...
samo 4e kilogramite ne pomrudnaha. samo oleknah s 90lv.



Тема Re: Az!нови [re: Flash]  
Автор Люб (дете)
Публикувано28.01.03 20:12



доколкото знам това блокира ензими,които разграждат мазнините,така че ти бърка в цялата работа с храносмилането...

in every life u have some trouble
but when u worry-u make it double
don`t worry:-)
be happy


Тема Re: Хеnicalнови [re: тpaлaлa]  
Авторpena (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 11:47



Absoliutno niama efekt!I az pih celi dve opakovki.....po edno hapche 3-puti na den.
Ne si har4ete parite naprazno!
Samo nerazbrah,kolko vreme se pie....,ako shte triabva godina,finanansovo niama izdurjane:)




Тема Re: Хеnicalнови [re: тpaлaлa]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 11:12



ама защо го пиете??? това не прави нищо с вашите мазнини. то се ...ва с мазнините които поемате......не ядете мазно и не харчите пари за xenical .
хора! четете!



Тема Re: Хеnicalнови [re: тpaлaлa]  
Автор albi (непознат )
Публикувано30.01.03 14:50



Определено не ми помогна, само дадох толкова много пари.Отслабнах не с Xenical, а с промяна начина на живот.



Тема Re: Хеnicalнови [re: тpaлaлa]  
Автор yчeничka (непознат )
Публикувано31.01.03 15:08



Знаете ли, не съм пила от тези хапчета, но и аз имам проблеми с теглото - трябва да сваля 5-6 килограма. Пиех таблетките на д-р Тошков, а след Коледа започнах да пия едни таблетки със същият състав, но се казват "Зарсена". За окло 9 месеца успях да сваля 7-8 килограма, като ги запазих, без да натрупвам допълнително отгоре. При доброто хапване, което правя, защото има дни в които успявам да не ям, но има дни в които имам страшен апетит. Та като пия от тия таблетки успявам да смъкна по 2-3 килограма /ако не ям/ и да ги запазя - като си хапвам "добре". Пия по три сутрин и три вечер. На всичко отгоре струват само 2,40 лв. и ми стигат за около месец. Те, както и хапчетата на д-р Тошков са на билкова основа.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.