Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Spam-allert!!!нови  
Автор Mondlicht (Lichtchen)
Публикувано10.06.02 17:35



Ostavih si publichno mail-a tuk bez da podoziram kakvo tochno me chaka. Molia nai uchtivo personata, koiato s moia mail adres se zapisva v kakvi li ne reklamni site-ove da prestane s tova i da mi spesti razhoda na vreme, nervi i energia,koito habia, za da tria poluchenite reklamni mail-i(koito ni nai malko ne me interesuvat) i da se otpisvam ot goreposochenite site-ove. Uveriavam sashtia/sashtata che ako imah niakakva nuzda ot podobni mail-ove, shtiah sama da se logvam v tezi reklanmi site-ove. Blagodaria predvaritelno za razbiraneto. Iskam sashto da predupredia ostanalite klubari tuk da badat v badeshte po predpazlivi i da davat mail-a si samo na hora na koito imat doverie i to na belezki.

Schoen, frei zu sein...


Тема P.S.нови [re: Mondlicht]  
Автор Mondlicht (Lichtchen)
Публикувано10.06.02 18:13



Ne izkliuchvam vazmoznostta, fakta,che za edna sedmiza sam poluchila nad 80 potvarzdenia za logvaneto mi v site-ove, koito izobshto ne sam poseshtavala, da e lichno otmashtenie ili opit za tormoz nad men. V takav sluchai molia vaprosnata persona, koiato iavno se chuvstva zasegnata po niakakav nachin ot moiata lichnost, da vleze v kontakt s men, za da iziasnim situaziata kato zreli hora.

Schoen, frei zu sein...


Тема поне да знаеше как се пише [re: Mondlicht]  
Авторspammer (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 19:53



alert



Тема Re: Spam-allert!!!нови [re: Mondlicht]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано10.06.02 23:57



Съжалявам , аз съм виновен за тая работа. Можеше да се прежаля да намеря в архива на " Бойни изкуства " адреса на оня сайт , а не да ви карам да оставяте e-мейл. Съвсем права си , че който е решил да си прави пишки има проблем конкретно с теб , щото представи си ква ебавка е дори само да се намерят 80 сайта , дето искат регистрация и никой нормален човек нема да се хване с такова нещо ей така - само щото е тъп и в момента не знае къв да го делка. Освен тва във връзка с тайните странички на Гюро едно поне 10 човека оставихме тук e-мейл , а само с теб е станало тва.




Тема Аре па Гюро виновен!нови [re: Kontra]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 00:31







Тема нищо подобнонови [re: Гюpo]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано11.06.02 15:41



Теб те споменах само във връзка , че маса народ си оставихме е-мейлите на публично достояние така да се каже и досега никой не се беше оплаквал от некви такива проблеми.




Тема Re: Spam-allert!!!нови [re: Mondlicht]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано11.06.02 15:46



А между другото нали получи книгата дето искаше ? Щото като я пратих на LoL-то тя каза " Благодаря " и т.н. , а от теб нищо не се чу.




Тема Kontra,нови [re: Kontra]  
Автор Mondlicht (Lichtchen)
Публикувано12.06.02 15:32



ako ima izobshto niakoi vinoven v zialata rabota, tova e choveka koito polzva mail-a mi za da mi dosazda i razbira se, tova sam az samata, zashtoto vapreki opita, koito imam s neta, nai nepredpazlivo i doverchivo si ostavih adresa publichno. Razbira se niamam nikakva garanzia che lichnostta, koiato se opitva da me tormozi ne e imala maila mi i ot predi tova;daze bih kazala che tova e po veroiatno, prosto zashtoto v tozi klub sam postnala ne poveche ot 5-6 mnenia i ne vizdam kak s koeto i da bilo ot tiah e bilo vazmozno da zasegna niakogo. Kakto i da e. Nadiavam se v edin moment prosto da mu/i pisne i da me ostavi na mira.
Mezdudrugoto poluchih knigata i ti blagodaria mnogo za tova che mi ia prati. Sazaliavam che ne ti otgovorih po rano, prosto barkotiata s mail-a ne e edinstvenia mi problem v momenta i totalno mi izhvrakna ot glavata.Btw i az ti mail-nah neshto:-) Edna kartinka:-)))Nadiavam se da ti dopada:-)))Vesel den ti zelaia


Schoen, frei zu sein...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.