Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема koe e po-dobroнови  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 12:17



privet na vsi4ki.

mnogo mi se nalaga da svalja 4-5 kg za 2 sedmizi. 57 kg,167 sam sega.

i drug pat sam pravila dieti,no vse mi se struva,4e osven s glad drugo ne stava.imate li ideja za njakoa dieta,kojato naistina dejstva.
ne sportuvam,no po zjal den sam v dvigenie i hodja dosta pe6a ve4er.
giveja v 4ugbina i mi se struva,4e tuk ot vazduha se palnee.
mersi



Тема Re: koe e po-dobroнови [re: eli]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано22.06.02 13:49



Измисли си сама диетата. Да е такава, че постоянно да ти стърже от глад. Отслабването гарантирано.



Тема gladнови [re: Debora]  
Авторklolo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 23:30



glaaaaaaaaad i samo na plodove i vodi4ka



Тема Re: koe e po-dobroнови [re: eli]  
Автор инaт ()
Публикувано23.06.02 21:55



сещам се за нещо-спираш хляба,ядеш само салати,но колкото искаш,сутрин на гладно пиеш чаша топла вода/температура като за чай/и хапваш най-малко след час.
Може и малко да се поизпотиш от гимнастика/не е задължително,освен ако не искаш и стягане/Ако изкараш първата седмица,успеха ти е гарантиран.Само не забравяй водата,даже преди кафето или студена вода от хладилника.В началото не е много приятно,но може с 2 капки лимон да я направиш по-приемлива.
Чакаме да оповестиш резултат



Тема Re: koe e po-dobroнови [re: инaт]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 22:28



ami,mersi,
6te probvam.
da vidim kakvo 6te se polu4i.
kasmet na vsi4ki



Тема Re: koe e po-dobroнови [re: eli]  
АвторGalcheto (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 13:05



ami kakvo chte se poluchi??? glad, samo plodove, chai s med, chte otslabnech mnogo burzo i efikasno razbira se....za niakolko dena. Sled niakolko sedmici ili sled niakolko meseca, chte si gi vurnech dvoino i taka se poluchava omagiosania krug.



Тема Re: koe e po-dobroнови [re: eli]  
Автор Lass (перличка)
Публикувано26.06.02 20:15



Неее, не пробвай повече с гладуване. По-добре се храни здравословно. Така би трябвало да стане нещо, а и стомахът ти няма след това да си отмъщатава.
Разпределяй си яденето за деня. Ориетировъчно 5 хранения дневно. Ама не боклуци, а плодове, зеленчуци и кисело мляко. Между храненията не яж безразборно и каквото ти попадне.
Също така можеш да спортуваш. Да отидеш на фитнес зала, да поиграеш баскет или просто да потичаш малко. Мисля че ще има ефект, и после няма да съжаляваш.
Парче торта или кекс няма да навреди, но с мярка.
Късмет и всичко най!




Тема Искам да напомнянови [re: Lass]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 01:12



За да има някакъв ефект от физически упражнения, времетраенето на една тренировка трябва да е над 15 мин. Под тази гпаница ефектът е само за тонус. Добре биб било да се упражнява човек поне 30мин и то доста интензивно. Но ако комбинираш с глад и ще започнеш да плетеш крака, а може и да си докараш нещо. Без балансирано хранене с ниска калоричност припкането може да си остане само със здравето. Аз бягам за здраве през ден по 3-4 км. Много слабо влияние върху килограмите. С храната става по-лесно. Затова: "Зоната"!!



Тема Re: Искам да напомнянови [re: Гюpo]  
Автор Lass (перличка)
Публикувано27.06.02 21:51



Дааа... наи-вече спортуване :))



Тема Re: Искам да напомня [re: Lass]  
Авторvelibarabeli (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 22:05



sigurna li si che naistin aimash nujda ot otslabvane, t.e. kg nishto ne znachat, te taka may sa si dobre inache, moje bi po-skoro naistina imash nujda ot sport, taka shte se pochuvstvash po-dobre. kazvash chejiveesh v chujbina, da ne si se sduhala. az pone minalata godina si bqh vtxlpila che sxm debela i tochno si misleh che i ot vodata i vxzduha se pxlnee, a sega katoo si gledam snimkite ne mislq che sxm bila napxlnqla, obache ot stresa mi se beshe poluchil kolit, i da ne ti kazvam edin podut korem s obikolka 85 sm, pri normalna 60 i neshto kolko debel te pravi v ogledaloto, a i v drehite, kato useshtane
preporxchvam ti edna kniga, mn e gotina: kak da ostlanem na opredeleni mesta na pierre pallardy(ne sxm sig dali taka se pisheshe), fr e. mn e ideyna.uspeh
a ti kxde si tochno




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.