Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обяснете ми, по дяволите!нови  
АвторTpътлa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 08:49



Вече почти седмица правя прословутия плодово-чаен режим по метода на Лидия Ковачева - точно 5 дни вече съм само на плодове и чай, при това в ограничени количества. Не ме питайте какво ми коства да го спазвам, но издържам геройски засега...
Този режим ми действа общо взето добре. Е, малко ми е трескав погледът и леко ми се мота главата, но съм добре като цяло.

Това което ме изумява обаче, е че за тези проклети 5 дни НЕ СЪМ СВАЛИЛА НИТО 1 КИЛОГРАМ!!! Нито един! А нали уж се знае, че първите дни особено интензивно се сваляло. Най-странното е, че тялото ми сякаш леко се е стегнало и съдейки по дрехите ми, имам усещането, че съм свалила поне 2-3 килограма. Да, ама кантарът сочи друго! Нищо не разбирам! Как е възможно това?!

А, да - преди години съм го правила пак и тогава, доколкото си спомням, наистина свалих - не помня вече колко. А сега тези килограми сякаш са се заковали за мен и не искат да се махат, дори с драстичен режим като този!?!?

Моля ви, ако някой има обяснение, нека да ми каже какво става и какво означава това?!? Защо се получава така? какво да правя?
Моля, помогнете ми!




Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Tpътлa]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано04.12.02 11:09



Колко тежиш и колко си висока?



Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Lolita]  
АвторTrytla (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 11:52



153 sm / 59 kg

Idealnoto mi teglo varira mezdu 48 i 50 kg.
Znachi sega sym s okolo 10 nad normata za men.

Sorry za latinicata, no na sluzebnoto pc njamam kirilica.




Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Trytla]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано04.12.02 12:44



Ами тогава незнам!като те прочетох мислех, че просто си с оптимално за теб тегло и затова не сваляш. Може би първо се чистят токсините и после се слабее, незнам!



Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Tpътлa]  
Автор peppa ()
Публикувано04.12.02 13:49



когато тялото е претоварено и механизмът на обмяната е затруднен, не може в началото да се сваля и по принцип става трудно. Трябва да си много упорита, да спазваш режим по-дълго време, но си избий от главата фикс-идеята за бързо сваляне на килограми, защото ще се побъркаш. Имай предвид, че мазнините са леки, ако те изгарят може да няма голяма разлика в показанията на кантара. Ако губиш течности, де факто сваляш повече като килограми отведнъж, но после организмът много бързо си връща необходимия баланс - и килограми, а и не е добре да си обезводнена. Изчакай, пий много - вода, чай, те отмиват токсини и др. подобни гадости, но колкото е по-затлачен организма, толкова по-бавно се освобождава от всичко излишно. Просто бъди с идеята, че правиш нещо добро за себе си, че се чувстваш добре, че се чистиш, забрави за известно време кантара.



Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Tpътлa]  
Автор Mecho Pooh (непознатa)
Публикувано04.12.02 16:26



пробвай с друг кантар, може да е развален
друго не ми хрумва като обяснение.

"И каквото решиш ще се потвърди и светлина ще сияе по пътя ти!"


Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: Lolita]  
Авторebasi (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 13:31



az sum 59 kg i sum 178 cm visoka



Тема Re: Обяснете ми, по дяволите!нови [re: ebasi]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано06.12.02 08:41



И оплакваш ли се нещо?



Тема лунни фази и биоритми....нови [re: Tpътлa]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано06.12.02 11:59



Значи, има определен период в месеца, в който дори и да си на пълен глад нищо не можеш да свалиш- това е времето малко преди новолуние и след него ( а новолуние имаше точно на 4-ти декември:( ) Също така и няколко дни преди началото на месечния цикъл борбата с килограмите е адски трудна защото точно тогава тялото има нужда от мазнини ( те са основата на хормоните) По принцип тези периоди би трябвало да съвпадат но не винаги е така. Най добре е да се почне диета при пълнолуние( следващото е на 19-ти ) или на третия ден от началото на цикъла. Иначе е трудно....

Вярваш ли, че можеш, вярваш ли, че не можеш - все си прав!


Тема Re: лунни фази и биоритми....нови [re: Hrissi]  
АвторИpинa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 12:35



Не знам как стои въпроса с новолунието,но аз съм на Китайска диета от седем дни/тоест по време на новолунието/ и досега без особени проблеми отслабнах с 5 кг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.