Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ZA bulumi4kite,pomognete mi  
АвторNirvana (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 19:23



Iskam da vi pitam ne6to momi4eta,kakvo pravite kato ne mojete da povarnete.Na men mi se slu4va kato qm i ne piq te4nosti i e ujasno napravo izpadam v depresiq.Edna priqtelka si mokri razete za da povra6ta po lesno,kakvo mislite po vaprosa?
A kakvo pravite kato vi se izranqt kokal4etata na prastite ,za6toto men sa mi izraneni do krav osobeno parviq ot zabite v ustata a ne moga s drugata raka.
POSAVETVAITE ME NE6TO MOLQ VI!
BLAGODARQ



Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: Nirvana]  
Автор Люб (дете)
Публикувано01.11.02 19:45



Мила,помисли си добре,защо не ядеш,защо повръщаш?Не,въпросът не е в яденето.Съвсем не.Въпросът е в психиката.Там трябва да поправиш нещата.Желая ти го от сърце.



Тема oooo! ще ти кажа веднаганови [re: Nirvana]  
Автор Aledar (Diablo)
Публикувано01.11.02 20:46



Знам перфектен начин за повръщане... Но не възнамерявам да го споделя.

Аве, самоубийцо, поздравявам те! Отказала си се от живота.

Направо се отчаях...

Aledar~


Тема Re: oooo! ще ти кажа веднаганови [re: Aledar]  
АвторMoиceй (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 23:53



Аледар, ти ли си онази която познавах преди има няма 1 година..??:)))
Пишеше в "Говори ми се...", или нещо подобно, и в "Женски клуб"?



Тема Re: oooo! ще ти кажа веднаганови [re: Moиceй]  
АвторAлeдap (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 13:06



Същата. Никът ми е регнат от две години, но не помня да съм писала каквото и да е сериозно в Женски клуб. Другият клуб, който посочваш, не съм го и чувала.

А дали съм тази, която си познавал/а... Зависи ти кой/коя си.



Отдавна започнах да отговарям на всичко с : Не бях аз!



Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: Nirvana]  
Автор Biba (hamster)
Публикувано11.11.02 18:04



Idi na lekar i go pomoli za suwet kak da powrushtash po- lesno, da widim kakwo shte ti kaje. A, i oshte neshto: Kak taka shte ti se izranjat kokalchetata??? ti w gurloto li si burkash ili si hapesh prustite??
Maitapa na strana, potursi kompetentna pomosht dokato wse oshte imash shans.




Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: Nirvana]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 20:32



незнам как така ти се разраняват кокълчетата на пръстите...но пии малко вода след като се наядеш...и изчакай 5 минута за да се съвмести с водата...
а иначе става и без да правиш разни натискания на корема и тн.



Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: Cвeтлa]  
Авторbul4o (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 00:45



kokal4etata na razete a ne naprastite naranqvat se ot zabite kato si barkam v garloto
a tova za vodata izprobvala li si go za6toto az probvah i povarnah samo voda
mersi mnogo za savetite



Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: Nirvana]  
Авторizar (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 07:50



A ne iska6 li da si pomogne6 po drug na4in.. Za6to tursi6 na4in za lesno povra6tane, vmesto da potarsi6 na4in da spre6!!!!!!!! Tova s belezite e ujasno gadno - vse o6te gi imam i 4esno da ti kaja, dosta me e sram da si pokazvam rucete pred horata!!!!! A za OGROMNO sujalenie lesen na4in niama, osobeno kogato go pravi6 po niakolko pati na den. Prosto organizma ti otkazva da povru6ta - mnogo e kofti! I kogato ne uspee6, stava6 nekontroliruemo nervna i zla s vsi4ki okolo teb, siaka6 te sa ti vinovni! Osobeno ako niakoi po4uka na vratata na WC-to, ili puk na vratata na baniata! Ako iska6 da razmenim pove4e opit mi pi6i na lenileni@abv.bg



Тема Re: ZA bulumi4kite,pomognete miнови [re: izar]  
Автор Hopeless ()
Публикувано15.11.02 10:50



Леле, не вярвах, че има толкова хора с такъв проблем!

Добре де, няма ли някой, който да е постигнал успехи в отказването, защото след като вече съм овладяла всички техники за повръщане (проблемът с разранените ръце никога не съм го имала), просто искам да НЕ го правя вече и да спра да се тъпча, само с мисълта как после ще го повърна.

Кажете към кого да се обърна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.