Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е, защо не става?!?!нови  
Автор the_witch (кисела)
Публикувано27.07.02 18:15



Здравейте!

Бихте ли ми дали някоя здравословнаи ефективна диета, с която видимо да отслабна с около 7 кг?

не знам вече какво да правя... Мазни храни почти не ям ( готвено много рядко, ако бабчето е на гости:)) Месо от година и нещо не ям (не заради килограмите), Газирано не пия (само вода и натуралнисокове) ,когато има плодове и зеленчуци, отбягвам хляба и се старая за шоколада и сладоледа (ама ми е мнооого трудно) ходя пеша често и правя разни там коремни преси, карам колело ...

Ама не става и не става кантара или не мърда или нагоре.... тъкмо сваля някое килце и се зарадвам и айде, напук на мен още две отгоре...

след 4 дни пълен глад (само водичка) свалям 2 кг, но не искам да припадам от глад...а и не е здравословно...


IN METAL VERITAS !!!

Ooo oh, my baby, how beautifull you are...


Тема Re: Е, защо не става?!?! [re: the_witch]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано27.07.02 18:37



ами трябва да се храниш в един и същи час горе-долу, за да не се отделят мазнини.



Тема Едно куче като не знае да лае...нови [re: the_witch]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 23:49



Вкарва вълка в кошарата. Това е!



Тема Re: Е, защо не става?!?!нови [re: the_witch]  
Автор инaт ()
Публикувано31.07.02 00:59



И аз съм се питала.Най-бързо съм сваляла от нерви и притеснения.Справка-3 килограма за 24 часа,но след още 24 започна да ми капе косата-та в този случай предпочитам 3 отгоре,но спокойна.Не си пожелавай подобен ад-не съм и предполагала тогава,че може да ти се повръща при мисълта да сложиш нещо в устата си колкото да не умреш от глад.Случи ми се пак наскоро със същия този ефект върху кантара,но НЕ ИСКАМ вече.Спокойствието прави магии.



Тема Re: Е, защо не става?!?!нови [re: the_witch]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 22:51



Няма страшно. Има решение. Аз свалих 6 кг за 20 дни.Тайната е:
След сън: 1 вонда чаша топла вода
след 1 час плод
Обяд:салата на корем с много малко подправки и почти без сол.
Следобяд:кафе или чай с плод
Вечеря:като обяда.
След 15-я ден минаваш само на плодове, но до 1 кг на ден. Грешка няма.
Соня



Тема Re: Е, защо не става?!?!нови [re: Coня]  
Автор the_witch (hitchhiker)
Публикувано17.08.02 14:57



thanks




Тема Топла вода с лимоннови [re: the_witch]  
АвторMadlen (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:11



знам че сутрин нагладно се пие преварена вода (температура като за чай) с около чаена лъжичка лимонов сок и така се топят мазнини и организма се изчиства от токсини... аз лично го правя от две седмици, но предимно за второто. Ефект не може да се очаква веднага - а след месеци. Естествено за свалянето на много килограми, не може да се разчита само на това - по скоро като допълнение. Количеството топла вода трябва да е не по-малко от 500 мл. (700 мл. е за препоръчване, но в началото може да се започне и със значително по-малко). Дано тази информация е полезна... Успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.